To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

spacerowka bebe confort viva

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kociek
wpadla mi w oko wlasnie ta spacerowka. Jest w miare lekka i srednio droga 08.gif

Chciałabym sie dowiedziec jak sprawdza sie w praktyce?
kociek
Nikt nie ma tej spacerowki czy nie chcecie sie ze mna opiniami podzielic 29.gif
joa133
Kociek.jak możesz poszukaj i kup inna. Mamy spacerówkę z bebe, nadal jeździ, ale po fajnym wózku (bebe confort gondola itd)ten model wózka tej firmy to porażka. Czasem zastanawialiśmy się z mężem na którym zakręcie coś się rozwali... jakaś niestabilna wydaje się nam. Nic nie pękło, nic się nie zepsuło, ale nie nadaje się na nasze polskie chodniki. Kółka plastikowe, jakieś nie teges... dziecko może w niej spać, ale ejst mu nie wygodnie...nasza rozkłada się dobrze do snu, prawie na płasko, ale mogłaby jeszcze bardziej się rozłożyć... nogi stale wisiały, dziecko tak jakoś upchane jest w tym wózku, stale mam porównanie z wózkiem wielofunkcyjnym bebe confort....


za niskie podwozie
nie ma już takiej lekkości jak duży wózek
przeszkadzał mi za mały rozstaw kół
koła plastikowe

używamy na szybkie wyjście do lekarza
na wyjście do sklepu, nie polecam na jeżdżenie np kilku godzin w wózku...mało wygodny....

może pomogłam,ale odradzam!
kociek
joa dzeki. Juz sie napalilam na ten wozek a tu widze ze d.pa

joa133
kociek
jak my go kupowaliśmy 4lata temu, był mały wybór w sklepach.. teraz bym go nie kupiła, a wtedy cóż.. 550zł poszło ...
green
Mam poprzednika tej wersji BC Allegro ale stelaż jest ten sam - kilka lat temu wózek był OK, ale teraz mając większe doświadczenie wózkowe i wożąc dziecko w nowszych wózkach stwierdzam, że jednak nie był taki super. Na tamte czasy był super ale teraz są juz lepsze i tansze wózki wg mnie. Mam go jeszcze bo jest u rodziców moich ale mam tam też i inny wózek i przyznam, że BC leży tylko i się kurzy, czasami słuzy do usypiania w domu. Cięzko się go podbija z cięższym dzieckiem, prowadzi się bardzo fajnie ale tylko po równym więc w marketach jest idealny, jak gokart dosłownie ale poza marketami juz nie jest tak przyjemnie, no i nie mogę przetrawić dwóch rączek. Wolę Espiro Magic z 2 rączkami lub troszkę większy wózek Jane Carrera Pro (ale to inny rodzaj wózka choc sklada sie do dosc malych rozmiarów). Sąsiadka z dołu miala dokładnie Vivę - po roku szybko sprzedała, podobno kiepsko się podbijał.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.