To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

karkonosze wybierajacy siÄ™ i wracajacy co polecacie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joaba

Cześc dziewoje wybieramy sie w tym roku w Karkonosze ze względu na dzieci szukam atrakcji w tym rejonie.
Poradzcie co warto zaliczyć zobaczyć?
ani75
Kilka dni temu wróciliśmy,byliśmy tylko 3 dni nie wiem w jakim wieku masz dzieci ja mam starszego syna i 5 letnią córcię.Pierwszego dnia byliśmy na Kruczych Skałach ,drugiego wjechaliśmy kolejką na Szrenicę,zeszliśmy czerwonym szlakiem obok wodospadu Kamieńczyka wstępując oczywiście do wąwozu.Trzeciego dnia pojechaliśmy do Karpacza z pod kościółka WAng poszliśmy do schroniska Samotnia-urocze miejsce.W tamtym roku byliśmy przy wodospadzie Szklarki na rynnie saneczkowej Kolorowa w Karpaczu,w muzeum zabawek,przy wodospadzie dzikim ,przy zaporze, udać się na przejazdy drezynami.W Szklarskiej właśnie otworzyli tor saneczkowy,jest też bezpłatne muzeum ziemi.w Kowarach jest park miniatur,sztolnie.W Miłkowie -cyrklandia.W Ścięgnach-miasteczko western City.
Nie wiem co Cię interesuje,chętnie odpowiem na pytania.
joaba

ani75 dzięki za te informacje,mam dzieciaczki w wieku 8 i 4 lata,boje się ,ze to młodsze wymieknie w te upały na szlaku.
mam kilka pytanek
-ta zapora przy wodospadzie dzikim jest w Karpaczu tak a te drezyny to co to?

-zeby dojsc do kruczy skał trzeba jakąś mega długa trudną trasę pokonać?

-podobnie na Szrenice?,ceny kolejki orientacyjnie duże?

z góry dzięki
ani75
Ja Ci powiem że na szlaku to nam było chłodniej niż w centrum miasta i na szlaku w ogóle upału nie odczułam,sama byłam tym zaskoczona.
Pisałam szybko i chyba trochę źle się wyraziłam,wodospad dziki znajduje się blisko dolnej stacji kolejki na Kopę a zapora w innym miejscu jak kupicie mapkę Karpacza to łatwo traficie.
Krucze Skały są w Szklarskiej da się dojść na pieszo z miasta pod górę w stronę kościoła -również przyda się mapka można popatrzeć na śmiałków chodzących w parku linowym,jednocześnie taki punkt widokowy.Dojście z centrum ok 0,5 godz.
ceny na kolejkÄ™ na SzrenicÄ™ tu https://www.sudetylift.com.pl/cennik.html
o drezynach w Karpaczu tu https://www.drezyny.karpacz.pl/
joaba
jeszcze raz dzięki ja służę nadmorskim info.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.