To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prośba o udział w badaniu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gosia.
Dziękuję za pomoc icon_smile.gif
Nimfa
Gosiu,wypełniłam.Pozdrawiam:)
Gosia.
Bardzo dziękuję Nimfa icon_smile.gif


I bardzo proszę inne Panie o pomoc. Wypełnienie ankiety trwa tylko pół godzinki a mi naprawdę pomoże w napisaniu pracy.
Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc.
Pozdrawiam, Gosia


Nimfa
Gosia,dostałam prywatną wiadomość,ale wyjaśnij mi to łopatologicznie co mam Ci napisać,bo nie rozumiem co znaczy "podaj wartości do przeciwnych".Mam jeszcze raz wypełnić ankietę czy tylko podać Ci liczby ? A,już kapuję... nie zauważyłam,że tam jest -1 a nie 1. Wszędzie tam,gdzie wpisałam 1 ma być -1 Jeżeli możesz,popraw to na -1. Pozdrawiam.
Gosia.
Chodzi o to, żebyś wybrała z jednej listy i drugiej po jednej wartości, która najbardziej do Ciebie nie pasuje icon_smile.gif I prześlij mi tylko te wybrane wartości, nie ma sensu żebyś robiła wszystko od początku icon_smile.gif

Ok, zmieniłam. Dziękuję za pomoc icon_smile.gif
Gosia.
dziękuję
Gosia.
Dziękuję
pcola
Gosia,
wypełniłam, mam nadzieję że dobrze icon_smile.gif
Gosia.
pcola bardzo, bardzo dziękuję icon_smile.gif icon_smile.gif pozdrawiam gorąco icon_smile.gif
Joanna 81
wypełniłam, ale po wysłaniu widziałam komunikat, że coś pominęłam 48.gif Jak jest możliwość uzupełnienia ankiety, pisz. Chętnie pomogę icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.