To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

lodówka z funkcją no frost

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

yennefer
Chcemy kupić nową lodówkę i zastanawiamy się czy zamrazalnik warto jest mieć z funkcją no frost? Ktoś ma? Jest zadowolony? I dlaczego? Czy rzeczywiście podwyzsza to jakość zamrazanych produktów?
beata1104
JA mam i mi sie podoba, na mięsie nie ma grubej warstwy lodu, więc sie szybciej rozmraża.
No i do mycia lepiej, wyciągasz kabelek z gniazdka, zawartość zamrażalki i myjesz. Nie trzeba czekać aż sie odmrozi icon_razz.gif
Gruszka
Ja tez mam - nie wiem jakie są plusy obiektywne icon_wink.gif ale nie trzeba na przykład czekanu(-a?), żeby odmrozić icon_smile.gif
jamana
ja mam i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim nie trzeba rozmrażać i to jak dla mnie bardzo duży plus.
trylinka
CYTAT(jamana @ Wed, 07 Jul 2010 - 12:09) *
ja mam i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim nie trzeba rozmrażać i to jak dla mnie bardzo duży plus.


No nie, raz w roku (raz na dwa lata) trzeba rozmrozić.
A_KA
CYTAT(trylinka @ Wed, 07 Jul 2010 - 16:52) *
No nie, raz w roku (raz na dwa lata) trzeba rozmrozić.


Trzeba?

Ja mam lodówkę ze 3 lata już chyba. Jeszcze rozmrażana nie była 37.gif . Nie widzę potrzeby, bo lodu nigdzie niet.

Co więcej... raz mi się przytrafiło niedomknąć zamrażalnika niechcąco. Zauważyłam dopiero po paru dobrych godzinach. Zamrażalnik w pierwszej chwili okropnie zaszroniony był... Ale na następny dzień jak otworzyłam już nie było śladu po całym szronie 06.gif
jamana
z tego co mi wiadomo to nie trzeba rozmrażać, mogę się mylić ale chyba nie, ja nie rozmrażam, owszem odświeżam tzn myję ale kabla z kontaktu nie wyciągam czyli nie rozmrażam 29.gif
A_KA
CYTAT(jamana @ Wed, 07 Jul 2010 - 20:02) *
z tego co mi wiadomo to nie trzeba rozmrażać, mogę się mylić ale chyba nie, ja nie rozmrażam, owszem odświeżam tzn myję ale kabla z kontaktu nie wyciągam czyli nie rozmrażam 29.gif


Ja tak samo... Zresztą taką informację tzn. że nie trzeba rozmrażać uzyskałam też w sklepie - przy zakupie...
beata1104
CYTAT(A_KA @ Wed, 07 Jul 2010 - 21:26) *
Ja tak samo... Zresztą taką informację tzn. że nie trzeba rozmrażać uzyskałam też w sklepie - przy zakupie...

Niestety raz do roku powinno sie wyłączyć na 12 godz. icon_sad.gif szron zbiera sie z tyłu za ścianką i może przytkać otworki i wtedy woda dostaje sie do zamrażalnika
jamana
a i jeszcze ważna rzecz taka lodówka nie śmierdzi, minusem jest to że żywność chybko wysycha głównie wędlina i ser więc trzeba je pakować do pojemników 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.