To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

cos na sen

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

iff
dziewczyny czy znacie cos ziolowego na sen, ulatwiajace zasypianie ?
osttanimi czasy mam mnostwo na glowie i mimo ogromnego zmeczenia nie potrafie zasnac, krece sie w lozku nawet od 1.30 a 5.45 wstaje i wstaje juz zmeczona...
na razie nijak nie mam szans na poprawe organizacji w ciagu dnia, ktora szczerze mowiac nie jest nawet meczaca, chyba winny najbardziej jest stres w pracy..
czy ktoras umialaby mi pomoc?
ania
Herbatki z melisy, na mnie działają rewelacyjnie. Smak pozostawia sobie oczywiście wiele do życzenia, ale można się przyzwyczaić. Myślę, że nie zaszkodzi spróbować.
irminka2
Osobiście polecam Persen forte. Na noc przy bezsenności nawet dwie.
W sytuacjach stresowych biorę i w dzień,uspokoja , ale nie otumania.

Irmina
addera
A co na problemy ze snem w środku nocy ??
Ostatnio dopadła mnie taka przypadłość, że budzę się prawie codziennie około godziny 3, albo 4 i koniec spania do 6 icon_sad.gif
Męczę sie okropnie, jestem poddenerwowana, przychodzą mi do głowy głupie myśli, serce mi wali jak młot. Nie wstaję, żeby nie obudzić mojej rodziny, ale przeżywam katusze icon_sad.gif
Może do lekarza powinnam iść ?? Ale do jakiego ??
Sama nie wiem co siÄ™ dzieje icon_confused.gif
Marghe
Addera, wizyta u lekarza nie zaszkodzi. Ja też tak ostatnio mam i nie wiem co jest grane.

Co na sen? Tak jak Irminka polecam Persen Forte, moze byc równiez Kalms.. dobra metodą jest również lampka wina.
M.
julietta1977
jeśli chodzi o melise to wypróbujcie melise z pomaranczą - smak super
irminka2
Marghe, po tej lampce wina to poleciłabym coś jeszcze........
Na nas działa nawet przy tej bezsenności nad ranem icon_smile.gif
Irmina
milly
Tylko tak informacyjnie dodam, że jeśli korzystacie z dobrodziejstw ziołowych uspokajaczy, to panie przyjmujące antykoncepcję powinny sprawdzić, czy w składzie ww. uspokajaczy nie ma dziurawca, który wpływa na skuteczność tabletek anty.

pozdrawia
milly icon_cool.gif
addera
CYTAT(Milly)
Tylko tak informacyjnie dodam, że jeśli korzystacie z dobrodziejstw ziołowych uspokajaczy, to panie przyjmujące antykoncepcję powinny sprawdzić, czy w składzie ww. uspokajaczy nie ma dziurawca, który wpływa na skuteczność tabletek anty.

pozdrawia  
milly icon_cool.gif


Milly rozumiem, ze ten wpływ to obniżenie skuteczności ???
Nie wiedziałam, oj nie wiedziałam icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
irminka2
O kurcze, a ja se wcinałam deprim , a to sam dziurawiec. Na szcęście się udało , bo to z rok temu było.
milly
IdÄ…c za ciosem, nie powinno siÄ™:
- przyjmować błonnika (chodzi o tabletki z błonnikiem) bo się okazuje, że tabletki antykocepcyjne nie tak się wchłaniają
- spożywać cytrusów w ilościach hurtowych (szczególnie grejfruty)
- popijać herbatek przeczyszczających tudzież "ułatwiających trawienie"

tyle różnych ciekawostek
hehe niedługo tylko woda nie będzie wchodzić w intrakcje z anty:D
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.