To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Plastry DetoksykujÄ…ce Detox Patch

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

justin
Ktos stosował?

Komentarze proszÄ™.
icon_smile.gif

Wierzycie w to?
tyczka
Oczywiście, że NIE. 04.gif
Inkusia
Czy to chodzi o takie plastry na stopy które można kupić np. w telezakupach?

Mój teść choruje na stwardnienie rozsiane. Był w gabinecie medycyny niekonwencjonalnej (tak z ciekawości rzecz jasna icon_wink.gif) i facet wszystkim polecał właśnie te plastry. Też jestem ciekawa o co w tym chodzi.
justin
plastry te można kupić w telezakupach, widziałam też w katalogu Betterware.
Klei sie je na stopy przez kilka dni (na noc).
Znajomy powiedział, że rano miał całe czarne usyfione plastry, tak jakby najgorszy syf faktycznie wychodził z człowieka. Bardzo mnie to ciekawi. Twierdzi, że dużo lepiej po nich się czuje.

Zastanawia mnie to, tlko nie bardzo w nie wierzÄ™.

Plastry te nasączone sa jakimis składnikami pochodzenia roslinnego, które wspomagaja usuwać toksyny. Co wy na to?
Użytkownik usunięty
Nieodmiennie kojarzą mi się włosogłówki i pamiętny post Rosy (absolutna klasyka jak dla mnie!).
Zelda
Mój tata kiedyś kupił podobne plastry,nie wiem czy tej firmy.Nie wiem czy to dziła czy nie,ale dopiero chyba za trzecim razem plastry były w miarę "czyste" ,za pierwszym i drugim razem były czarne po odklejeniu.
justin
CYTAT([użytkownik x] @ Thu, 29 Jul 2010 - 15:15) *
Nieodmiennie kojarzą mi się włosogłówki i pamiętny post Rosy (absolutna klasyka jak dla mnie!).

[użytkownik x],

jakis link mogę prosić?

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.