To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wyprawka dla dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

xmilka82x
Witam:) chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z was był może w takiej samej sytuacji i wie jak odzyskać pieniądze przysądzone wyrokiem sądowym za wyprawkę dla dziecka , ojciec dziecka płaci mi regularnie alimenty co miesiąc ,słacił mi również zaległe alimenty w wysokości 2100zł za wyprawkę ma przsądzone 2800zł ale nie chce mi tego zapłacić czy jest jakiś sposób abym odzyskała te pieniądze???
Mama Mateo
Moim zdaniem pozostaje komornik skoro jest wyrok sÄ…dowy.
Ale najpierw upomnij się, a jeśli powie, że nie da bo "coś tam" to do komornika z wyrokiem i on ściągnie z niego skoro wypłacalny jest.
xmilka82x
tak już byłam u komornika ale nie mam na to klauzuli ,klauzule wykonalnosci dostalam tylko na zalegle alimenty a z tymi pieniedzmi za wyprawkę usłyszałam od samego sędziego,że mogę ich już nie odzyskać... jest to chore bo mam wyrok a nic z tym nie mogę zrobićicon_sad.gif a 2800zł drogą nie chodzi teraz nie pracuję więc by się przydały zrobiłam odwołanie od wyroku zobaczymy czy uda mi się cokolwiek wskórać
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.