To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jaka najlepsza pozycja do zajscia w ciaze?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Masazysta
Probujemy wszystkiego i nic, chlopaki badane, lozko zarwane, sasiedzi narzekaja i nadal nic..
kini5
najlepiej nie cudować 06.gif spróbujcie po normalnemu 04.gif
Masazysta
CYTAT(kini5 @ Sun, 18 Jul 2010 - 16:59) *
najlepiej nie cudować 06.gif spróbujcie po normalnemu 04.gif

Serdeczne dzieki, tak wszyscy mowia ale podobno po krolewskim kochaniu najlepiej nogi do gory, to prawda? moze mostek zrobic? juz ledwo chodze od wiosłowania i ciagle nic, badalem chlopakow i wyszlo 300 % normy, moja pani zdrowa jak ryba, co robic?
kini5
Nic na siłę bo wtedy najmniej wychodzi 29.gif a wyjdzie wam wtedy kiedy zrobicie to nie myśląc o dziecku 08.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Masazysta
CYTAT(kini5 @ Sun, 18 Jul 2010 - 23:01) *
Nic na siłę bo wtedy najmniej wychodzi 29.gif a wyjdzie wam wtedy kiedy zrobicie to nie myśląc o dziecku 08.gif

Masz racje ale jak tu nie myslec o dzidziusiu, ktore spelni marzenia przy ukochanej drugiej polowce?
Masazysta
CYTAT(użytkownik usunięty @ Sun, 18 Jul 2010 - 23:15) *
cytowany post usunięto

to juz 6 rok staran, mamy jeszcze 3 z przodu, wiec nie tacy juz mlodzi, badan mamy cala teczke, wszystko ok, kiedy dni plodne nadchodza to przychodzi tez zalamanie, kochamy sie prawie pol nocy, ze rano ledwo chodze i ciagle nic
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Drejfuz
Wizyta w klinice, obowiazkowo, bo faktycznie moze byc cos nie tak. Z tego co wiem obecnosc wody zwieksza "ryzyko" zajscia w ciaze, weic przyjemne z pozytecznym, jakies kapiele wspolne itp. ale jezeli pojdziecie do kliniki lekarz na pewno poda wam najlepsza pozycje, najlepszy czas i najlepsza technike. wazny jest jeszcze wasz wiek bo ostatno sa tendencje do problemow z poczeciem u ludzi w wieku ok. 30 lat i bardzo wielu ludzi boryka sie z tym problemem ze czekali na dziecko az sie ustatkuje sytuacja materialna itp. Im szybciej tym lepiej a gdzies czytalem ze wiek rodzicow ma wplyw na jakosc produktu. Powodzenia i trzymam kciuki.icon_biggrin.gif
DoReMi
Naprawdę pozycja ma znaczenie? nie myślałam że to ma jakiekolwiek znaczenie...
annad
Dziewczyny błagam...pozycja ma miec wpływ na zajście w ciążę...radze obserwowac swoje caiło i zacząć prowadzić kalendarzyk...mierzenie temperatury, zwrócenie uwagi na sluz...notowanie wszystkiego i tego radze się trzyamć a nie pozycji z kamasutry.
aniakuleczka
hmm, no ja myślę, że są takie pozycje gębowo-łonowe, które raczej utrudniają zajście w ciążę.
Może nie wszyscy o tym wiedzą? icon_smile.gif

przepraszam icon_biggrin.gif poniosło mnie icon_biggrin.gif
Kocurek
CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 25 Feb 2013 - 14:21) *
hmm, no ja myślę, że są takie pozycje gębowo-łonowe, które raczej utrudniają zajście w ciążę.
Może nie wszyscy o tym wiedzą? icon_smile.gif


No bo cały wic w tym, żę toto ciężko połknąć 04.gif

Fuj.
Moriah
Dobre są pozycje z głęboką penetracją, wtedy chłopaki mają od razu ciut bliżej do celu. Ale z pewnością pozycja nie jest kluczowym czynnikiem przy zachodzeniu.
Tośka
CYTAT(annad @ Mon, 25 Feb 2013 - 12:15) *
Dziewczyny błagam...pozycja ma miec wpływ na zajście w ciążę...radze obserwowac swoje caiło i zacząć prowadzić kalendarzyk...mierzenie temperatury, zwrócenie uwagi na sluz...notowanie wszystkiego i tego radze się trzyamć a nie pozycji z kamasutry.



seksuolodzy twierdzą, że jednak ma.
Są pozycje, gdzie penetracja jest głebsza i wówczas szanse są zwiększone

ps. ot tak mi się wtrąciło
krzystko
[edit: moderacja]

lilaba
najlepiej udać sie z wizytą do lekarza, ja zaczęłam chodzić do endokrynologa dosyć wcześnie, aby nie obudzić się z frustracją dlaczego nie mogę zajść w ciążę (bez żadnej aluzji). Więc lekarz powiedział mi, że mogę mieć problemy z zajściem w ciąże i kiedy już się zdecyduję to zacznie mnie "nastawiać" icon_wink.gif
zanzara5c
wydaje mi sie ze to mit, pozycja jak kazda inna.
Hania24
Ech, jeÅ›li ktoÅ› bardzo pragnie dziecka, to chwyta siÄ™ wszystkiego – nawet tego, że może pewne pozycje sÄ… bardziej skuteczne niż inne. Doskonale to rozumiem. Niestety, obawiam siÄ™, że to tak nie dziaÅ‚a. Nie ważne jak, raczej ważne jest kiedy.
komunikacja24
CYTAT(Hania24 @ Thu, 17 Apr 2014 - 14:01) *
Ech, jeÅ›li ktoÅ› bardzo pragnie dziecka, to chwyta siÄ™ wszystkiego – nawet tego, że może pewne pozycje sÄ… bardziej skuteczne niż inne. Doskonale to rozumiem. Niestety, obawiam siÄ™, że to tak nie dziaÅ‚a. Nie ważne jak, raczej ważne jest kiedy.

A ja uważam,że pozycja jest ważna ale nie podczas kochania się w ogóle ale do samego efektu końcowego,tzn kiedy żołnierzyki mają zostać uwolnione i dotrzeć tam,gdzie trzeba.
Osobiście dwa razy zaszłam w ciążę kochając się normalnie,w kilku pozycjach,ale jak już mąż czuł "koniec' to miałam pod biodra ułożony jasiek a po wszystkim odwrocilam się szybko i nogi oparłam zwyczajnie o ścianę,bioderka musza być lekko do góry.
może i ktoś twierdzi,że pozycja nie ma znaczenia,w samym kochaniu się nie ma,ale jeśli chodzi o ejakulację to na chłopski ruzum,w pozycji "na jeźdźca" ni jak nie zajdzie się w ciązę przecież,choćby nie wiem jak żołnierzyki były silne to pod górkę nikt nie da rady,,,grawitacja jest bezlitosna dla każdego.
06.gif
aisha1111
CYTAT(komunikacja24 @ Thu, 17 Apr 2014 - 14:59) *
A ja uważam,że pozycja jest ważna ale nie podczas kochania się w ogóle ale do samego efektu końcowego,tzn kiedy żołnierzyki mają zostać uwolnione i dotrzeć tam,gdzie trzeba.
Osobiście dwa razy zaszłam w ciążę kochając się normalnie,w kilku pozycjach,ale jak już mąż czuł "koniec' to miałam pod biodra ułożony jasiek a po wszystkim odwrocilam się szybko i nogi oparłam zwyczajnie o ścianę,bioderka musza być lekko do góry.
może i ktoś twierdzi,że pozycja nie ma znaczenia,w samym kochaniu się nie ma,ale jeśli chodzi o ejakulację to na chłopski ruzum,w pozycji "na jeźdźca" ni jak nie zajdzie się w ciązę przecież,choćby nie wiem jak żołnierzyki były silne to pod górkę nikt nie da rady,,,grawitacja jest bezlitosna dla każdego.
06.gif


powiedz to nastolatkom - od razu wzrośnie dzietność icon_biggrin.gif
sonia18a
CYTAT(aisha1111 @ Thu, 17 Apr 2014 - 17:08) *
powiedz to nastolatkom - od razu wzrośnie dzietność icon_biggrin.gif

04.gif
kasiaaa82
CYTAT(komunikacja24 @ Thu, 17 Apr 2014 - 13:59) *
może i ktoś twierdzi,że pozycja nie ma znaczenia,w samym kochaniu się nie ma,ale jeśli chodzi o ejakulację to na chłopski ruzum,w pozycji "na jeźdźca" ni jak nie zajdzie się w ciązę przecież,choćby nie wiem jak żołnierzyki były silne to pod górkę nikt nie da rady,,,grawitacja jest bezlitosna dla każdego.
06.gif



u mnie synuś z takiej pozycji jest, bo przy takowej jest głęboka penetracja i może też przez to chłopak, ze dotarł "krótkodystansowiec" z których to chłopcy powstają, bo płyną szybko, ale nie za długo 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.