To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Qrcze, jak zrobić ducha?....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marta_B
Pomóżcie mi dziewczyny, bo nie mam żadnego konspektu icon_wink.gif, a balik już we czwartek. Dawidek zażyczył sobie być duchem.... Niby proste, a jednak nie....
Dor
Myślę, że wystarczy białe prześcieradło lub inny kawał białego materiału (na straty) na środku wytnij otwór na głowę, całość w pasie przewiąż jakimś paskiem. Do tego biały kaptur na głowę i może jakiś makijaż.
Ja właśnie produkuję stój Pinokia.

Miłej zabawy
Beata Białystok
Agatka zażyczyła sobie strój lwa icon_eek.gif
Monisia
Laura dziÅ› ma bal....
Jest Królową Śniegu.
kaskasto
czy w lutym moj synek jak pojdzie do przedszkola to ma szanse zalapac sie na jakis bal?
Jak jest u was?
marchewka
Martusiu rzuć okiem tu - https://www.sezamik.pl/ - może coś pomoże icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif str.3. Buziaki
Beata Białystok
CYTAT(kaskasto)
czy w lutym moj synek jak pojdzie do przedszkola to ma szanse zalapac sie na jakis bal?
Jak jest u was?

Bale zazwyczaj sÄ… w styczniu. U nas 22, a 21 jest impreza z okazji dnia babci i dziadka.
Marta_B
CYTAT(marchewka)
Martusiu rzuć okiem tu - https://www.sezamik.pl/ - może coÅ› pomoże icon_lol.gif  :lol:  :lol: str.3. Buziaki

Dzięki wielkie Marchewciu wink.gif cmokaski icon_biggrin.gif
kasiarybka
Marta wiesz co pomyślałam...
żeby nie wycinać otworu na głowę tylko zarzucić po prostu prześcieradło na głowę, wyciąć oczy, usta i otwór na nosek, delikatnie w szyi związać białą tasiemką, wyciąć otwory na rączki, żeby było wygodnie...a reszta niech swobodnie spływa w dół, najlepiej do samej ziemi icon_smile.gif

Życzę wspaniałej zabawy icon_smile.gif
anonimowy
Kasiu, a nie będzie mu za gorąco? W przedszkolu jest bardzo cieplutko.... Tak to zdjąłby sobie kaptur....
A do samej ziemi to ma być, bo tak Dawidek sobie zażyczył icon_biggrin.gif
A pod spód mu założyć normalne ubranko? Chyba trochę głupio to będzie wyglądało, a białych spodni nie mam.... icon_sad.gif
Marta_B
Qrde, no.... icon_twisted.gif
ania
Zastanawiam się, czy to dobry pomysł takie przebranie ducha. Tzn. samo przebranie napewno tak, tylko z tego co wiem na takich przedszkolnych zabawach są tańce, konkursy i inne atrakcje. Zastanawiam się jak dziecko może uczestnić w tym wszystkim mając cały czas zakrytą głowę. Wcześniej, czy później będzie musiało zdjąć ten kostium, a ponieważ jest on jednoczęściowy, to z przebrania nic nie zostanie. Może lepiej zrobić go właśnie z dwóch części: prześcieradło na tułów i do tego jakiś kaptur? Ale to chyba trochę Ku Klux Klan będzie przypominać....
Ja mam problem z głowy, moja córka w tym roku dołącz do tabuna księżniczek icon_smile.gif
anonimowy
Aniu, ale ja właśnie dążę do tego, żeby to był dwuczęściowy kostium.
A weź powiedz dziecku, żeby nie było duchem, jak on o tym mówi już od dawna....icon_wink.gif
Marta_B
To oczywiście byłam ja.... icon_evil.gif
ania
A wypożyczalnie strojów karnawałowych? Czy koniecznie chcesz sama coś zrobić?
anonimowy
Aniu, nawet nie wiesz jak bardzo nie chce mi się tego robić icon_wink.gif ale mieszkam w małej mieścinie, w której niestety nie ma wypożyczalni icon_sad.gif
anonimowy
wrrr
kasiarybka
Marta.....no masz rację, przemyslałam to sobie, faktycznie w przedszkolu będzie gorąco...więc może zrób ten strój z kapturem i umaluj małemu twarz na biało....będzie wyglądał ja przyjazny Kacperek icon_wink.gif
Oczy możesz zrobić ciemne.....napewno fajnie będzie wyglądał....tylko wiesz, nadal myślę, że te dziury na ręce muszą być icon_smile.gif icon_wink.gif

Pod spód....hmmmm czy ja wiem, może nałóż mu białą koszulę a spodni przecież i tak nie będzie widać, będą zakryte icon_smile.gif
anonimowy
A czym mu umalować pyszczek?
No, ja też myślę o tych dziurach, a nawet o jako takich rękawkach.
kasiarybka
Marta pierwsza moja myśl to...pasta do zębów icon_smile.gif
ożna by było farbami, ale Mały może dostać jakiegoś uczulenia nie daj Boże...
są takie specjalne podkłady ale chyba nie będziesz kupować specjalnie na tą okazję icon_wink.gif


Tylko pasta, tak mi siÄ™ wydaje, przynajmniej najbezpieczniej icon_smile.gif

Ps. Oczy i usta zostaw w naturalnym kolorze będzie lepszy efekt.
anonimowy
Kasiu, ale co ja tu..... przecież dziubek będzie miał zakryty tym "kapturem", tylko otworki do patrzenia i oddychania mu zrobię.....
anonimowy
Zaczyna mnie to wkurzać, to ciągłe wylogowywanie....
Marta_B
No, już chyba będzie dobrze.....
Naszykowałam sobie poszwę icon_smile.gif i przymierzyłam Dawidkowi tak o, na głowę zarzuciłam i powiem szczerze, że nawet mi się to podobało icon_smile.gif Tylko dziury na oczy i duch jak żywy icon_biggrin.gif
Ale faktycznie nie mógłby się w tym poruszać.....
Dzięki wielkie dziewczyny za pomoc, jesteście kochane icon_biggrin.gif
Marta_B
Nawet fajnie to wyszło icon_smile.gif
Beata Białystok
Marta zrób zdjęcie i nam pokaż icon_smile.gif
Marta_B
Nie mam cyfrówki, ale spróbuję coś pokombinować icon_smile.gif
Beata Białystok
To kombinuj, byle szybko icon_lol.gif
mamami
A Michał zażyczył sobie smoka icon_rolleyes.gif . Właśnie dziś mamy odebrac strój od cioci, która mu go szyje, ciekawe jak wyjdzie. Bal jutro.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.