To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

TV Sat

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

~just~
Musze szybko podjac decyzje w sprawie tv sat. Sklaniam sie ku Cyfrze z, wydawac by sie moglo, blahego powodu istnienia kanalu Hallmark w pakiecie (oszczedze sobie tlumaczen dlaczego). Jestem jednak otwarta na sugestie dlaczego powinnam lub nie zmienic zdanie. Prosze o opinie.

Edit: lit
Mika
tv jak tv icon_wink.gif każdy bierze tam gdzie mu pakiet,dostępność i cena odpowiadają icon_wink.gif
Hallmark jest chyba u każdego operatora tv
napewno ma go Aster (drogi) i UPC
tv z talerza raczej tylko wtedy jak nie ma kabli
osobiście zrezygnowałam z Cyfry jak tylko miałam możliwość podłączenia kablówki icon_wink.gif
~just~
CYTAT(Mika @ Wed, 21 Jul 2010 - 16:28) *
Hallmark jest chyba u każdego operatora tv


Otoz, jak sie okazuje nie. Polsat np nie ma. Z drugiej strony Cyfra nie ma polsatu (a jakos zdawalo mi sie, ze jako kanal podstawowy powinien byc w kazdym pakiecie).

Ja nie mam kablowki i musze kombinowac...
Mika
ależ cyfrowy polsat MA Hallmark icon_wink.gif

hmmm albo i nie ma -jakoś pokrętnie mają to wszytsko napisane

ale w ichnim programie tv Hallmark stoi jak wół
~just~
CYTAT(Mika @ Wed, 21 Jul 2010 - 16:39) *
ależ cyfrowy polsat MA Hallmark icon_wink.gif


Nie to zebym byla klotliwa baba, ale wlasnie NIE MA nienie.gif
Mika
a telewizjÄ™ N sprawdzalaÅ› ??

w sumie gdybym ja szukała to Hallmark nie byłby tak ważny (mało nowego i ciekawego) jak pakiet AXN i DaVinci Learning icon_wink.gif
~just~
W n nie wiem na pewno, ale na pierwszy rzut oka Hallmarku brak. No i po lekturze watku o "telewizji najnowszej generacji" jakos mi zapal do n-ki minal.

Tak na marginesie Hallmark nie jest warunkiem koniecznym, ale dobrze jakby byl. Generalnie chcialam sie dowiedziec, czy ktos np zdecydowanie poleca lub nie poleca jakiegos operatora.

Edit: Hallmark to nie dla mnie... (zeby nie bylo 02.gif )
cos_cos
Ja mogę polecić UPC. W jakimś pakiecie na pewno jest Hallmark. A polecę dlatego, że jest w miarę tanio, nie ma problemów z sygnałem, bardzo dobra obsługa klienta na infolinii. Przynajmniej ja nigdy nie narzekałam.
Nie polecam Aster. Mam w tej chwili niejako z musu bo nic innego w bloku nie działa i chce mi się płakać za każdym razem jak muszę się z nimi skontaktować. Obsługa telefoniczna fatalna, a stacjonarna.. no cóż. Trzy biura na całą Warszawę.. kolejki na 3 godziny stania i niekoniecznie kompetentni pracownicy.
~just~
CYTAT(Mika @ Wed, 21 Jul 2010 - 16:47) *
a telewizjÄ™ N sprawdzalaÅ› ??

w sumie gdybym ja szukała to Hallmark nie byłby tak ważny (mało nowego i ciekawego) jak pakiet AXN i DaVinci Learning icon_wink.gif


A co to takiego?

Avalanche UPC z jakiegos powodu miec nie moge.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.