To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Swedzaca kaszka na nogach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Dwa dni temu wyszla mi na nogach(od kolan w dol) jakas kaszka,ktora koszmarnie mnie swedzi.Nic mnie nie pogryzlo,nogi gole tak jak zawsze.
Nie sadzie,zeby mnie cos uczulilo bo wyszla tylko w w/wymienionym miejscu
Pomalu zaczynam w obled wpadac z tym drapaniem,w niektorych miejscach do krwi sobie zdrapalam skore.
Dwa tyg.temu golilam sobie wloski depilatorem elektrycznym,czyzby zaczynaly mi odrastac albo wrastac i dlatego to swedzenie?
ciao
Dziewczyny,poradzcie cos,bo w obled drapania zaczynam wpadac.Chodze ze szczotka do wlosow i nia sie drapie 48.gif
Smaruje fenistilem ale to nic nie daje...
Ewelinek
ciao, możesz sobie pudrodermem posmarować (to ten co się zaospione osobniki traktuje) zawiera składnik znieczulający, który powinien złagodzić swędzenie.
mazia
A mnie sie wydaje, że włosy zaczynają ci odrastać i dlatego tak niemiłosiernie swędzą. Mam to samo chociaz beż kaszki i odpukać od 2 -3 dni jakos w mniejszym nasileniu . Mąż kupił mi nawet super extra mocne calcium na swędzenie. Ja również dostawałam szału.
ciao
mazia i chyba tu jest pies pogrzebany.Dzisiaj rano nogi mniej mnie swedza ale zauwazylam tez wrosniete sloski.Teraz to juz mi zostaje tylko zabawa z igla 32.gif
pcola
ciao,
nie zabawa z igłą, tylko codzienny piling. Najlepiej po wylegiwaniu w wannie icon_smile.gif
ciao
CYTAT(pcola @ Sun, 25 Jul 2010 - 11:58) *
ciao,
nie zabawa z igłą, tylko codzienny piling. Najlepiej po wylegiwaniu w wannie icon_smile.gif


Hi,hi trzeba miec ta wanne,zeby sie w niej wylegiwac 03.gif
Od momentu depilacji co drugi dzien robie piling i jakos te wloski i tak mi powrastaly i tak.Myslisz,ze teraz piling cos pomoze?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.