To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nutramigen a czeste karmienia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fasolexx
witam wszystkich icon_smile.gif
moj 7 tyg synek jest od 1,5 tyg na nutramigenie (podejzenie o nietolerancje laktozy)
Synek mial bole brzuszka podobne jak przy kolce - po nutrze bole ustapily icon_smile.gif ale dziecko je co 2-2,5 h czasem domaga sie mleka nawet po godzinie.Z tym ze w nocy potrafi przespac 4h a wyjatkowo nawet 4,5.
Czy to normalne przy Nutramigenie?
Wczesniej podawalam Bebiko1HA i jadl zawsze co 3-3,5h czasem przerwy byly dluzsze nawet do 4,5h (szczegolnie w nocy)
Zastanawiam sie czy to mleko (nutramigen) jest tak lekkostrawne ze juz po 2 h synek jest glodny?Moze poprosic pediatre o zmiane mleka-czy to moze za wczesnie? czy bebilon pepti jest rownie dobry w leczeniu tych przypadlosci?
gory dziekuje za odpowiedzi icon_smile.gif
BluMore
to sÄ… skutki uboczne tego leku:)
ulinkaa
Mój Piotruś pił nutramigen mniej więcej co 3-4 godziny, jak miał około 3 miesięcy to zaczął domagać się częściej. Po skończeniu 4 miesięcy przeszliśmy na nutramigen 2 i od tamtej pory znowu jadł co 3-4 godziny a w nocy przesypiał 8 godzin.
laila
mój syn pił nutramigen co 2 h
Żabolek
moja pije nutramigen i glodna jest max co 2,5 godz (czasem juz po godzinie) w nocy tak do 4 godz wytrzyma.

CYTAT
Po skończeniu 4 miesięcy przeszliśmy na nutramigen 2 i od tamtej pory znowu jadł co 3-4 godziny a w nocy przesypiał 8 godzin


a czy nutramigen 2 jest bardziej sycacy? bo wlasnie konczymy ostatnia puszke 1 i przechodzimy na 2. moze Natalia chociaz 5 godzin w nocy przespi blagam.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.