To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prostownica do włosów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Co powinna w sobie mieć? A czego nie? Bo są takie po 50 i po 250 zł...?
tuLena
jak używałam to chwaliłam sobie ceramiczną , bo nie szarpała włosów. Z tym, że ja miałam za szeroką, gdyż kupowałam gdy pojawiły sie pierwsze ceramiczne. Wąska ( jaką yżywają fryzjerzy) wydaje mi się lepsza, gdyż jest bardziej praltyczna wg mnie, bo nadaje się też do krotkich włosów.
Nie polecam z aluminiowymi nakładkami - zakupiłam taką z ciekawosci w supermarkecie za jakieś 20zł i nie nadawała się ani razu do użycia, bo własnie włosy szarpała.
I wg mnie dobra jest regulacja temperatury.
gozar
Regulator ciepła, dobre płytki ceramiczne, duża moc.
Im węższa prostownica tym lepsza do włosó krótkich, a zarazem gorsza do długich, bo dłużej schodzi się z wyprostowaniem.
Jeśli zależy CI na dodatkowej funkcji kręcenia loków na prostownice ( ostatnio bardzo popularne) możesz kupić wąziutką loko-prostownicę, która ma powierzchnię grzejącą z każdej strony.
Popatrz na prostownice VidalSassoon. Moje ulubione.
Mika
ceramiczne lub turmalinowe,nie za szerokie,z regulacjÄ… temp.
ja mam VidalSassoon`a icon_wink.gif ale dobre są też BaByliss,Farouk,
Ga.ma i Efalock -tu słyszalam różne opinie
i oczywiście do prostownicy jakiś ochronny kosmetyk przed gorącem
beata_77
Remington ceramiczna wąska. Ma 4 rodzaje powierzchni, jedna do podkręcania końcówek włosów dwie do fal no i standardowa do prostowania.
Co mi się w niej podoba dodatkowo, to szybkość nagrzewania i długachny kabel zasilający
Oczywiście polecam kosmetyki chroniące przed działaniem wysokiej temperatury np. Joanna, L'Oreal
buniaaa
Ostatnio zakupiłam w hurtowni fryzjerskiej prostownicę proline fastest kosztowała 129zł
charakterystyka:
-wyjÄ…tkowo szybko rozgrzewajÄ…cy element grzejny: 200*C w 20sekund
-regulacja temperatury od 80-210*C
-ruchome płytki turmalinowe emitujące jony ujemne a ceramika
-przewód obrotowy (360*C) 3m
-przełącznik włącz/wyłącz
Jest poprostu rewelacyjna, włosy mam tak ułożone jak od fryzjera a sama sobie prostuje icon_smile.gif a co do ceny to wg mnie przyzwoita jak na tak dobrą prostownicę.

grubassek:)
buniaa no cena bardzo przyzwoita bo ja taka kupowałam prawie dwa razy drożej
a mozesz mi powiedziec jaka to hurtownia?sprezentowałabym taka prostownice komus na swieta:)
buniaaa
Ja niewiem jaka to hurtownia tyle, że fryzjerska (z rzeczami dla salonów fryzjerskich) mają kosmetyki ale też i właśnie akcesoria. Moja koleżanka ma salon i na taką profesjonalną co przedstawiciele sprzedają niestety mnie nie stać bo to koszt kilku tysięcy a jak jechała po kosmetyki to ją poprosiłam aby zerknęła właśnie na prostownice i to była najtańsza ale rewelacyjna jest icon_smile.gif
grubassek:)
buniaa dzieki za odp. u nas w hurtowni taka prostownica kosztuje 189 zł-poczekam jeszcze....moze do świat zrobią wreszcie jakas obnizke....
Helena
Wyciągam. Dziś poszła mi moja bezfirmowa prostownica i teraz chciałabym coś lepszego ale tak do 150 zł. Ważne jest dla mnie by była szeroka i długa, by można było prostować nią wilgotne włosy, by się nagrzewała co najmniej do 200 stopni no i mogłaby być tytanowa lub ceramiczno-tytanowa ale to nie jest warunek i wystarczy po prostu ceramiczna. Polecicie coś ?

Ps. Znalazłam jedną, która byłaby chyba ok ale szukam więcej do wyboru icon_wink.gif
Nessi
polecam remingtona, mam juz druga i jestem zadowolona. koszt ok 150zł
Pogoda
To co mogę powiedzieć, to najważniejsze, żeby była cermaiczna i miała regulację temperatury.

Teflon podobno też bardzo dobry, ale nie testowałam osobiście - ceramiczną za to mogę polecić, a wyjdzie taniej niż teflon.

No i zwłasnej praktyki mogę polecić dwie firmy - Remington i Babyliss.
Helena
Dziewczyny biorę właśnie te dwie firmy pod uwagę. A macie jakieś konkretne modele?
Na początku wpadła mi w oko BABYLISS ST229E. Ale wczoraj pożyczyłam od mamy Remington co prawda bez regulacji temp., ma stałą 210 ale jest genialna. Moja tak dobrze nie prostowała. I po przejrzeniu myślę jeszcze nad Remington S8002. Znacie którąś z tych dwóch?
Nessi
Ja mam Remingtona model S-650 i jestem bardzo zadowolona.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.