To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak można szybko się pozbyć grypy żołądkowej?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mi
W piątek grypa żołądkowa dopadła Kajetana, dzisiaj mnie - najgorsze jest to, że jutro muszę być w pracy!
Ja wracam z urlopu, kolega idzie na swój - na wzajem się zastępujemy - muszę tam być!
Czy istnieje jakiś sposób na zahamowanie wymiotów?
Nie wyobrażam sobie w tym stanie jutro podróży pociągiem, 8 godzin w pracy i powrót...
Jak nie pójdę dyrekcja mnie poćwiartuje 32.gif
Inanna
SÄ… jakieÅ› zastrzyki przeciwwymiotne. Ale to lekarz musi...
Agalu
rozgazowana pepsi ponoć działa cuda,napij się koniecznie może pomoże
ja jak mam grypę żołądkową biorę równiż trillac i bardzo mi pomaga
aronka
CYTAT(Inanna @ Sun, 25 Jul 2010 - 19:06) *
SÄ… jakieÅ› zastrzyki przeciwwymiotne. Ale to lekarz musi...


Zgadza się. Kiedyś przytrafiło się mojemu mężowi i lekarz dał mu taki zastrzyk przeciwwymiotny. Nie dam głowy, czy akurat to zadecydowało, ale chłop na drugi dzień był w dobrej formie.
naples
CYTAT
a jak mam grypę żołądkową biorę równiż trillac i bardzo mi pomaga

PodpisujÄ™ siÄ™ pod tym, mnie trilac "stawia na nogi" bardzo szybko.
hana04
Powierdzam trillac i pepsi i jeszcze raz pepsi działa!!!
Co do zastrzyków są takie ale nie wiem czy w takich dolegliwościach też są stosowane moja mama dostaje je co jakiś czas przy cyklach chemioterapii
Pozdrawiam i szybkiego powrotu do formy życzę icon_smile.gif
Mi
Dziękuje za odpowiedzi.
Niestety wirus rozłożył całą naszą rodzinę i męczyliśmy się w nocy na zmianę. Jednak zostałam w domu, ale jutro już idę. Teraz czujemy się trochę lepiej, ale i tak daleko nam do formy.
Zelda
pewnie już nieaktualne,ale na pewno pomoże diarrheel S i vomitusheel,oba firmy heel.
Artola
Potwierdzam odgazowaną colę, nie wierzyłam póki nie wypróbowałam 37.gif Działa cuda!
m4rusia
teraz to pewnie w ogóle nieaktualne ale słyszałam o tonicu (najlepszy oryginalny np schweppes). Stosowała to moja koleżanka z która pracowałyśmy razem i też ciężko było nawet na zwolnienie sie wybrać. Pomaga na wymioty właśnie w tym i na grypę żołądkową
dupadupadupa
Metoclopramid - ale to lekarz musi.
Odgazowana cola - cuda czyni.
Probiotyki - nawet w wiekszych dawkach niz na opakowaniu.
Gastrolit/Orsalit - elektrolity swietnie nawadniaja.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.