To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Place zabaw w Gdyni

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ulinkaa
Gdzie są fajne i duże place zabaw w Gdyni? Na tych co byliśmy do tej pory synkowi już się nudzi.
domi
Z tym jest chyba problem. Gdy Dominika pojechała do mojej mamy na wakacje był problem gdzie z nią pójsc. Mama wyszukała park chylonka(czy jakoś tak) ale okazało się, ze to dla b. małych dzieci (to chyba coś dla ciebie) ale dla 7-8 latki jest za nudno. Tak więc najwięcej czasu spędzały w Mc Donalds icon_rolleyes.gif
Ewelinek
Najlepsze place zabaw w Gdyni są 1. na plaży miejskiej, 2 w parku niedaleko plaży miejskiej, 3 na Kamiennej górze. Pierwszy jest duży i znajduje się tam wiele atrakcji dla małych i dużych a dwa pozostałe są mniejsze ale też całkiem fajne icon_smile.gif
domi
CYTAT(Ewelinek @ Sun, 22 Aug 2010 - 12:23) *
Najlepsze place zabaw w Gdyni są 1. na plaży miejskiej, 2 w parku niedaleko plaży miejskiej, 3 na Kamiennej górze. Pierwszy jest duży i znajduje się tam wiele atrakcji dla małych i dużych a dwa pozostałe są mniejsze ale też całkiem fajne icon_smile.gif

Na plażę moja mama 2 razy z nią jechała ale był taki upał, ze nie była w stanie wytrwać. Poza tym moja mama mieszka w Cisowej, a to spory kawałek od tych, które wymieniałaś. Codzienne jeżdżenie taki kawała drogi to nie na jej zdrowie.
Ewelinek
Domi, na plaży dobudowali nową część placu w części całkowicie zacienionej. Z Cisowej moim zdaniem nie jest aż tak daleko ale skoro mówisz, że Twojej mamie ciężko to nie wnikam i jak najbardziej wierzę, że tak jest. Ulinka pytała o najciekawsze place to napisałam. Na części Chylonia, Cisowa itd. się nie znam, ponieważ nie zapuszczm się w tamte okolice...

grzałka
zdecydowanie najfajniejszy jest na plaży
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.