To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
kasiaaa82













ŻYCZĘ NAM WSZYSTKIM ABY TA ODSŁONA BYŁA BARDZIEJ OWOCNA NIŻ POPRZEDNIA , ŻEBYŚMY WSZYSTKIE ZOBACZYŁY UPRAGNIONE II KRESECZKI!!!!!





Agnieszka1108 - PTP kwiecień 2011

Olencja - PTP kwiecień 2011

kasiaaa82 - PTP kwiecień 2011

kasiaaaaa - PTP czerwiec 2011

daisy1980 - PTP czerwiec 2011

Tusia8 - PTP lipiec 2011

Justyna Szymlek - PTP lipiec 2011










Milutka - 46 cykl starań - @ 18.10.2010

nulek27 - 36 cykl starań - @ 24.10.2010

iwona987 - 20 cykl starań - @ 31.10.2010

zuza1313 - 15 cykl starań - @ 01.10.2010

jecia - 13 cykl starań - @ 16.09.2010

deszczowa - 13 cykl starań - @ 13.09.2010

słoneczko182 - 11cykl starań - @ 22.10.2010

klekotka - 11 cykl starań - @ 16.08.2010

truska zwana michałową - 11 cykl starań - @ 12.10.2010

butek - 9 cykl starań - @ 17.07.2010

matylda315 - 10 cykl starań - @ 11.10.2010

Madziara. - 9 cykl starań - @ 12.10.2010

agulek8 - 7 cykl starań - @ 15.09.2010

adzia25 - 5 cykl starań - @ 28.09.2010

Arbus - 5 cykl starań - @ 29.10.2010

fiefiórka kanadyjska - 3 cykl starań - @ 07.10.2010

Romcia - 2 cykl starań - @ 8.06.2010

rosaline - 2 cykl starań - @ 26.08.2010

kropeczka - 1 cykl starań - @ 21.05.2010

duszyczka - 1 cykl starań - @ 28.06.2010









KOLEJKA PO "MAGIC TESTY"
Klekotka
Zuza1313
Milutka
matylda315
kasiaaa82
słoneczko182
Madziara.









Normy FSH i LH :[b]( Hormony te powinny być badane w 2-3 d.c.)


LH jednostki w mlU/ml
faza folikularna 1,1 – 11,6
owulacja 17 – 77
faza lutealna 0 – 14,7
menopauza 11,3 – 39,8

FSH jednostki w mlU/ml
faza folikularna 2,8 – 11,3
owulacja 5,8 – 21,0
faza lutealna 1,2 – 9,0
menopauza 21,7 - 153

bardzo ważne!
Wartość FSH poniżej 3 mIU/ml sygnalizuje niewydolność przysadki.
Wartość FSH 9-12 mIU/ml oznacza obniżoną rezerwę jajnikową.
Wartość FSH 12-18 mIU/ml oznacza wyczerpującą się rezerwę jajnikową, stymulacja przy takim FSH jest trudna.
Przy FSH > 18 mIU/ml stymulacja owulacji jest bardzo trudna, a często niemożliwa, prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe




Owulacja- inaczej jajeczkowanie to uwolnienie dojrzałej komórki jajowej (gamety - komórki rozrodczej kobiety) ze znajdującego się w jajniku pęcherzyka Graafa.Owulacja to dość krótki proces. Komórka jajowa żyje zaledwie ok. 24 h. Czas przed owulacją, czyli faza folikularna ma różną długość i jest to cecha osobnicza, często podlegająca zmianom.
kasiaaaaa
Brawa dla Kasi! brawo_bis.gif
słoneczko82
kasiaaaaa Wszystkiego Najlepszego brawo_bis.gif
kasiaaa82 piękna ta nowa odsłona 06.gif
Życzę wszystkim i również sobie aby to była nasza ostatnia odsłona na tym wątku....
buniaaa
No to na tą nową odsłonę przesyłam fluidki od mojego Ktośka i obyście wszystkie ujrzały dwie kreseczki
Ola81
kasiu bardzo ładna odsłona. I sypne jeszcze raz fluidkami na nową część żeby była dla Was mega ciężarna. Życzę Wam tego z całego serducha , bo wiem co znaczy czekac na dwie kreski.
Justyś3107
Swietna ta odsłona Kasiu!!!!
jeśli mogę to proszę o wpisanie mnie do listy staraczek staramy sie od czerwca tamtego roku, moja ostatnia @ była w 15.05.2010, teraz czekam na @ po poronieniu
Deszczowa przytul.gif i trzymam &&&&&&&&&&7 za następny cykl
Pozdrawiam wszystkie staraczki
Justyś3107
Kasiaaaaa: STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brawo_bis.gif
kasiaaa82
[quote name='Justyna Szymlek' date='Mon, 26 Jul 2010 - 18:22' post='8448146']

jeśli mogę to proszę o wpisanie mnie do listy staraczek staramy sie od czerwca tamtego roku


dobrze policzyłam ?
Justyś3107
ideolo 03.gif
Justyś3107
Nie sory jeśli chodzi o cykl starań to rozpoczoł się w 2009r w czerwcu (Jun)

A nie teraz zerknełam na listę jest ok buziaki pozdrawiam
Justyś3107
a i z tego co wiem to Iriss jest w ciąży byłam z nią na wątku ciążowym ma termin na luty impreza.gif
agabr
To ja sobie pozwole przypomniec o istnieniu regulaminu, w przyklejonych jest watek "moderator przypomina " gdzie sa wszystkie informacje odnosnie tego co wolno a czego nie wolno w kwestii suwaczkow , fluidkow, obrazkow.Jednoczesnie prosze prowadzaca watek o przystosowanie pierwszej strony do regulaminu.Pozdrawiam i owocnego watku zycze.b
kasiaaaaa
Justyna, Słoneczko dziękuję Wam kochane za życzenia! przytul.gif
inka-24
Owocnego wątku życzę
matylda315
Melduję się i ja w nowej odsłonie , która to jest śliczniutka !!! Gratuluję Kasiu !!!!
komunikacja
To i ja tak na otuchę moc fluidków od mojego ktośka,który raz na usg jest chłopcem a raz dziewczynka....w każdym razie-niespodzianką..
iwona987
kasia82 super że się zdecydowałaś prowadzić kolejną odsłonę 02.gif

kasiaaaaa STO LAT i <ty sama wiesz czego chcesz> oby się spełniły marzenia
kasiaaaaa
Iwonka dziękuję! przytul.gif

Jesssu młoda mi od dwóch godzin urządza takie jazdy, że masakra. Stoi i drze się. Nie chciała kolacji, cudem ją wykąpałam, bo były fochy. 37.gif
słoneczko82
LillAnn1,Olu, bunia łapię od was fuidy i niech niebawem zwiastują mi upragnioną fasolkę...
matylda315 za badania&&&&&&&&
kasiaaa82 przepiękna ta odsłona icon_smile.gif
Justyś3107
a czemu ja fluidków nie widzę 21.gif
agabr
Ni widzisz poniewaz graficzna forma icon_wink.gif fluidkow lamala regulamin.b
Madziara.
Witam kochane staraczki


kasiaa wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń a przede wszystkim tego największego

kasiaaa82 piekna Ci wyszła ta nowa odsłona, oby przyniosła nam wszystkim staraczką upragnione II kreseczki, w końcu to odsłona XIII więc musi być szczęśliwa 06.gif

A ja byłam dzisiaj u gina, zrobił mi USG, powiedział że nie widzi ciąży 13.gif ale nawet nie nastawiałam się w tym cyklu na nią bo przecież miałam bezowulacyjny. Jeśli do piątku @ nie przylezie to znów mam się pokazać na USG a jak przylezie to jak już sobie polezie mam się skontaktować i dowiem by ustalić termin HSG. W tym cyklu co nadejdzie bez żadnych leków, ale od następnego CLO podwójna dawka.
Ciągle się zastanawiam skąd się nagle u mnie wzięło te PCOS, bo gin powiedział że ma policystczne jajniki i stąd te opóźnienia w @, ale przecież wcześniej miałam systematycznie @.
A po za tym zakupiłam sobie femifertil i standardowo wiesiołka, a mój połówek wkurza się że faszeruję się jakimiś lekami.
Po za tym chcieliśmy powtórzyć badanie seminogram ale nie wiem bo liczyłam że jak @ dzisiaj przylezie i badanie zrobimy po 5 dniach postu to może wyjdzie znacznie lepiej i wiarygodniej.
bobi
Piękna odsłona, gratulacje dla nowej gospodyni brawo_bis.gif
Przesyłam wam fluidki na tę nową odsłonę od mojej córeczki, oby zaowocowała dużą liczbą ciężaróweczek
deszczowa
jeżeli można, to i mnie dopiszcie do listy
staramy się intensywnie od września 2009
moja @ 23.07.2010
z góry dziękuję
duszyczka
No więc i ja witam w nowej odsłonce.

Kasiaaaaa faktycznie,nawet nie zwróciłam na to uwagi-no cóż historia lubi się powtarzać,czy któraś z "naszych lutówek" jest w ciąży albo urodziła?

agnieszka-nie kusi mnie,bo uażam,że jeszcze za wcześnie na testowanie.

A @ nadal nie mam,co mnie bardzo dziwi,bo po lekach powinnam mieć przynajmniej pierwszą punktualną,więc 28 dzień cyklu wypadał mi w niedzielę,a tu cisza.
Joka
Witam.

Mnie też można ściągnąć ze starających się. Termin mam na luty.
Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę owocnego wątku
kasiaaaaa
CYTAT(duszyczka @ Tue, 27 Jul 2010 - 01:36) *
Kasiaaaaa faktycznie,nawet nie zwróciłam na to uwagi-no cóż historia lubi się powtarzać,czy któraś z "naszych lutówek" jest w ciąży albo urodziła?

No pewnie! Asia rodziła w maju Ninę, niunia 23 ma termin na grudzień a gosiagosia na luty. Następna pewnie będziesz Ty, bo na bank mnie wyprzedzisz. icon_wink.gif

Madziara dziękuję za życzenia! icon_smile.gif
milutka
Witam się i ja w nowym wątku i mam nadzieję, że ostatnim moim icon_smile.gif

Powodzenia dziewczyny icon_smile.gif &&&


To ja Kasiu tak na początku poproszę o zmianę na pierwszej stronce: 43 37.gif cykl starań, @ 21.07.2010r.
Agga
No to ja wam przesyłam dwa zdjęcia i mam nadzieje że szybko przejdziecie na wątek ciążowy icon_biggrin.gif .



Cathee
Na nową odsłonę witam się i ja niedawna staraczka i przesyłam fluidki od mojego syneczka w brzuszku icon_smile.gif

agnieszka 1108
To i ja się melduję
Kasiu - śliczna stronka, dobra robota

Dziękuję wszystkim ciężaróweczką za fuidki i poproszę o więcej, ta odsłona musi przynieść więcej dwóch kreseczek na teście.

agnieszka 1108
milutka - czekamy na relacjie z wizyty
butek
Ktoś zapomiał o mnie ,,, bidulce ja też staraczka , no rzekła bym prawie weteran ...
duszyczka
Raczej Cię nie wyprzedzę,kasiaaaaa.Wiecie co?Tak sobie myślę,że @ przesunie mi się,bo podczas owulacji strasznie krwawiłam i tak się przeraziłam,że nawet pojechałam do szpitala,lekarka stwierdziła,że nic się nie dzieje,że krwawię od nadmiaru hormonów,ale uważa,że cykl spalony przez to krwawienie,bo nie ma cudu,że plemniki przebiją sie przez tą krew.Miała z was któraś coś takiego?

Więc raczej nie mam co liczyć na ciąże z tego,co mówiła.A okresu nie mam może właśnie przez to krwawienie.Robiłam dziś test i jedna kreska,więc nadziei już nie mam,choć tak naprawdę to wszystko zależy tam u góry,od Boga, a dla niego nie ma rzeczy niemożliwych....
słoneczko82
Cathee,bobi łapię od was fluidy i niech dla mnie to będzie ostatnia(dla każdej z nas starających się) odsłona niech te fludy przyniosą mi niebawem upragnione II kreseczki
Agga piękny bocian i piękne zdjęcie maluszka niech zwiastuje mi fasolkę ten bocianek 03.gif
milutka - czekamy na relacje z wizyty 37.gif
deczowa ja tak po wizycie również czekamy na relację z niej
kasiaaa82
witajcie dziewczyny
ciesze się, że odsłona Wam się podoba i mam prośbę abyście sprawdziły czy wszystkie dane sie zgadzają, a butek proszę o podannie terminów 06.gif
Madziara.
Witam

Ja dzisiaj skołowana po 12 h pracy icon_mad.gif , w ogóle zaspałam dzisiaj do pracy a obudziłam się cała spuchnięta z prawej strony. Całe szczęście szefowa łaskawie puściła mnie na 20 min do dentystki po receptę na antybiotyk, bo tak to nie wiem jakbym dała radę zwłaszcza, że jutro też dnióweczka 12 h.
@ nie przylazła i już się wkurzam bo jak chcę żeby przyszła to nie przychodzi a jak chcę żeby nie przychodziła to przychodzi, a dzisiaj 35 dc.
Nie wiem co myśleć czy możliwe żeby jednak to była ciąża wczoraj na USG gin nie widział ciąży, jak do piątku nie dostanę to znów USG.
Teraz z jednej strony wolałabym żebym jednak nie była w ciąży bo antybiotyk i leki przeciwbólowe mogłyby zaszkodzić maleństwu.
Madziara.
A co do naszej XIII odsłony jestem przekonana, że przyniesie wiele pozytywnych testów, w końcu to szczęśliwa liczba 08.gif
butek
TERMINY --- Staramy się od listopada 2009 roku ( jak dla mnie za długo ) . teraz testujemy 20 sierpnia ( jest to 36 dzień cyklu - ponieważ ostatnio to moja @ zwariowała i ma cykle od 28 do 35 , dlatego taka decyzja ) no ale tak około 28 dnia zrobię betę bo bym chyba zwariowała z tej niepewności .. hihi .
kasiaaaaa
Co do cyklów, to ja mam zawsze 29 (czasem 30) a dwa poprzednie miałam 33 i też nie wiem, jak będzie w tym miesiącu. 21.gif
Arbus
Kasiaaa82 pięknie, pięknie icon_smile.gif i najlepszego!
Co do danych, to moja ostatnia @ 11.07.

Byłam dzisiaj u Pana Doktora, ale o tem potem bo jak jeszcze moment posiedzę to twarz w klawiaturę wkomponuję icon_wink.gif
milutka
Madziara a nie masz możliwości zrobienia bety?

No to ja po wizycie(Słoneczko jednak Profesor bierze 300zł a nie 400zł jak myslałam)

A więc tak, ten cykl będzie naturalny, pytał się czy chcę IUI bez stymulacji, powiedziałam, że wolę z lekami.

No to dzisiaj jest 7dc , czekam na kolejny cykl i zaczynam stymulację do IUI.

Teraz piszę z pamięci, jutro spojrzę czy dobrze to poniżej napisałam icon_wink.gif

Od 3 do 5dc CLO 3x1 tabletka
od 7 do 11dc puregon -jaka ilość jutro przeczytam

No i w 13dc mam zgłosić się na oddział, muszę tylko załatwić sobie pregnyl.
Joka
A ja mam do oddania 14 testów owulacyjnych i 1 ciążowy.
Ktoś chętny?
agnieszka 1108
CYTAT(Madziara. @ Tue, 27 Jul 2010 - 19:55) *
A co do naszej XIII odsłony jestem przekonana, że przyniesie wiele pozytywnych testów, w końcu to szczęśliwa liczba 08.gif


No tak ja też jestem przekonanan że tak będzie tyle tylko że to już XXIII a nie XIII osłona 06.gif

milutka - kiedy będziesz miała mniej więcej ten cykl z IUI, pytam ponieważ ja najprawdopodobniej na początku września i wtedy okaże się czy pregnyl będzie mi potrzebny a mam jeszcze zapasik w lodówce, i jak nie będę go potrzebować to chętnie odstąpie jak nie znajdziesz gdzie indziej.
słoneczko82
Joka ja bym była chętna icon_redface.gif
Milutaka pierwsza wizyta kosztuję 400zł a każda następna po 300zł tak mi pani przez te.l powiedziała
Czy ktoś potrzebuje parlodel??? Mam opakowanie zbędne
Joka
słoneczko82 - podaj adres na priv, to Ci prześlę
słoneczko82
Joka już ci wysłałam na priv. dziękuje
Arbus
Kontynuując wczorajsze aż jedno na ten temat zdanie..

Bromergon do łask powrócił. Badania mam powtórzyć, co oczywiste. Na przyszły cykl "Ew. inseminacja bez stymulacji", zapisał Pan Doktor.
Przedziwne uczucie. Dla wielu z Was już znane, a dla mnie, o matko! Trzęsę portkami. Zabawne, co?

P.S. Moje nieciążowe objawy ciążowe same siebie przechodzą. Piersi bolą, jem za dwoje i takie różne. Jak kiedyś naprawdę w ciąży będę to pomyślę, że od przejedzenia gruszkami brzuch mi urósł 03.gif
adzia25
Witam icon_biggrin.gif , chciałam zapytać, czy mogę nieśmiało dołączyć?
Pozdrawiam.
Madziara.
Witam kochane staraczki

CYTAT(agnieszka 1108 @ Wed, 28 Jul 2010 - 12:06) *
No tak ja też jestem przekonanan że tak będzie tyle tylko że to już XXIII a nie XIII osłona 06.gif


icon_redface.gif to się popisałam, wychodzi znajomośc rzymskich liczebników 01.gif

ALE I TAK TO BĘDZIE DLA NAS SZCZĘŚLIWA ODSŁONA 43.gif

CYTAT(milutka @ Wed, 28 Jul 2010 - 01:01) *
Madziara a nie masz możliwości zrobienia bety?


hmm nie myślałam nawet o tym ani nawet nie dowiadywałam gdzie można ją zrobic

A w ogóle to dzisiaj kolejny 36 dc i nadal bez @, jeszcze nigdy aż tak mi się nie opóźniała. Z rana miałam ogromną ochotę na batonika i zjadłam aż 3 tak jak przed @ zresztą, później miałam takie dziwne bóle brzucha, ale nie żeby w jednym miejscu bolało tylko jakby kto mi wrzucił do brzucha robala z kosą który sobie biegał po moim brzuszku icon_neutral.gif
Jak do piątku nie przylezie @ to jestem umówiona na USG i zobaczymy co gin mi powie.

A swoją drogą dalej jest dla mnie niezrozumiałe skąd u mnie te niby PCOS, myślałam, że może to przez CLO, przez to że przy pierwszym cyklu z CLO pęcherzyk jeden urósł aż 30 mm, a gin mi mówi, że CLO na mnie nie działa tzn ta dawka i że od następnego cyklu (tzn od tego kolejnego po tym z HSG) będę brać CLO2x1
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.