To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Madziara.
Rosa nie muszę pytać bo już wiem. W tym, cyklu była owulka, ale przez cienkie endometrium gin odebrał całkiem nadzieję na dwie kreseczki w tym cyklu.
W ogóle zdziwiłam się gdy usłyszałam że endometrium w 17 dc ma taką samą grubość jak w 10 dc, a nawet chyba 1 mm cieńsze.
Najpierw mimo iż lekarz nie był zachwycony cieszyłam się bo w jeszcze wcześniejszym cyklu w 10 dniu endo miało 3 mm i urosło aż do 10 mm a w tym cyklu w 10 dniu miało 6mm a okazało się że w ogóle się nie rozwinęło icon_sad.gif Jak to lekarz mi powiedział gdy zapytałam, że zanika czy wchłania się już nie pamiętam dokładnie .
agabr
Dziewczyny przypominam o paskach nieregulaminowych , paski umieszczamy jeden pod drugim a nie obok siebie (tak jak np. Madziara i sloneczko 82 maja w tej chwili) bardzo prosze o korzystanie z regulaminu , w przeciwnuym razie bede zmuszona je pousuwac.pzdr b
Madziara.
JUż zmieniłam icon_smile.gif
słoneczko82
Ok już się robi
Ola81
Dziewczynki wieści od milutki: ma 4 pęcherzyki duże - 22 23 17 i 25 mm- ma nadzieje że jej którys peknie.Endometrium 8 mm. IUI będzie miała robione po południu.
Madziara.
Trzymam mocno &&& za milutke
Madziara.
Przyszły właśnie wyniki mojego ukochanego i wygląda na to, że jest ok brawo_bis.gif
Hmm ciekawe czy tamte wyniki były złe z powodu wykonania ich w zwykłym laboratorium czy też może witaminki zadziałały.
słoneczko82
Olu to super wieści mam nadzieję że tym razem Milutkiej się uda &&&&&&&&& z całych sił trzymam

kasiaaa82
dołączam się do kciuków za milutkę i czekam na wiadomość od Iwonki,
a resztÄ™ dziewczynek pozdrawiam
adzia25
Ja również dołączam i mocno zaciskam kciuki za milutką &&

A ja dziś muszę pojechać umówić na USG. Mam je zrobić zaraz po skończonej @ mam nadzieję, że dam radę się jakoś tak wcisnąć

U nas jutro "opróżnianie strychów" 04.gif czyli wszyscy wystawiają z domów co mają niepotrzebnego i sprzedają, już nie mogę się doczekać 01.gif często jest tam kupa śmieci po prostu, ale zawsze super atmosfera i ja lubię łazić i oglądać takie rzeczy z duszą, no i przynieść do domu coś zupełnie niepotrzebnego 08.gif
Madziara.
Wygląda na to, że zbyt szybko się ucieszyłam wynikami sugerując się ostatnią kartką, bo jednak na pierwszej jest w uwagach wpisane Oligoasthenozoospermia nie wiem zbytnio o co w tym chodzi ale zdaje się że coś jest nie tak 41.gif
Płakać mi się chce (zresztą łzy same już ciekną po polikach), myślałam że choć tutaj będzie git. Miałam umówioną wizytę na 5-go ale nie wytrzymam do tego czasu, nie chcę też za bardzo zamartwiać się poszukiwaniem odpowiedzi w necie. Umówiłam się do gina na 16:30 ciekawe co mi powie, ale intuicja mi podpowiada że po wyjściu zabraknie chusteczek. rycze.gif

milutka, iwona987 obyście wy przekazały nam dobre wieści &&&
klekotka
Kciuki dla milutkiej&&&&&&&&&&&&& 4 pęcherzyki brzmia obiecująco 02.gif

iwonka Ty tez siÄ™ kochana odezwij blagam.gif
adzia25
Madziara. przytul.gif może nie jest tak źle, poczekaj do wizyty, mam nadzieję, że jednak będzie dobrze &&

Ja próbowałam ostatnio rozmawiać z moim M. i wybadać jakie ma podejście do badań i w ogóle, no bo (mam nadzieję, że nie) może zaistnieć taka potrzeba, no i tak jak myślałam cytuję " nic przyjemnego, ale jeśli będzie taka potrzeba to nie ma o czym mówić. Skoro ty chodzisz to ja też mogę, bez problemu" Mam nadzieję jednak, że nie będzie takiej potrzeby blagam.gif
Ola81
milutka juz po insemce. Teraz mocno zaciskajmy kciuki &&&&&&&&&&&&&&&
Madziara.
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte
adzia25
Ja też zaciskam z całych sił &&
zuza1313
hej icon_smile.gif

milutka, kciuki zaciśnięte z całych sił icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&

Iwonka, ja też czekam z niecierpliwością na wieści &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A ja poproszÄ™ o aktualizacjÄ™ 01.10.2010

Fiefiora
Milutka zaciskam z całych sił!
deszczowa
kciuku &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Milutki zaciśnięte

dziewczyny napiszcie ile tego kwasu foliowego brać. ja mam dawkę 1mg w składzie dziennej witaminki.

Aylin
Milutka i ja za ciebie ściskam ciuki z całych sił i ślę Tymoteuszkowe fluidki do ciebie ********************************** Musi się udać!

I trochę fluidków dla reszty staraczek, zarażać się i sio na wątek poniżej!

************************
************************
Justyś3107
Zuza1313 to jedziemy na tym samym wózku bo ja też 1.10 03.gif to co skaczemy na wątek ciążowy razem to chyba będzie lipiec ????????

Milutaka &&&&&&&&&&&&&&&& gorÄ…co wam kibicujÄ™

Iwonka to czekamy na wieści i nie daj nam czekać do 16-tego

Kwas właśnie popiłam impreza.gif
Justyś3107
Miałam wczoraj w nocy straszy sen, 41.gif
Mianowicie: śniło mi się że poroniłam drugie dziecko, że miesiączka którą dostałam to krwawienie poronne czułam skurcze macicy. Niby to sen ale obudziłam się zalana krwią i brzuch bolał mnie dziwnie raz słabiej raz mocniej. Nie mogłam dalej spać... płakałam to było straszne
Madziara.
Justyna Szymlek przytul.gif potraktuj ten sen na odwrót, że to zapowiedź że teraz już będzie dobrze i że nadszedł Twój czas tego bynajmniej Ci życzę z całego serduszka i trzymam &&& za rozpoczęty cykl

Ja niestety chcąc nie chcąc muszę "zawiesić" staranka na czas bliżej mi nie określony 41.gif
Badanie nasienie wyszło jeszcze gorsze niż poprzednio i bez wizyty u androloga się nie obejdzie. Nie dostanę CLO w nowym cyklu bo mija się to z celem, przy takich wynikach szanse są bardzo małe i lekarz kazał mi poczekać do czasu aż polepszy się sytuacja u ukochanego.
Przepłakałam całe popołudnie i nawet u lekarza nie udało mi się powstrzymać i rycze.gif
iwona987
Madziara. przytul.gif też to przechodziłam

i nadal przechodzę..... przepraszam że tak długo trzymałam was w niewiedzy ale nie miałam dostępu do internetu 32.gif Na tecie jedna kreska, a @@@@@ nadal nie ma dziś minął 36dc
dziękuje za wsparcie i kciuki to bardzo buduje
POZDRAWIAM
słoneczko82
Iwonka może zrób betę bo chyba coś jest nie tak jak nie masz tyle @ ja nadal trzymam &&&&&&&&&&
Za milutkÄ™ &&&&&&&&&&
Aylin Å‚apiÄ™ i chowam do wora.

U mnie jest tragicznie nie ma szans na ciążę nie jestem stymulowana wczoraj byłam na wizycie powiedział dr.że mam pęcherzyki wzrastające a endometrium 2mm dodam że to mój 6dc.Wiec płakałam po wyjściu,w pracy i w domu w cumie cały dzień i noc...Oczy mam takie spuchnięte że ledwo widzę na nie...
Miałam mieć w poniedziałek laparoskopię ale się nie załapałam na plan...Jakaś masakra
Ola81
Milutce pęcherzyki jeszcze nie pękły. Idzie z mężem do Ikei połazić , żeby cały dzień nie leżeć.
słoneczko82
Madziara oligo(zoo)spermia to obniżona liczba plemników w ejakulacie. Mój mąż też taki wynik dostał i zobacz raz w ciąży byłam(chodź straciłam dziecko) więc nie jest chyba aż tak źle.
Zapisz siÄ™ do Androloga na polnÄ… sÄ… jeszcze wolne terminy...
Pozdrawiam
My zawieszamy starania...I tak nie ma sensu przy takim Endometrium
Milutka oby popękały &&&&&
nulek27
Witam ,jakoś się smutno zrobiło.
Szkoda że zamiast wysypu @ nie posypały się dobre wiadomości .
Ja dziÅ› biorÄ™ ostatniÄ… tabletkÄ™ CLO uffff
Trzymam &&&&&& za potrzebujÄ…ce i przytul.gif
słoneczko82
Melduję że kwas foliowy już wzięłam
Madziara.
CYTAT(słoneczko82 @ Sat, 02 Oct 2010 - 11:44) *
Madziara oligo(zoo)spermia to obniżona liczba plemników w ejakulacie. Mój mąż też taki wynik dostał i zobacz raz w ciąży byłam(chodź straciłam dziecko) więc nie jest chyba aż tak źle.
Zapisz siÄ™ do Androloga na polnÄ… sÄ… jeszcze wolne terminy...


Niestety ale u nas jest gożej a do tego parametry są tak niskie, że nawet zdaje się że na inseminację nie da rady. U nas stwierdzono oligoasthenoteratozoospermia.

W ocenie zaburzeń ejakulatu stosuje się następujące nazwy i kryteria:

normozoospermia - prawidłowe nasienie,
oligozoospermia - obniżona liczba plemników w ejakulacie (< 20 mln/ml),
asthenozoospermia - nieprawidłowa ruchliwość plemników (< 50% plemników wykazuje ruch postępowy lub <25% ruch liniowy),
teratozoospermia - nieprawidłowa budowa plemników (< 30% z nich ma nieprawidłowo zbudowaną główkę),
oligoasthenoteratozoospermia - połączenie trzech powyższych zaburzeń,
azoospermia - brak plemników w ejakulacie,
aspermia - brak ejakulatu.


Jesteśmy wstępnie umówieni do androloga na sobotę, ale tutaj u nas z tym że chyba nie zdążymy na wizytę icon_sad.gif
Cieszę się, że chociaż na tą wizytę nie musiałam namawiać ukochanego tylko bez gadania zgodził się.
Nie chcę się poddawać, ale jak pomyśle co jeszcze przed nami i czy w ogóle przyniesie nam to jakiś efekt to ręce opadają.
Co szukam jakiś informacji na ten temat to łzy same w oczkach się kręcą.
Dałabym sobie pas z wizytami u swojego gina, nie bardzo widzę sens by teraz do niego chodzić, ale kazał we wtorek przyjść więc pójdę, ale to chyba będzie moja ostatnia wizyta u niego dopóki nie wyjaśni się sytuacja.

Faktycznie bardzo smutno się zrobiło w naszym wątku, mam nadzieję że milutka przerwie to dobrymi wieściami za co ciągle mocno trzymam &&&& blagam.gif
Niech się w końcu coś u nas ruszy i posypią się wiadomości o ciąży, życzę tego każdej ze starających.
słoneczko82, Justyna Szymlek, zuza1313 przytul.gif i &&& żeby wredna @ więcej was nie nawiedzała bynajmniej przez najbliższych 9 m-cy.

nulek27 &&& za powodzenie tego cyklu
słoneczko82
Dziewczyny ja na na jakiś czas zniknę z forum muszę sobie wszystko po układać nawet jak byśmy teraz podchodzili do ivf nic by z tego nie wyszło rycze.gif rycze.gif rycze.gif Więc nasza sytuacja jest tragiczna mąż chory a ja jeszcze bardziej szkoda gadać
Mam chyba depresję w poniedziałek bym chciała umówić się do psychologa...Może ktoś da namiar na dobrego???
dziękuje
Madziara.
słoneczko82 bardzo mocno przytul.gif wiem co czujesz, niestety nie podam Ci namiarów na dobrego psychologa u Ciebie, ale poszukaj w internecie. Sama ostatnio zastanawiałam się nad wizytą u psychologa i w internecie znalazłam bardzo dużo zresztą samych pozytywnych opinii o psychologu do którego chodziłam kiedyś.
Obyś szybko uporała się z tym wszystkim i żeby uśmiech i radość wróciła do Ciebie.
słoneczko82
Melduję że dziś już wzięłam kwas foliowy i zaczynam łykać wiesiołek troszkę późno(bo dzisiaj 8dc ale chyba nie zaszkodzi
Pozdrawiam
słoneczko82
Madziara musisz się trzymać na pewno sobie z tym wszystkim poradzicie.Wiem również przez co przechodzisz a już naprawdę nie mam na to siły ale co zrobić...
Umówiłam się do prof.P na wizytę i odbędzie się 04.11.2010 mam nadzieję że znajdę do tego czasu siłę i nam pomoże w dotarciu do naszego celu którym jest dziecko.
Jak na razie to mąż idzie do androloga w piątek zobaczymy jakie wyniki będą jeszcze chce go w czwartek wysłać na badanie hormonów żeby dr.miał już komplet badań i również mógł już działać z mężem...
Jak na razie to jakiś plan jest a co z tego wyniknie to się okaże w przyszłości...
Milutka jak tam u Ciebie???
Iwonka i co pojawiała się @ może zrobiłaś betę???Ja cały czas mam zaciśnięte &&&&& za Ciebie
Madziara.
słoneczko82 a mogłabyś mi napisać jakie badania należałoby wykonać przed wizytą u androloga. Bo też tak myślałam, żeby pójść z kompletem wyników, a nie mam pojęcia jakie należałoby wykonać.

Widzę że chyba "jedziemy na tym samym wózku" z tym, że wy jesteście dalej w staraniach, ale nie mam jeszcze odwagi, albo inaczej nawet jakby wyniki były dobre do IUI to nie dojrzałam psychicznie do tego, może jak będziemy małżeństwem a nadal nie uda nam się to wtedy pójdziemy w tym kierunku. A na endometrium dobre jest czerwone wino, morskie ryby, orzechy brazylijskie, migdały.
Madziara.
Słyszałyście może by syrop wykrztuśny, albo ACC Max poprawiał śluz? Bo teraz gdzieś tak wyczytałam, że przy stosowaniu CLO na poprawę śluzu działa to zbawiennie i nim pokuszę się na taką "terapię" wolałabym zasięgnąć opinii innych.
słoneczko82
Madziara do androloga potrzebne są wyniki nasienia z morfologią oraz zbadane hormony męskie...
Jeśli będą potrzebna jeszcze jakieś badania to skieruję go już sam pan dr.
Wina czerwonego pić nie mogę bo mnie boli brzuszek,a rybki jem 3 razy w tyg.,migdałkami się zajadam....
O syropie pierwszy raz słyszę.
Pozdrawiam
CZARNA863
Cześć!!!Ale dawno mnie tu nie było 37.gif Ale kontakt z niektórymi z Was miałam cały czas 06.gif Aktywowałam konto bo hasło moje poprzednie nie chciało mi wejść,nie wiem dlaczego.Widzę,ze sporo nowych osóbek dołączyło.Pozdrawiam
Ola81
milutce pekły 3 z 4 pęcherzyków. Już wraca do domu.
buniaaa
No to dla Milutki podsyłam troszkę fluidków od naszego Olusia i dla reszty załogi oczywiście też
iwona987
Iwonka i co pojawiała się @ może zrobiłaś betę???Ja cały czas mam zaciśnięte &&&&& za Ciebie

przez weekend pracowałam i nie miałam możliwości zrobić bety.... chciałam to zrobić jutro ale już nie ma takiej potrzeby, dziś przylazła @@@@@
PoproszÄ™ o aktualizacjÄ™ kolejna @ 4.10 32.gif ale trzymam mocno &&&&&& za wszystkie staraczki
słoneczko82
Bunia śliczne maleństwo łapie troszkę i chowam do wora
Iwonka bardzo mi przykro a myślałam że to już na Ciebie wybił czas... przytul.gif
Madziara.
iwona987 przytul.gif
słoneczko82
Olu to są dobre wieści teraz trzeba czekać 14dni i testowanie trzymam mocno &&&&&& aby udało się tym razem...
milutka
Madziara o możesz napisać wyniki męża? tutaj albo na priv? wystarczy liczba całkowita, morfologia i ruch A i B icon_wink.gif

Dziękuję dziewczyny za kciuki i fluidki i dziękuję bardzo Oli za przekazywanie wieści co u mnie icon_smile.gif

Tak jak Ola napisała, pękły mi trzy pęcherzyki, teraz pozostało czekanie na cud.

Iwonka przykro mi bardzo icon_sad.gif

Madziara.
milutka właśnie dzisiaj umieściłam wyniki badania tutaj.
Trzymam &&& żeby za dwa tygodnie były II kreseczki na teście.
nulek27
Witam.
Ja dziś po pracy lecę na USG , mam nadzieję że coś urosło dziś 12 d.c. martwię się endometrium bo przy Clo to z nim ciężko .Biorę duomox bo chora jestem ale myślę że to nic nie zmienia w owulacji ?
Trzymam &&& za potrzebujÄ…ce icon_biggrin.gif
adzia25
Witam siÄ™ po weekendzie icon_biggrin.gif
Iwona przytul.gif
Madziara. przytul.gif trzymam && za wizytę i mam nadzieję, że pan dr przekaże Ci dobre wieści i plan działania.
nulek27 && oby urosło
Milutka super wieści brawo_bis.gif teraz trzymam && za betę, będzie dobrze, bo inaczej być nie może icon_biggrin.gif

A my wypoczywaliśmy w weekend i korzystaliśmy z pogody. W sobotę było gorąco (ze 30st) więc grilowaliśmy ze znajomymi. Ja korzystając z rady Madziary. popijałam czerwone wino, które jest dobre na endometrium 03.gif A dziś pada i chodzę cały dzień śnięta.
W piątek USG i czekam na resztę wyników, powinny przyjść w tym tygodniu, ciekawe co tam będzie... A do wizyty jeszcze ponad 3 tyg, więc ten cykl pewnie będzie stracony 32.gif
buniu poczęstuję się fluidkami i chowam do wora na później 02.gif
słoneczko82
Witajcie!!!
nie wiem czy koleżanki zapomniały ale ja melduje że wzięłam kwas foliowy icon_smile.gif
adzia25
ojej zapomniałam 37.gif dzięki słoneczko, już biorę 02.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.