To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Arbus
Słoneczko, wzniosę modły za Ciebie, żeby czas przed- i świąteczny był dla Ciebie wyjątkowo wspaniały !!
Madziara.
słoneczko bardzo mocno przytul.gif


CYTAT(słoneczko82 @ Sun, 24 Oct 2010 - 23:56) *
Depresja jak nic będę w sobotę rozmawiać z dr. o dobrego psychologa bo inaczej zawaruję. 41.gif

Mam nadzieję, że poleci dobrego psychologa który pomoże, bo takie depresje też nie sprzyjają poczęciu dzieciątka i mogą prowadzić do blokady.

CYTAT(Arbus @ Sun, 24 Oct 2010 - 23:56) *
(taki suchar 43.gif),


A mi na suchara chyba pomogły te globulki co mi ginka przepisała, mam nadzieję, że po skończeniu kuracji będzie dobrze i bez nich icon_wink.gif

Kwas foliowy już wzięłam

adzia25
Witajcie moje kochane Staraczki icon_biggrin.gif
Nie pisałam ostatnio, bo humor raczej średni, więc nie chciałam Was dobijać moimi dołami, ale podczytywałam Was, bo tak całkiem nie wiedzieć co się u Was dzieje to bym nie dała rady 03.gif
Milutka strasznie mi przykro przytul.gif , mam nadzieję, że "samo" się uda i planowane IVF już nie będzie Ci potrzebne &&
Madziara. super, że znalazłaś fajną panią dr, z Twoich relacji, konkretna "babka". No to kciuki &&
Arbus żeby @ nie przyszła &&
Tusia8 czekamy na pozytywne nowiny &&
słoneczko przytul.gif mocno, mocno
A ja w środę idę do mojej pani dr, ciekawe co mi powie, mam wszystkie badania, tylko, że tam wszystko jest w normach poza nieszczęsną prolaktyną i to nie wiele ponad normę 13.gif Mam nadzieję, że to faktycznie będzie tylko, to i szybko sobie z tym poradzimy, tylko skąd te moje baaardzo długie cykle??? 21.gif Madziara. dzięki za pamięć,ale ja w tym cyklu chyba nie będę musiała testować (niestety), bo sobie go odpuściłam, nawet nie mierzę temp. Niby lepiej, bo nie latam jak szalona, nie liczę, nie sprawdzam, porównuje, ale jakoś tak mi smutno 13.gif
Przytulam Wszystkie które nawiedziłam @ przytul.gif
I kciuki za potrzebujące && mocno
Tusia8
Dzień dobry

No więc...Bardzo Wam dziękuję za kciuki icon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us

Sama jeszcze w to nie wierzę, cieszę się, boję i wszystko na raz...
Madziara.
Tusia8 ogromne gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif super. Spokojnych 9 m-cy.
matylda315
Tusia8 serdeczne gratulacje !!!! Spokojnych 9 miesięcy !!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Tusia8
Dziękuję Wam bardzo icon_biggrin.gif

Test zrobiony dzień przed spodziewaną @. Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie ok...o rany...
słoneczko82
Tusia8 Wielkie gratulacje Spokojnych 9 miesięcy !!!!! Super wieści icon_smile.gif
słoneczko82
A tak po za tym źle coś się czuje zostały jeszcze dwa zastrzyki o podwójnej dawce i strasznie mnie bolą jajniki aż mam kłopoty aby zrobić siusiu icon_sad.gif
Ale mówił dr. że tak może być bo to stymulacja na max-a w sobotę śmigam do niego i zobaczymy co mi powie 37.gif
A jeśli chodzi o prof. to nie wiem czy mi się uda d niego trafić kłopoty mam z finansami nie spodziewałam się że aż tyle zostawię w aptece 1000zł i to pewnie nie koniec z lekami icon_sad.gif jak się nie dołować.tak liczyłam na tą wizytę 41.gif
ada1976
Tusia8-gratuluję z całego serducha-podczytywałam Was jak się staraliśmy i podczytuję nadal-nic tak nie cieszy jak takie wieści icon_smile.gif
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki &&&&& razem z moim maleństwem i oczywiście fluidki przesyłamy icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
słoneczko82
Łapię i chowam do wora icon_smile.gif
kasiaaaaa
Tusia8 jejku jak się cieszę! balety.gif Gratuluję Ci z całego serce! Czyli dla Ciebie wyśniłam te dwie kreski. icon_wink.gif
nika*
tusia8 - gratuluję i duzo spokoju życzę przytul.gif
mam nadzieję, że i ja niebawem taki tesciorek będę mogła ujrzeć 06.gif

milutka, słoneczko, madziara - za Was niesutannie kciukaski trzymam&&&&&
adzia25
Tusia8 brawo_bis.gif GRATULUJĘ balety.gif brawo_bis.gif balety.gif spokojnych 9 miesięcy
Ale fajnie, że u Nas zaczyna się dziać balety.gif balety.gif Jak to cieszy 06.gif a takie krechy, no widok przecudny wub.gif
Ada no to łapię i chowam do wora 02.gif
słoneczko82
Jestem tak zła na mojego M icon_evil.gif że nawet nie możecie wyobrazić sobie.Ale od początku
Rozmawiałam z M że nie informujemy rodziców(czyli teściów) jak wygląda nasze leczenie.Zgodził się...
Ale już dzisiaj M miał problem bo on w pracy do wieczora a ja muszę jechać na zastrzyk,poprosił teścia aby mnie zawiózł(jak bym sama nie mogła jechać tramwajem mam aż trzy przystanki)Ja jeszcze nic o tym nie wiedziałam.Gdzieś 20min temu dzwoni moja teściowa ("która nie chce abyśmy mieli dziecko bo jest na młoda na babcie")Już wcześniej wam pisałam że mnie obwinia że poroniłam maluszka rycze.gif A ona do mnie "kochana córciu po co jedziesz na zastrzyk "myślałam że spadnę z krzesła ja jej na to że to są zastrzyki po operacji które muszę brać...Nie lubię kłamać i nie umiem więc pewnie się domyśla że coś kombinujemy...
Ciężka sprawa bo moja teściowa za trzy dni wraca i będzie z nami icon_sad.gif

dziewczyny ale mnie bolą jajniki już pomału nie daję rady,chyba wezmę no-spe forte i do łóżeczka spać
Arbus
Tusia, gratulacje!! Spokojnej ciąży. icon_smile.gif

Słoneczko, dużo o Tobie myślę. I wiesz, wierzę, że Wam się uda. Jakoś to dzisiaj poczułam, mimo smutnych wieści.

Tymczasem... @ nie nadchodziła, zrobiłam więc test. Patrzę i myślę "niemożliwe", jasna, ba, bardzo jasna, ale cośtam widzę. Nie jak zwykle, że cień cienia czy jakoś tak, tylko cośtam jest. I cośtam znów mi się ubzdurało 32.gif
Złudzenie optyczne rozwiała beta <2.
Odbija mi 32.gif
Tusia8
Dziewczyny, bardzo Wam wszystkim dziękuję. Mam nadzieję, że z ciążą wszystko będzie ok. Zastanawiam się nad założeniem wątku licowego, ale chyba poczekam jeszcze kilka dni. No i mam nadzieję również, że któraś z Was do mnie dołączy!!

Arbus, nie odbija Ci, po prostu to tak jest, jak się bardzo chce...Wiem coś o tym. Następny cykl będzie Twój!


Trzymam za Was wszystkie kciuki icon_smile.gif
kasiaaaaa
CYTAT(Tusia8 @ Mon, 25 Oct 2010 - 18:46) *
Zastanawiam się nad założeniem wątku licowego, ale chyba poczekam jeszcze kilka dni.

E no. A ja myślałam, że Ty się jeszcze na czerwcówki załapiesz. No ale po sąsiedzku też fajnie. 06.gif

Arbus miałam identycznie jak Ty. Widziałam kreskę, której nie było. Ale potrafiłam się tak wkręcić i w dodatku moją siostrę, że nawet ona zaczęła widzieć tą drugą kreskę, której nie było. 37.gif

słoneczko82 współczuję Ci podejścia teściowej. Z całym szacunkiem - super babka, nie ma co. icon_rolleyes.gif Ale tym bardziej nie kłóćcie się z mężem, trzymajcie się razem, bo to Wam teraz najbardziej potrzebne. przytul.gif
Tusia8
kasiuuu, no po sąsiedzku będziemy icon_smile.gif Mi termin wychodzi na 6 lipca.
kasiaaa82
Tusia bardzo, bardzo się cieszę i gratuluję brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
aż się popłakałam jak zobaczyłam ten test
dziewczyny, proszę o więcej
słoneczko82
Ale nie które dziewczyny mają fajnie icon_smile.gif Ciesze się waszym szczęściem icon_smile.gif A mi jest strasznie smutno 41.gif
Justyś3107
Tusia8 Gratuluję brawo_bis.gif brawo_bis.gif
słoneczko82
Tusia zrób ten linkowy wątek i mnie proszę wpisać na pierwszym miejscu icon_smile.gif
Ale owocna ta odsłona icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif Ciekawe kiedy na mnie przyjdzie pora ...
słoneczko82
Arbus który to twój dzień cyklu??
Ja też cały czas o Tobie ciepło myślę fajnie by było jak w równym czasie by nam się udało za ciążyć icon_smile.gif
Arbus
Słoneczko, to mój RACZEJ 25 dc. Piszę "raczej" bo plamienie mnie zmyliło i nie wiem dokładnie, jak spojrzeć na ten cykl, a cykle mam 24-26 dniowe.
Ale gapą jestem nie z tej ziemi! Właśnie doczytałam, że laboratorium, w którym byłam na badaniu, tylko hcg, a nie beta hcg wykonuje. Mimo to test dodatni być nie mógł, skoro hcg <2 wyniosło.
Łzawiłam długo jak na jeden z wielu negatywnych testów, ale może to pomoże mi jutro być silniejszą? Bóg raczy wiedzieć.
A razem może np. na sierpnióweczki 2011 się wybierzemy, co Ty na to?

Arbus
jecia, a jak tam u Ciebie?
milutka
Tusia serdecznie gratuluję icon_smile.gif ciągnij nas ze sobą na wątek lipcowy icon_wink.gif

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy icon_smile.gif

Miałam mieć jutro wizytę u endokrynologa, ale zmiana planów, wizyta przełożona na 4 listopada a jutro na 14 mam być w Poznaniu na szczepieniu.

Słoneczko ja coś chyba przeoczyłam, co Ty za zastrzyki bierzesz?

Arbus przytulam, a powiedz ten Twój lekarz to z kliniki leczenia niepłodności?

NIUNKA
Tusia8 super wiadomość, śledziłam po kryjomu Twoje staranka i ogromnie się cieszę, że Ci się udało. Moje gratulacje Majóweczko 2007 i LIPCÓWCZKO 2011 .... zakładać mi tu zaraz nowy wątek 03.gif 03.gif 03.gif

No dziewczyny złapać się ładnie Tusi to Was za sobą pociągnie na ciężarówki 06.gif 06.gif 06.gif

A ja przesyłam wszystkim staraczkom masę fluidków od mojego lokatora 06.gif 06.gif 06.gif
słoneczko82
NIUNKA Łapię i chowam do wora icon_smile.gif
milutka Menopur 1500j.n i clo 2*1tab
Arbus jak najbardziej się na to piszę icon_smile.gif we dwoje zawsze raźniej icon_smile.gif
Tusia8 Czekamy kiedy założysz wątek pociągnij nas ze sobą
A ja mam dzisiaj strasznie opuchnięte oczy cały czas płakałam ...
Arbus
Słoneczko, i ja przestałam dawać radę. Przynajmniej na razie. Niech to Na-Razie spada zatem, bo chcę nowych sił nabrać, a Na-Razie ( 21.gif) na to nie wskazuje.
milutka, prv napisałam.

Poużalam się zatem, jeśli znieść mnie zechcecie. Zawsze można przeskipować arbusowanie icon_wink.gif

Piersi bolą ponad dwa tygodnie, ale aż tak to mnie nie zastanawia. Maltretuje mnie jednak myśl o bólu, ciągnięciu podbrzusza jak na @ już 8 dzień !! Zawsze tylko dzień przed miesiączką miewam takie odczucia, a tu tydzień tych niby przededni okresowych mija. Do końca spodziewanej @ zaczekam i umówię się na wizytę u Dr Magika, żeby wyjaśnił mi tę magię, wszak Magikiem go nazywam niebezpodstawnie icon_wink.gif
Nie wiem, nie rozumiem naprawdę, jak to się dzieje, że do Was pisząc buźki uśmiechnięte i wyschnięte dowcipy wypisuję. Moje-Wy-Leki-Na-Całe zło icon_redface.gif Wybaczcie uzewnętrznienia. "Huśtawki nastrojów". Znane Wam, jak domniemam? icon_wink.gif
Idę połzawić w jakimś kącie 41.gif
słoneczko82
Arbus nie wiem dlaczego ale mi coś pachnie u Ciebie fasolką :)Obym miała nosa icon_smile.gif
Arbus
Słoneczko, hmmm icon_wink.gif Ja czułam, że u Ciebie będzie dobrze, Ty niuchasz u mnie Fasolkę => albo:
a. coś w tym jest icon_smile.gif (oby! oby!)
b. obie sobie dobrze życzymy, więc takie myśli nawiedzają chcąc, nie chcąc, ze wskazaniem na chcąc
c. należy wyposażyć się w piątą klepkę 03.gif

Odpowiedź jest prawdopodobnie wielokrotnego wyboru icon_wink.gif

Kwadratowy dowcip wleciał mi właśnie do głowy, czy wyleciał raczej, bo już w niej siedzi dość długo, ba, lata całe icon_wink.gif od studiów dokładnie.

Pytanie z serii audiotele: "Jakiego koloru jest żółty?"
a. żółty
b. tramwaj
c. w poniedziałek
kasiaaaaa
Arbus kurde belek, ale by było, jakbyś tak się na lipiec ustawiła. 43.gif Nie zapeszam.

Z kawału się posikałam. To w ten sam deseń co i ten:
Czym się różni wróbelek?
Tym, że ma jedną nóżkę bardziej.

icon_wink.gif
słoneczko82
Arbus może za-testuj jak nie chcesz jechać na Betę to zrób jeszcze raz normalny test i zrób zdjęcie my opowiemy na każdą wątpliwość Twoją.
Rozumiem że już jesteś po czasie kiedy miałaś dostać @
Zobaczysz będzie dobrze icon_smile.gif Trzymam &&&&&&&&& bardzo mocno blagam.gif
Arbus
Niestety mało znam się na hcg i beta hcg. Jak przyrasta i jak się ma beta hcg do hcg. Starałam się czegoś dowiedzieć z innych for i artykułów, ale jak czytam, co tam ludzie wypisują za bzdury, to odechciewa mi się szukać dalej.
Kilka z głupot, jakie wczoraj przeczytałam:

- że test może wykryć ciążę już 6 dni po zapłodnieniu, ba, ktoś nawet napisał, że 6 dni po stosunku;
- że do zagnieżdżenia dochodzi do 6 dni po zapłodnieniu;
- że beta hcg wykrywa ciążę 4 dni po zapłodnieniu;
albo historie typu "jestem w 13 tygodniu ciąży, mam co miesiąc normalny okres, u lekarza nie byłam, ale ja czuję, ze jestem w ciąży, więc jak masz kolejny nawet już okres, to nie martw się, bo możesz być w ciąży, o mamuniu!

Znacie jakieś źródła godne polecenia dotyczące beta hcg i hcg? Chciałabym poszerzyć wiedzę w tym zakresie, żeby umieć odpowiedzieć i wiedzieć, a nie domyślać się, czy domniemać.

Nie wiem, kiedy byłby sens zrobić kolejny test, czy hcg, czy betę bo niestety nie wiem, jak jest z przyrostem tego hormonu. Wiecie może, Drogie Staraczki?
NIUNKA
Arbus poczytaj tutaj Tam w badania-normy masz wszystko o beta hcg ..... mam nadzieję, ze znajdziesz to, co Cie najbardziej interesuje.
A ja radzę iść i zrobić to badanie (a nie samo hcg), to będziesz wiedziała na czym stoisz.

Trzymam kciuki za pozytywny wynik
słoneczko82
I ja się do NIUNKI się dokańczam zrób zwykłe badanie Betę Hcg ona wszystkie wątpliwości wyjaśni:)
Coś takie znalazłam na pewnym forum wypowiadała się położna icon_smile.gif
Może to Tobie wyjaśni sytuację icon_smile.gif
"HCG to total HCG - alfa+beta a b-hcg to tylko beta- te badania mają różne jednostki, bardziej czuły i zalecany jest test bHCG."

Arbus nie chce Kochana robić Tobie złudnych nadziei ale jedna dziewczyna miała podobny wynik i to samo badanie na forum dziewczyny kazały jej zrobić test z moczu wyszedł negatywny.Jak jej się spóźniała @ trzy dni poszła na Betę HCG i wyszło że jest w ciąży icon_smile.gif
Więc moja droga do puki nie ma@ jest szansa że się udało.Głowa do góry Kochana
Trzymam cały czas za Ciebie trzymam &&&&&&&&&


Ps.A ja właśnie dostałam telefon z kliniki Prof. i mam przełożoną wizytę(04.11 nie będzie przyjmować) na 08.11(wyjątkowo ) mam wizytę na godz 18:20
Arbus
Właśnie obudziłam się z drzemki. Nic tylko nawkręcać sobie przez te objawy, a przecież przesilenie jesienno-zimowe i burza hormonalna po poronieniu może powodować te odchyły. Jak naprawdę będę w ciąży to pewnie żadnego objawu nie zauważę icon_wink.gif
NIUNKA dzięki za info, poczytam na pewno.
Na betę raczej się nie wybiorę, bo moja zasznurowana noga ciągle boli i wolę nie prowadzić auta, a Mr Arbusa nie chcę znów z roboty wyrywać. A i sikaniec szybko 2 kresek nie pokaże, skoro wczoraj hcg <2.
Dzia za wsparcie!! Stawiacie mnie na nogi! blagam.gif
Kasiaaaa z wróbelka Mr Arbus się posikał, a ja wybałuszyłam oczęta i po czasie kilku sekund (tzw. spóźniony zapłon) zaczęłam sikać. Wolę z wróbelka, niż na nieudany test 43.gif 03.gif
milutka
A ja już po szczepieniu, przed chwilą wróciliśmy z Poznania, gdybym jechała pociągiem to pewnie byśmy wrócili w nocy.

A więc szczepionkę dostałam i przy okazji zapytałam się Profesora o męża, że tak strasznie w ciągu miesiąca spadła mu jakość nasienie i w ogóle narzeka, że boli go lewe jądro.
Pan Profesor powiedział, że stres ma bardzo duży wpływ na jakość nasienia, że nawet płodność może spaść do zera icon_eek.gif
No i najważniejsze, mąż ma absolutnie nie kłaść laptopa na kolanach co do niedawna czynił.

Jednak na in vitro zdecydujemy się w invimedzie, Profesor powiedział, że dobre mają statystyki , no i co najważniejsze bardzo go lubię i mu ufam, od razu powiedział, że też zbada mojego męża co się tam z nim dzieje.

Słoneczko dziwię się decyzji Waszej o stymulacji przy endometriozie, ale więcej napisałam na trudnych icon_wink.gif
Arbus
milutka, o choliba! laptop na kolanach to częsty obraz w naszym domu. Ojojojojo. Niby się domyślało, gdzieśtam zasłyszało, ale nigdy do siebie nie wzięło. No, ale już wzięło, dzięki!

Trzymam mocno kciuki za Was !
słoneczko82
Milutka już Ci odpisałam na trudnych icon_sad.gif
milutka
Mój mąż też jeszcze do tego często włącza sobie ogrzewanie siedzenia w aucie, tego też zostanie zakaz.

Arbus trzymam kciuki aby badanie hist.-pat. nic nie wykazało złego &&&

słoneczko82
Ja mężowi już dawno dałam zakaz na laptopa gorące kąpiele teraz bierze chłodny prysznic icon_smile.gif
alona24
Arbus ja po poronieniu w pierwszym cyklu czułam się "jak w ciąży" więc robiłam testy i nic...w sumie 4 więc zrobiłam betę...było dokładniue 2,79 więc mój gin powiedział że na pewno w ciąży nie jestem a jednak 3 dni później w nocy na sikańcu byłablada kreseczka..następnego dnia beta 228 a dziś to małe szczęście właśnie krzyczy aaaa i eeee także zaciskam kciuki i jestem dobrej myśli
dla wszystkich staraczek też &&&&
a dla zaciążonych życzę spokojnej i nudnej ciąży icon_wink.gif
daisy1980
Dziewczyny zycze Wam Wszystkim II kreseczek na testach , bede do Was zagladac i kibicowac.
Ja dosc dlugo tu nie zabawilam, bo udalo sie juz w pierwszym cyklu. 06.gif
Tusia8
Daisy, gratuluję!!! Na kiedy wychodzi Ci termin?
Arbus
Daisy, gratulacje !! icon_smile.gif
No się się wąteczek rozszalał icon_wink.gif

Domowy test ciążowy wykonany. Wynik: NEGATYWNY. Już oczu nie przemęczam na wytrzeszcz. Jak będzie kreska, to będzie widoczna bez skupiania wzroku pod światło, ale nie za ostre, umiarkowane, ale nie w dużym cieniu itd, itd..
Co do temperatury, to miałam 36,8 st. C, dwa dni 37 (mogło to mieć związek z zabiegiem?) i znów 36,8 st. C i tak pozostaje.
To czekam dalej.
kasiaaa82
CYTAT(daisy1980 @ Tue, 26 Oct 2010 - 20:24) *
Dziewczyny zycze Wam Wszystkim II kreseczek na testach , bede do Was zagladac i kibicowac.
Ja dosc dlugo tu nie zabawilam, bo udalo sie juz w pierwszym cyklu. 06.gif


to Kochana tylko gratulować i spokojnej ciąży
Madziara.
daisy1980 Gratuluję i życzę spokojnych 9 m-cy

Ja dziewczyny was codziennie podczytuję, ale nie mam weny do pisania

*Dora
CYTAT(daisy1980 @ Tue, 26 Oct 2010 - 20:24) *
Dziewczyny zycze Wam Wszystkim II kreseczek na testach , bede do Was zagladac i kibicowac.
Ja dosc dlugo tu nie zabawilam, bo udalo sie juz w pierwszym cyklu. 06.gif



Daisy gratulacje icon_smile.gif tak po cichu zazdroszczę trochę bo też bym już chciała... 08.gif

milutka do jakiego endokrynologa chodzisz w ZG?? ja mam dzisiaj kolejną wizytę u swojego, ale chyba będę musiała się jeszcze z innym skonsultować żeby potwierdzić diagnozę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.