To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
nika*
madziara - wow! ja zawsze miałam długie włoski ale podoba mi się, zwłaszcza kolorek!

antenka przytul.gif
słoneczko82
Madziara co za fajna fryzurka pasuję do Ciebie. Podaj mi proszę linka do tych witaminek jak bym mogła Ciebie o to poprosić ja płacę ok.130zł za opakowanie
antenka przytul.gif
Jutro mam wizytę u dr i już się boje od trzech dni bardzo mnie boli podbrzusze więc chyba dobrze nie jest icon_sad.gif A dzisiaj jeszcze boli kręgosłup ale to chyba z lenistwa icon_smile.gif
milutka
CYTAT(słoneczko82 @ Fri, 29 Oct 2010 - 22:04) *
Jutro mam wizytę u dr i już się boje od trzech dni bardzo mnie boli podbrzusze więc chyba dobrze nie jest icon_sad.gif


Słoneczko to podziękuj za te bóle lekarzowi partaczowi, który zlecił Ci branie menopuru i CLO przy endometriozie. Kurde co to za lekarz 21.gif
paula444
Witajcie

Ja sama w domku siedze , bo Mezus na nocke do pracy poszedl.

Milutka- wyniki wyszly dobrze, wiec nie mam z tej strony powodu do zmartwien, ale badania hormonow itd robilismy rok temu, wiec moze powinnam je powtorzyc?

Madziara- Bulwar Ikara to moje osiedle... wiec super! zarejesteruje sie! Dziekuje.

Od trzech miesiecy bez wzgledu na to jaki mam dzien cyklu, strasznie chwilami bola mnie wezly chlonne w okolicy pach i piersi w dwoch miejscach. Musze o tym powiedziec na wizycie u ginekologa, bo moja mama ma guzy w piersiach, wiec boje sie ,ze moge tez cos tam miec...
Dzis mnie znow bola nietypowo piers...

Aha, odeszlam z pracy... tzn nie chcialam przedluzyc umowy.
Wiec w koncu mam czas na dom, dla meza-dla nas...
Za jakis czas znow poszukam sobie pracy, akurat nie mam z moim wyksztalceniem problemow z praca..
Ale musialam odpoczac i zrezygnowac z tej pracy...
W koncu odpoczne..
nika*
paula - koniecznie zbadaj sobie piersi, czy nie wyczuwasz zadnych guzków i zgrubień... dobrze by tez było zeby lekarz Ci piersi zbadał...co do pracy to jak sie w niej męczyłas a z męza pracy sie utrzymujecie bez problemu to dobrze zrobiłas....zadbaj o siebie przytul.gif
kasiaaaaa
Madziara wyglądasz poprostu bosko! No rewelacja! Nie mogę się napatrzeć. Bardzo Ci pasuje taka fryzurka. icon_smile.gif

Arbus
I przypętało się to nieszczęście 21.gif Kasiu, poproszę o aktualizację. @ 29.10.

Madziaraaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Jestem zachwycona!

antenka, 3maj siÄ™ dzielnie!
słoneczko82
Ja jestem już po wizycie ... 41.gif teraz mnie już tak wszytko boli że szok.Powiedziałam mężowi że nie chcę chodzić do tego dr.
Madziara.
antenka Arbus przytul.gif i &&& zaciskam za nowy cykl

słoneczko82 daję linka wysyłka najtańsza 9,50 ale to już sama zobaczysz jak wejdziesz na stronkę.

A co do mojej fryzurki, miło że wam się podoba. Tak naprawdę nie jest to aktualne zdjęcie, ostatnio robiłam porządki w kąpie i trafiłam na nie. Od tamtego czasu staram się jednak zapuści włoski i jak na razie mam za ramiona
milutka
CYTAT(paula444 @ Fri, 29 Oct 2010 - 23:45) *
Madziara- Bulwar Ikara to moje osiedle...


Ja z tego osiedla miałam moją orkiestrę na weselu icon_smile.gif tzn jeden z panów śpiewających tam mieszka icon_smile.gif

Co do piersi to koniecznie sobie zbadaj, ale mnie też często bolą węzły.

A hormony jeśli minął już rok to chyba warto znów sobie zrobić icon_smile.gif

Arbus Antenka przykro mi przytul.gif bardzo mi przykro icon_sad.gif

Madziara o Ty jedna, wkręciłaś nas z tym fryzjerem icon_wink.gif
Justyś3107
witajcie
Madziara Ty mały oszuście 03.gif
Antenka Arbus przytul.gif
paula444 dziewczyny majÄ… racjÄ™ szoruj na badanie

a ja nadal czekam za @, wczoraj robiłam test niestety I krecha 32.gif więc nie mam zbyt wiele nadziei, jeśli dziś nie przyjdzię to jutro powtórzę test
słoneczko82
Madziara ale nas oszukałaś icon_smile.gif Dzięki za linka icon_smile.gif
Justyna Szymlek jeszcze nic straconego Trzymam mocno &&&&&&&&
Arbus przytul.gif
paula444 zgadzam się z dziewczynami trzeba zrobić nowe badania

Ja już dzisiaj wzięłam kwas foliowy 06.gif A jak wy dziewczęta icon_smile.gif
Wczoraj miałam bardzo Ciekawą noc męża tak bolał ząbek że wylądowaliśmy w klinice i po ząbku a myślałam że będą przytulanki icon_redface.gif Jak można się pomylić icon_smile.gif
Pozdrawiam
Justyś3107
Ja również wziełam magiczną pigułkę
Justyś3107
https://img835.imageshack.us/i/010107020902.jpg/

albo mam omamy albo coÅ› tam jest 03.gif

nie umiałam inaczej wstawić tego zdjęcia icon_rolleyes.gif
Tusia8
Justyna!!! Nie masz omamów!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

O rany, gratulujÄ™!!!

A kysz na lipcówki 06.gif
adzia25
CYTAT(Justyna Szymlek @ Mon, 01 Nov 2010 - 09:58) *
albo mam omamy albo coÅ› tam jest 03.gif

Nawet "KtoÅ›" tam jest 03.gif
to nie omamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GratulujÄ™ brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Madziara. Ty mały kłamczuszku 01.gif ale swoją drogą fryzurka super
Przytulam Wszystkie które nawiedziła @ przytul.gif
U mnie troszkę lepiej, witaminy póki co dają radę, idę łykać kwas foliowy, bo wczoraj zapomniałam 37.gif
Ale się nam wąteczek rozkręca 02.gif cudnie dziewczyny, ciągnijcie za sobą, ciągnijcie....
Ola81
Justyna nie masz omamów są dwie krechy!!!!!!! Gratuluję icon_smile.gif icon_smile.gif
Hania-17
Justyna ja też widzę dwie kreseczki

GRATULUJĘ!
Justyś3107
Sama nie wiem co mam o tym myśleć, z lipcóweczkami poczekam bo ostatnio troszkę za szybko się cieszyłam 32.gif na razie wiecie tylko Wy kochane forumowiczki 06.gif no i mój M. będę zmuszona powiedzieć mojej kol. w pracy bo przecież nie mogę teraz dźwigać, jestem w grupie podwyższonego ryzyka. Do lekarza pójdę w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że będzie już serduszko biło. Puki co postaram się nie wygadać mamię 06.gif choć mam ochotę to jej przekazać, ale postanowiliśmy poczekać. Raz się cieszę a potem boję jestem troszkę rozchwiana



Byłam dziś na cmentarzu jak patrzyłam na małe groby to łzy jak z kranu mi leciały i nie mogłam się powstrzymać, postawiliśmy znicze u dziadków a potem uciekłam ta atmosfera mnie przytłaczała.
słoneczko82
Justyna Szymlek Szczere gratulacjÄ™ icon_smile.gif
Ja dzisiaj byłam na cmentarzu zapaliłam znicz za naszego małego Kochanego Aniołka i się popłakałam teraz siedzę w domku bardzo smutna icon_sad.gif
słoneczko82
Rzucaj sznur a ja już go łapię ...
Ciekawe która z nas będzie następna icon_smile.gif
Justyś3107
rzucam długi i mocny ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
komunikacja
Justyna,moje gratulacje,ja też widze tam krechę,że ho ho icon_smile.gif
Aby wszystko było dobrze-bo przecież musi podsyłam moc fluidków od mojego maluszka.
NIUNKA
Justyna ja też widzę ładną kreskę, ale jak chcesz potwierdzenia to leć jutro na betę.

Trzymam mocno kciuki, za Twoja fasolkÄ™ &&&&&&&&&
Justyś3107
beta nie wchodzi w grę bo mam teraz ranne zmiany i zaczynam o 6:00 pracuję do 14:00 a żeby zrobić betę musiała bym do Kwidzyna jechać a mam tam jakieś 20 min jazdy, badania robią do 11 więc betę bym mogła zrobić dopiero w przyszłym tygodniu jak popołudniówka mi wypadnie. A w następny czwartek lub wtorek (zależy kiedy mi sie uda dostać)mam zamiar iść do Dr.


Dziękuję jesteście fantastyczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
słoneczko82
Justyna Szymlek tak jak pisałam wcześniej łapię od Ciebie sznur i trzymam bardzo mocno blagam.gif
LillAnn1 Å‚apie fluidy i do wora icon_smile.gif
sisia1604
Weszłam w ten wątek i zaraz mi się buzia roześmiała jak zobaczyłam ten tescik ciążowy z dzidziusiem icon_biggrin.gif
Chciałabym do was dołączyć. Pierwsza ciąża i dzidzius to medyczny cud ( jak to powiedział Pan doktor). Mam nadzieję, że teraz znowu się wydarzy.
Liczę na rychłą eksmisję z tego wątku icon_biggrin.gif
A zdecydowałam się dołączyć bo jak to mówią... w kupie raźniej.
słoneczko82
sisia1604 Witaj i niech wydarzy siÄ™ kolejny medyczny cud icon_smile.gif
Arbus
Justynka, GRATULACJE !! Spokojnej i radosnej! CieszÄ™ siÄ™ bardzo !

Słoneczko, Kochanie, zaraz będę za Ciebie modły wznosić. I za Twoje, Wasze udane jutro i dni następne, i kolejne. Bardzo, bardzo mocno życzę Ci, ażeby się udało.

U mnie czwarty dzień rzeźnickiej @. Wymęczyła mnie tak bardzo, że liczę, iż polipa zabrała ze sobą, baj baj!
Doktor mówi, że mam słaby organizm 32.gif soł o dobrej diecie i odpowiednim odżywianiu się myślę i myślę, i wymyśliłam, że czas zastosowania zacząć się powinien od najpóźniej za kilka dni icon_wink.gif
nulek27
Justyna GRATULACJE !!
paula444
Witajcie

Justyna- gratulacje!!!

Ja mialam taka sama blada kreseczke w lipcu... icon_sad.gif ale nie nacieszylam sie nią długo.. icon_sad.gif(
37.gif


U mnie dzis 7dc , do owulki jeszcze 2 tygodnie...
@ juz sie skonczyla i znow przywlekla sie do mnie jakas cholerna infekcja!
Dobrze,ze mam jeszcze globulki i masc z antybiotykiem, to od razu sobie zaaplikowalam, bo strasznie pieklo... ;/
Mam juz dosc tych wiecznych infekcji i tego dyskomfortu strasznego ;/
Dzis sie rejestruje do nowego ginekologa.
Zobaczymy co uda mi sie zalatwic i na kiedy dostane sie na wizyte.

A co do piersi, to w prawej piersi wyczuwam jakas kuleczke wielkosci groszku i to ona mnie najczescie i najbardziej boli.
Mam nadzieje,ze to tylko gruczoly........
iwona987
Justyna ja również widzę na ty teście dwie krechy więc szczere GRATULACJE

Jeśli chodzi o mnie to poproszę o aktualizację @31.10 a informuje że kwas łykam codziennie
matylda315
Justyna gratulacje !!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Ps. witam nowe Staraczki ! Nie zasiedźcie się tu długo icon_smile.gif

Madziara fryzurka boska... a teraz wstaw aktualizacjÄ™ wizerunku icon_smile.gif hi hi
nika*
paula - koniecznie skonsultuj tą kuleczkę z lekarzem i to jak najszybciej!...mozesz czuc węzły chłonne pod pachami jesli byłyb powiększone, bo normalnie to nie i to tez trzeba zgłosić lekarzowi a ta kuleczka brzmi niepokojąco. Wiec szoruj szybko do lekarza bo żadnych gruczołów nie powinnas sobie wyczuwać piers powinna byc jednolita że tak powiem... a w którym miejscu piersi ona jest?
Justyś3107
sisia16004 witaj i szybko znikaj 03.gif
Justyś3107
och słoneczko trzymaj go tak mocno jak tylko możesz bardzo Ci kibicuję Wam wszystkim kibicuję kochane staraczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak bardzo bym chciała żeby wam się udało
słoneczko82
Więc powiem wam krótko nici z IUI jak mi przejdzie to się do was odezwę
Kwas foliowy już wziełam

Ps.za 20 stron zakładam nowy wątek Tak jak sobie życzyłyście
sisia1604
CYTAT(Justyna Szymlek @ Tue, 02 Nov 2010 - 15:12) *
sisia16004 witaj i szybko znikaj 03.gif


gratki kreseczek,
mnie też się marzy, ja jestem po 1 @ po porodzie ( była 18.09.2010), od tego czasu nic się nie dzieje, kreseczka jedna, @ ciągle nie ma
Arbus
SÅ‚oneczko przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Czekam, Kochana, aż napiszesz.. Myślę o Tobie.
Madziara.
Justyna Szymlek OGROMNE GRATULACJE !!! I SPOKOJNYCH 9 M-cy
sznura też się złapię a co mi szkodzi icon_wink.gif

Lillan1 również łapię fluidki i chowam do woreczka

sisia1604 witaj i szybciutko zmykaj tzn nie zasiedź się za długo 06.gif

Arbus &&& żeby wredna @ się przydała i polipa ze swoim końcem zabrała

paula444 ale do gina zarejestrowała się do Invimedu?

iwona987, słoneczko82 przytul.gif

CYTAT(matylda315 @ Tue, 02 Nov 2010 - 15:25) *
Madziara fryzurka boska... a teraz wstaw aktualizacjÄ™ wizerunku icon_smile.gif hi hi


Mi też się podobała, choć nie jednego w szok wprawiłam zwłaszcza, że cięłam z długich na takie i z czarnych na taki kolorek, a teraz pasemka delikatne noszę raz zielone raz niebieskie teraz akurat czerwone, ale nie widać ich na zdjęciu, a i włoski lekko za ramiona.

Kwas foliowy wzięłam

kasiaaa82
Justyna gratulacje, dwie krechy "jak byk"
a dla reszty dziewczynek przesyłam fluidki i proszę o więcej dobrych wiadomości

ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
milutka
Justynko gratulacje icon_smile.gif
słoneczko82
Kasiu Å‚apiÄ™ i chowam do wora
agulek8
JUSTYNKO - gratulacje icon_smile.gif spokojnych 9 miesięcy icon_smile.gif
wiedziałam kiedy zerknąc do Was.....

a ja sie usprawiedliwie....mniej mnie tu troche ostatnio, ale potrzebna mi chyba taka przerwa (mam nadzieje,że zrozumiecie i niezapomnicie mnie icon_wink.gif )
postaram się tu cześciej zaglądać

trzymam za Nas wszystkie kciukasy
słoneczko82
agulek8 nie zapomnimy o Tobie nie masz o co się martwić...A czasem taka przerwa jest nie zbędna icon_smile.gif
Pozdrawiam GorÄ…co icon_wink.gif
Madziara.
kasiaa82 Å‚apiÄ™ fluidki i chowam icon_smile.gif

agulek8 pamiętamy i na pewno nie zapomnimy icon_smile.gif

Byliśmy zrobić dzisiaj badania FSH, LH, Testosteron. Laboratorium niby czynne od 8-ej ale pani przez tel powiedziała mi żeby przyjechać przed 8 bo wyniki robią we Wrocławiu i przed 8 przyjeżdża kurier. Ostatnio pojechaliśmy na 7:45 i było już za późno więc dzisiaj czekaliśmy już od 7:20. I co się okazało, że owszem kurier przyjeżdża przed 8 ale świeżo pobranej krwi nie weźmie bo ją trzeba odpowiednio przygotować, odwirować to niby trwa ponad 30 min a kurier nie może czekać.
Powiedziałam pani ze złością że nie powinna się wprowadzać ludzi w błąd i oczywiście mają tę sprawę wyjaśnić, najważniejsze że jednak wyniki mimo wszystko będą na czas icon_smile.gif Ale jak pobierała krew do badania to misiek mówił, że tak bolało aż w palcach czuł, nie wiem czy to przez tą moją "niewyparzoną" buźkę icon_confused.gif
W sobotę wizyta u androloga, co prawda kazał tylko testosteron zrobić, ale skoro taki ważny jest LH i FSH to i te hormony zrobiliśmy.
Jestem w ogóle bardzo zszokowana taką różnicą cen leków. Szukałam ostatnio ile kosztuje ovitrelle bo my płaciliśmy jak już wspomniałam 160 zł a ktoś mi napisał, że płaci za niego 60 zł i faktycznie. Skąd taka przebitka u nas?
słoneczko82
Madziara już kiedyś poruszałam ten temat z milutką w Polsce wszystko jest możliwe ...
Arbus a to specjalnie dla Ciebie




Za 16 dni LUCKY skończy 8 miesięcy Mój Kochany mały synuś icon_smile.gif
Arbus
SÅ‚oneczko Aleeeeee SÅ‚odziak ! icon_smile.gif
Arbus
Na zdjęciu zasupełkowanych niebieskich nitek dzisiaj byłam, a na wizytę u Dr Magika do poniedziałku muszę czekać, szkoda, bo jajniki żyć spokojnie nie dają. Mam wrażenie, że ktoś na nich, jak na perkusji gra. 37.gif

agulek8, pamiętać będziemy, a jakże icon_wink.gif

Madziara, i ja Mr Arbusa na badanie FSH wysłać chcę, bo skoro ważne, to trzeba. I nasionka zbadać też musi na nowo, bo czasu sporo od poprzedniego badania upłynęło.
A co do Pań-Co-Niektórych-Przemiłych-Że-Pożal-Się-Boże, to 21.gif , a właściwie to pi pi pi 29.gif
Arbus
A oto moje SÅ‚odasy icon_smile.gif
https://lh3.ggpht.com/_UB7zKGa6pdM/TNHDPW-I...DSC_8081_1s.jpg

edit: bo ja, Ciamajda, zdjęcia na forum umieścić nie potrafię, czy jakoś tak icon_redface.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.