To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Madziara.
CYTAT(słoneczko82 @ Sun, 08 Aug 2010 - 11:27) *
Witajcie!!!
Mam pytanko biorę clo i miałam tylko 3 dni krwawień???Czy to może być jego zasługa?


Tak możliwe, ja miałam w tym cyklu po CLO 2 dni krwawienia później nic i czwartego dnia plamienie, z tym że wcześniej brałam CLO od 5 dc a w tym cyklu wzięłam od 2 dc, w każdym razie też pytałam czy to od CLO i dziewczyny odpowiedziały mi że tak.

Wszystkim urlopowiczką, życzę miłego relaksu mi do urlopu zostało 9 dni i obawiam się że ten urlop spędzę właśnie w szpitalu :jestem zły. Myślałam że dzisiaj może już wredota przylezie wczoraj tempka 36,8 a dzisiaj już 37,2. Nie mierzyłam wcześniej temperatury więc nie mam porównania ale ten cykl jest strasznie pokręcony icon_evil.gif
agnieszka 1108
Czeęś dziewczynki
Wróciłam w nocy z urlopu i niezdążyłam nadrobić jeszcze wszystkich zaległości i za to bardzo przepraszam.
Nie mogę się doczekać aż podziele się z Wami nowinami. Dziś 32 dc i nie ma @. Zrobiłam test i oto co zobaczyłam


mam nadzieję że udało mi się wstawić zdjęcie
kasiaaaaa
O matko! Agnieszka gratuluję z całego sreca!!!!!!!!!!!!!!!!!! 06.gif
agnieszka 1108
Ja nie mogę w to uwierzyć 20 cykl starań. Jestem w takim szoku. Witaminki jednak potrwfią zdziałać cuda. Dopiero się martwiłam że mój mąż bardzo sceptycznie podchodzi do insemi a tu proszę. Jednak boję się cieszyć tak całym sercem, dopiero po wizycie u lekarza odetchnę.
Madziara.
agnieszka1108 GRATULACJE brawo_bis.gif
Madziara.
CYTAT(agnieszka 1108 @ Sun, 08 Aug 2010 - 14:58) *
Ja nie mogę w to uwierzyć 20 cykl starań. Jestem w takim szoku. Witaminki jednak potrwfią zdziałać cuda. Dopiero się martwiłam że mój mąż bardzo sceptycznie podchodzi do insemi a tu proszę. Jednak boję się cieszyć tak całym sercem, dopiero po wizycie u lekarza odetchnę.



A jakie witaminki? I kiedy ta wizyta u lekarza? Napewno będzie wszystko dobrze.
agnieszka 1108
CYTAT(Madziara. @ Sun, 08 Aug 2010 - 12:10) *
A jakie witaminki? I kiedy ta wizyta u lekarza? Napewno będzie wszystko dobrze.


Mąż łykał l-karnitynkę w dużej dawce i dodatkowo oboje braliśmy "prenatal pro baby"
Ola81
Agnieszka1108 WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! BRAWOOOOO!!!!!!!!!!!!!!! NARESZCIE SĄ DWIE KRECHY!!!!!!!!!!!!!!!
słoneczko82
agnieszka 1108 Moje gratulacje!!!!!!!! spokojnych 9 miesięcy życzę impreza.gif
Obym i ja miała takie szczęście i po urlopie zobaczyła II piękne krechy
deszczowa
Agnieszka ogromne gratulacje, to wspaniała nowina!!
tez bym chciała wrótce takie dwie kereseczki zobaczyć.

Słoneczko, Kasia udanego i owocnego icon_wink.gif urlopowania ognisko.gif

ja czekam spokojnie do 19 na betę, ale przetałam się nakręcać bo nic nie czuję

miłej niedzieli dziewczyny

matylda315
Agnieszka1108 ogromne gratulacje !!!!! Bardzo się cieszę !!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif spokojnych 9 miesięcy !!!
Justyś3107
Ło matko na ale wieści 20 cykl starań!!!! Też bym była w szoku OGROMNIASTE GRATULACJE
Treaz pozostaje tylko chuchać i dmuchać i życzę spokojnych 9 miesięcy i zdrowej dzidzi
Po takich wieściach już sama nie mogę się doczekać WRZEŚNIA
JUPIIIIIIIIIII
Justyś3107
rollbaby.gif ciaza.gif
agnieszka 1108
Dzięki dziewczynki
Jutro idę do lekarza i zapuszczam długi sznur za sobą - łapcie
słoneczko82
agnieszka1108 Ja już łapie i nie puszczam 03.gif
agulek8
agnieszko gratuluję i spokojnych 9 miesięcy życzę brawo_bis.gif
Justyś3107
ja również łapię i trzymam aż do września 29.gif oby sznur wytrzymał 02.gif
komunikacja
Agnieszko moja droga w końcu przerwałaś ten nieszczęsny zastój...teraz to posypią sie kreseczki.Dbaj o siebie i oby maluszek został tam na dłuuugie miesiace.

Sznurek na bank nie pęknie bo ja go wzmocnię moim maleństwem...Dla wszystkich fluidki gorące...
zuza1313
Agnieszka, ale super wiadomość icon_smile.gif OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!! icon_smile.gif czekam na wieści z wizytu i trzymam mocno kciuki,zeby wszystko było ok icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
truska
agnieszka1108 ja tez lapię
ale juz na kolejny cykl

kasiaaa82 Proszę o aktualizację - 7.08 przyszla @
rosaline
agnieszka 1108 serdeczne gratulacje brawo_bis.gif i spokojnych 9 miesięcy ciaza.gif
milutka
Ale wieści icon_smile.gif Michalina będzie miała rodzeństwo icon_smile.gif

Agnieszko moje ogromne gratulacje, ale super wiadomość , a krechy jakie mocne icon_smile.gif superowo icon_smile.gif
słoneczko82
LillAnn1 łapię fluidy na ten cykl sznura nie puszczam mam nadzieje że i ja nie długo też ujrzę II kreseczki 43.gif
Madziara.
No to i ja łapię się sznura.

Dziewczyny zadam głupie pytanie, ale znacie może jaki sposób na przyspieszenie @ ?
Już bym miała swoje dni płodne i mogłabym zacząć staranka gdyby @ przylazła na czas icon_sad.gif
Gdyby nie przyłaziła z innych powodów tryskałabym humorem a tak to tylko rycze.gif

truska zwana michałową widzę że u Ciebie też długie cykle tak zawsze miałaś czy też ten ostatni cykl taki? I jak się mają sprawy z owulacją przy tak długich cyklach?
kasiaaaaa
CYTAT(Madziara. @ Mon, 09 Aug 2010 - 16:44) *
Dziewczyny zadam głupie pytanie, ale znacie może jaki sposób na przyspieszenie @ ?

Gorącą kąpiel, o ile nie masz przeciwskazań. icon_smile.gif

Ja też czekam na piątkową @ i chciałabym, żeby już wreszcie przylazła, co bym mogła zacząć drugi miesiąc starań.
komunikacja
CYTAT(Madziara. @ Mon, 09 Aug 2010 - 15:44) *
No to i ja łapię się sznura.

Dziewczyny zadam głupie pytanie, ale znacie może jaki sposób na przyspieszenie @ ?


Ja kiedyś słyszałam,ze @ mogą przyspieszyc herbatki z Hibiskusa...Maja jakiś składnik który ponoc reguluje miesiączki(powiedziała mi o tym koleżanka,która pracowała kilka lat w takim sklepiku,w którym sprzedawała tylko kawy i herbaty z całego świata...Miała jakies kursy i szkolenia na temat różnych herbat i kaw)
Hania-17
Agnieszka ogromnie gratuluje, spokojnych 9 miesięcy!!!!
Justyś3107
Agnieszka 1108 jak tam wizyta u lekarza umieram z ciekawości 37.gif
Madziara też bym Ci zaleciła gorącą kąpiel a jeśli masz tylko prysznic to może ciepłe okłady na brzuch icon_confused.gif
Fiefiora
Agnieszka - gratuluje! Spokojnej ciąży życze!
Madziara.
A więc dzisiaj wzięłam gorącą kąpiel aż mi się po niej słabo zrobiło a teraz na wieczór zapodałam sobie lampkę czerwonego wina bo gdzieś na innym forum dziewczyny tak zalecały. Jutro zadzwonię do gina zobaczymy co mi powie a jutro myslę spróbować tak jak tez gdzie wyczytałam łyknąć dwie albo 3 aspirynki bo dzisiaj w połączeniu z alko mylę że to nie jest najlepszy pomysł. Ja chcę już nowy cykl zacząć i nowe staranka rycze.gif
agulek8
Madziara najlepiej zrobisz jak pójdziesz do gina a on powinien przepisac ci takie tabsy na wywołanie @
owszem ciepła kopiel a nie taka że ledwo sie na nogach trzymasz!!! nienie.gif
i lampka wina też nikomu niezaszkodzi...jednak najbardziej polecam wizyte u gina 06.gif

a ja z niecierpliwościa i nadzieją czekam do piątkowej wizyty u gina....mam nadzieję,że choć troche sie wyjaśni
butek
hej witam kobitki a ja mam dziś 26dc i ani widu na zbliżającą się @@@ ( 28 cykl lub 33 ) zależy jak jej się spodoba , chociaż ostatnio wzięła mnie z zaskoczenia i też mnie nic nie bolało ale pomyślałam sobie wtedy że to od zmiany klimatu ,,, dziś rano zrobiłam test ( wiem za wcześnie i nie krzyczcie ) pomyślałam po cichutku że a nóż coś pokarze i pokazał dupkię wypiętą na mnie .... hihihih,,, .10 cykl znów stracony .. ryczeć i ryczeć nic poza tym .
Olencja
Agnieszko, gratulacje! A ją też mam newsa, dziś, tj 29 d.c. zobaczyłam rano 2 kreski !! Druga jeszcze blada, ale jest icon_smile.gif poza tym mam awarie komputera i pisze z komórki. Napisze więcej jak będę mogła icon_smile.gif
Justyś3107
Olencja ciaza.gif GRATULACJE!!!!!!! mówiłam, że uciekniesz nam szybko, skoro jest kreska słaba ale jest to chyba mogę ci gratulować!!!!, oczywiście jak tylko bedziesz u lekarza to zdaj szczegółowe relacje z wizyty pozdrawiam
Ola81
Dziewczynki podsyłam fluidki od Mojego Adrianka

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
Madziara.
CYTAT(agulek8 @ Tue, 10 Aug 2010 - 11:17) *
Madziara najlepiej zrobisz jak pójdziesz do gina a on powinien przepisac ci takie tabsy na wywołanie @
owszem ciepła kopiel a nie taka że ledwo sie na nogach trzymasz!!! nienie.gif
i lampka wina też nikomu niezaszkodzi...jednak najbardziej polecam wizyte u gina 06.gif

a ja z niecierpliwościa i nadzieją czekam do piątkowej wizyty u gina....mam nadzieję,że choć troche sie wyjaśni


Ja jestem pod stałą kontrolo lekarza dostałam duphaston na wywołanie...

W każdym razie nie wiem czy to zasługa wina i kąpieli dostałam w końcu dzisiaj @ zaczynam nowy cykl i nowe staranka o ile nie należy tego cyklu traktować też jako spisany na straty z powodu HSG które będę mieć w poniedziałek bądź wtorek ( w piątek p[oznam dokładny termin.

Ola81 łapię fluidki i chowam do wora jak nie na ten cykl to na kolejny.

Olencja GRATULACJE brawo_bis.gif

No nareszcie coraz więcej pozytywnych wiadomości u nas, oby już tak zostało.
słoneczko82
Olencja GRATULACJE
Olu łapię i chowam niech w tym cyklu przyniosą mi szczęście...
Madziara to za nowy cykl &&&& przed tobą nowe możliwości
Ja się z wami kochaniutkie żegnam i do usłyszenia we wrześniu może będę miała takie szczęście i ujrzę II kreseczki po urlopie &&&& 43.gif

Pozdrawiam wszystkie i niech każda z nas w tej odsłonie ujrzy II piękne krechy 06.gif
Madziara.
słoneczko82 miłego urlopowania i zaciskam &&& żeby z urlopu przywiozła dobre wiadomości

kasia82 proszę o aktualizację @10.08 7 cykl starań
deszczowa
Oleńcja to wspaniała wiadomość icon_razz.gif dbaj o siebie dziewczyno!!!

Madziara kciuki za nowy cykl, i na nas przyjdzie w końcu czas

Słoneczko będzie mi Ciebie brakowało przez te 2 tygodnie 32.gif Pamiętaj, żeby się relaksować i przytulać na maksa
kasiaaaaa
Olencja a ja tak czułam, że Ci się udało. 03.gif Gratuluję z całego serca!
Madziara.
Dziewczyny tak się teraz zastanawiam bo wyczytałam że

3-5 dzień cyklu:
FSH
LH
estradiol
testosteron
prolaktyna
TSH, FT3, FT4 (hormony tarczycy)


a ja do szpitala idę w poniedziałek lub wtorek więc będzie to już 7, 8 dzień cyklu i lekarz mówił że oprócz HSG zrobią mi badania hormonalne, ale czy to nie będzie za późno. Nie wiem teraz czy czekać czy robić na własną rękę te badania między 3 a 5 dniem cyklu. I kolejne pytanie czy do tych badań trzeba być na czczo, bo jedyny wolny dzień to czwartek i jestem po nocce 13.gif więc nie wiem czy jest sens robienia.
milutka
CYTAT(Madziara. @ Tue, 10 Aug 2010 - 23:55) *
Dziewczyny tak się teraz zastanawiam bo wyczytałam że

3-5 dzień cyklu:
FSH
LH
estradiol
testosteron
prolaktyna
TSH, FT3, FT4 (hormony tarczycy)


a ja do szpitala idę w poniedziałek lub wtorek więc będzie to już 7, 8 dzień cyklu i lekarz mówił że oprócz HSG zrobią mi badania hormonalne, ale czy to nie będzie za późno. Nie wiem teraz czy czekać czy robić na własną rękę te badania między 3 a 5 dniem cyklu. I kolejne pytanie czy do tych badań trzeba być na czczo, bo jedyny wolny dzień to czwartek i jestem po nocce 13.gif więc nie wiem czy jest sens robienia.


Raczej nie trzeba być na czczo i myślę , że śmaiło można zrobić te badania w 7,8dc icon_wink.gif

Olencja gratulacje !!!!!!!
milutka
STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE AGNIESZKA NAM !!!

Agniesiu wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin, spełnienia pozostałych marzeń i cieszę się, że to jedno najważniejsze się spełniło , masz super prezent urodzinowy icon_smile.gif brawo_bis.gif
matylda315
Milutka Ty spryciulo 06.gif już z samego rana wyczaiłaś Agnieszki urodzinki !!! hi hi hi

Agnieszko1108 moc najserdeczniejszych życzeń , spokoju i radości na ten szczególny czas brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Olencja gratulacje !!! Długo u nas nie posiedziałaś ... i bardzo dobrze 06.gif

Madziara za nowy cykl i nowe możliwości ... bo boju, do boju &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ola81 fluidki złapane i wykorzystam je na pewno 06.gif
Ola81
Dziewczynki jeżeli któras jeszcze pamięta Czarną867 to przesyłam od niej pozdrowienia. Niedługo ma nadzieję że znów zacznie zaglądać bo czeka na założenie neta.
Madziara.
Agnieszka1108 STO LAT STO LAT WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
agulek8
olencja super.Gratulacje i spokojnej ciąży brawo_bis.gif impreza.gif
Madziara to trzymam kciuki za nowy cykl...
Agnieszko wszystkiego naj 06.gif impreza.gif
Słoneczko udanego urlopu.... przytul.gif

a u mnie złego samopoczucia ciąg dalszy....
łapię po mału stresa co mi gin powie...
tak po cichu liczę,że może i ja w weekend II zobaczę??? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif



aha zastnawiam się czy niezrobic sobie w piątek rano testu przed pójsciem do gina....
bedzie to mój 29dc....
niewiem??????
komunikacja
Oj coś widze,ża ta odsłona chyba będzie szczęśliwa-już 2 dziewuszki zobaczyły II kreseczki a to dopiero początek odsłony...Miejmy nadzieję,ze tak bedzie i dlatego przesyłam fluidki od mojego ktosia....aby jeszcze bardziej wzmocnić te "zarażanie" icon_smile.gif
Aylin
Agulek a nie lepiej betę w czwartek i w piątek mieć wynik? Chyba, że możesz zrobić rano w piątek betę i ją po południu odebrać. I wiesz na 100% na czym stoisz icon_smile.gif
Ola81
Agnieszka1108 WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO!!!! SZCZĘŚLIWEGO DONOSZENIA CIĄŻY!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.