To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
kasiaaaaa
Agnieszka jaki wspaniały prezent los Ci podarował na urodziny! Wszystkiego najlepszego! icon_smile.gif

A ja mam negata, więc przede mną kolejny miesiąc pracy i ćwiczenia cierpliwości. 37.gif
Madziara.
agulek8 to już też &&& zaciskam za piątkową wizytę co do testu to niby sa takie które wykrywają już 7 dniową ciążę, ale chyba też bardziej skłonna byłabym zrobić betę bo bardziej pewniejsza jest.

LillAn1 łapię fluidki na ten mój nowy cykl
Justyś3107
Hej DZIEWCZYNY!!!!!!
A u mnie mały stresik bo mój M ma dziś wizytę u urologa
Dziś byłam w mieście i na przystanku widziałam kobietę w ciąży, wyglądała dość niechlujnie jawdrop.gif a oprócz tego paliła papierosy 21.gif miałam ochotę tego peta zgasić jej na czole!!!!!!!
Madziara.
CYTAT(Justyna Szymlek @ Wed, 11 Aug 2010 - 17:22) *
Hej DZIEWCZYNY!!!!!!
A u mnie mały stresik bo mój M ma dziś wizytę u urologa
Dziś byłam w mieście i na przystanku widziałam kobietę w ciąży, wyglądała dość niechlujnie jawdrop.gif a oprócz tego paliła papierosy 21.gif miałam ochotę tego peta zgasić jej na czole!!!!!!!



&&& żeby wszystko było dobrze na wizycie, a co do dalszej części posta to niestety tak już jest że tam gdzie nie powinno być dzieci to są, sama mam okazję często obserwować rodziny patologiczne w których kobieta rodzi dziecko za dzieckiem. Nie ma pieniędzy na podstawowe rzeczy ale na wódę i papierosy są a biedne dzieciaczki chodzą w samopas po podwórku bez opieki. Brak słów, ale za każdym razem widząc tę kobietę zadaję sobie pytanie dlaczego ona ma dzieci a ja nie mogę zajć w drugą ciążę ...
Madziara.
CYTAT(kasiaaa82 @ Sat, 07 Aug 2010 - 23:32) *
a ja jutro wyjeżdżam i wracam w czwartek, mam nadzieje że będzie choć jedna dobra wiadomość 08.gif



No to już są dwie dobre wiadomości icon_lol.gif
Justyś3107
my już po wizycie i niestety potrzebny jest zabieg 23.gif odbędzie się za tydzień w środę, mój M chyba jeszcze nie zdaję sobie sprawy z tego co go czeka, mam nadzieję że mnie nie wygna z domu
pozdrawiam
milutka
Dziewczyny nie oceniajcie kobiet , które palą w ciąży, bo moja mama paliła jak była w ciąży z moją siostrą i jak ze mną to najpierw nie paliła a od 4 miesiaca paliła.

Ja też nienawidzę kobiet ciężarnych palących, ale uważam , że moja mamusia zasłużyła na mnie i moją siostrę i ma takie fajne córeczki icon_wink.gif
kasiaaaaa
CYTAT(milutka @ Wed, 11 Aug 2010 - 23:53) *
Dziewczyny nie oceniajcie kobiet , które palą w ciąży, bo moja mama paliła jak była w ciąży z moją siostrą i jak ze mną to najpierw nie paliła a od 4 miesiaca paliła.

Ja też nienawidzę kobiet ciężarnych palących, ale uważam , że moja mamusia zasłużyła na mnie i moją siostrę i ma takie fajne córeczki icon_wink.gif

milutka nie twierdzę, że Twoja mama nie zasłużyła sobie na swoje córki, ale nie powiesz mi, że jej zachowanie było rozsądne. icon_wink.gif
Madziara.
CYTAT(Justyna Szymlek @ Thu, 12 Aug 2010 - 00:04) *
my już po wizycie i niestety potrzebny jest zabieg 23.gif odbędzie się za tydzień w środę, mój M chyba jeszcze nie zdaję sobie sprawy z tego co go czeka, mam nadzieję że mnie nie wygna z domu
pozdrawiam



Jak już będzie po wszystkim to daję Ci gwarancję, że po pierwszych przytulankach będzie Ci wdzięczny że namówiła go na zabieg i wspierała a co najwyżej może zarzucać to, że aż tyle zwlekał z zabiegiem.

CYTAT(milutka @ Thu, 12 Aug 2010 - 00:53) *
Dziewczyny nie oceniajcie kobiet , które palą w ciąży,


Ja nie oceniam kobiet w ciąży bo choć nie powinno się palić to znam przypadki gdzie mamusia w ciąży chuchała dmuchała a dzieciątko niestety urodziło się z wadą a inne które paliły nie miały żadnych problemów z dzieckiem. I tak włsanie bywa że tam gdzie się staramy to nie wychodzi albo rodzice nieodpowiedzialni mają dzieci a inni pragnący dziecka mający wszystkie dobre warunki i szanujący się nie mogą mieć dzieci.
I jak widzę taką mamuśkę z brzuszkiem pijącą uczestniczącą na zadymionej imprezie to zadaję sobie pytanie dlaczego tak się na tym wiecie dzieje...
Justyś3107
Witam Was dziewczyny w tek piękny poranek
Wczoraj się nie rozpisywałam bo już późno było. Więc tak, lekarz powiedział, że jego schorzenie jest klasycznym niedopatrzeniem z dzieciństwa (zawsze nie lubiłam mojej teściowej), potrzebne będą dwa zabiegi bo jeden może nie przynieść pożądanych rezultatów i będzie potrzebny 2-gi. Mój M stwierdził że nie będzie co chwile się obnażał i chce, aby lekarz w ciągu jednego zabiegu zrobił dwa, bo skoro i tak ma go przejść to czemu nie od razu. Tak jak mówiłam zabieg w środę 18.08. Najbardziej się boje powikłań i oby wszystko odbyło się bez żadnych niespodzianek, w końcu do czegoś jeszcze będzie mu potrzebny jego interes 03.gif. A i jeszcze jedno czytałam trochę o zabiegach stulejki i przeważnie daję się antybiotyk na 3 dni przed i 10 po zabiegu a mojemu M nic nie mówił, trochę mnie to martwi, a może antybiotyk daje się tylko wtedy gdy jakaś infekcja się przyplącze???? sama nie wiem?
matylda315
Justyna mój M. miał taki zabieg kilka lat temu. Kiedy się w końcu odważył ( ból mu pomógł zdobyć się na taką odwagę ) i zgłosił do lekarza - stan zapalny był tak duży , że leżał w szpitalu i brał antybiotyki. Dopiero potem zabieg we Wro ( nie napiszę , jakich słów używał , kiedy o tym opowiadał ). Najważniejsze zadziałać szybko i wtedy nie ma żadnych kłopotów. Trzymam kciuki za Twojego odważnego Męża &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Z nowości : dziś ściągną mi szwy po laparo 06.gif

...i mój synek kończy dziś 10 lat brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
agulek8
matylda to wszystkiego najlepszego dla malego no icon_wink.gif jubilata pijak.gif (to oczywiscie soczek) 29.gif

jestes z wro??



a mnie jakos tak dziwnie pobolewa i ciagnie…..tak podobnie jak na @ a jednak troche inaczej…
co chwile biegam do wc sprawdzić czy czasem niedostalam…no a przy okazji siusiu icon_wink.gif
niewiem mam juz mÄ™tlik…
i chyba Å‚apie stresa przed testem i przed wizytÄ… u gina…
boje sie kolejnego rozczarowania…
tracÄ™ siÅ‚y…

dodam,że tempka narazie jeszcze sie utrzymuje - dzis 36.85'

czy znacie jakies super czułe testy ciążowe?
kupilam wczoraj test na jutrzejsze ewentualne testowanko, ale ten wykrywa dopiero po spodziewanej @ icon_confused.gif
wiec niewiem czy jest sens go robić???
matylda315
agulek8 ja mieszkam koło Głogowa...


a który dc Ty masz ? i jak długie cykle? I tak Cię podziwiam , bo ja bym już pewnie na betę leciała. Dziewczyny często pisały o takim właśnie bólu brzucha , a potem co?.... dwie krechy jak malowane !!!!&&&&&&&&&&&&&

Trzymam kciuki kobieto &&&&&&&& i nie łam się ! głowa do góry ... wiesz my jesteśmy te walczące i musimy mieć siłę 06.gif ...jak nie same w sobie ( bo chwilowo deficyt - zdarza się 02.gif ) to od innych Staraczek !!!! będzie dobrze, zobaczysz !!!
agulek8
Matylda generalnie to mam 30-dniowe cykle (czasem zdarzaja sie 29, ale zadko) a jutro będzie moj 28dc.....
matylda315
agulek8 poczekaj do jutra 06.gif
agulek8
no czekam....chce zrobić właśnie jutro rano icon_smile.gif
jak uda mi sie kupic czulszy test to zrobie....
no chyba ze rano tempka spadnie...tfu tfu
captain.jmw
Z testów, które moim zdaniem (autopsja 06.gif ) są bardzo czułe, jest clear blue (robią plusa, nie drugą kreskę), jednak nie wiem, czy sa one w Polsce dostępne.
Też mam długie cykle, ponad 30 dniowe i tym razem test zrobiłam 13 dni po stosunku a na jakieś 3-5 dni przed spodziewanym okresem i kreseczka licha, licha ale była...
Tak więc agulek8, rób test i leć zakładać wątek kwietniowych mam, bo ktoś w końcu musi 03.gif
Ja z racji tego, że poprzednią ciążę straciłam, nie założę. (Zakładałam październik 2010)
A widzę, że są na forum dziewczyny, które zafasolkowały icon_smile.gif
Pwodzenia wszystkim staraczkom i Å‚apcie fluidki icon_smile.gif
komunikacja
Ja kupiłam pre test i uważam,ze jest bardzo czuły....i nie drogi....
Justyś3107
na testach to się nie znam za bardzo i nigdy nie przywiązywałam uwagi do firmy jakoś było mi to obojętne
A może któraś wie co z Mikunią coś się nie odzywa nienie.gif wiem z innego wątku że miała mieć wczoraj wizytę ????
iwona987
witam się i ja po wczorajszej wizycie..... niestety tak szybko dwóch kresek się nie doczekam 32.gif M miał badanie nasienia <po kuracji antybiotykowej> i niestety chyba najgorszy wynik w historii naszego starania. Maskra zdecydowaliśmy się na kurację hormonalną lekarz dał nam wybór invitro albo hormony. Zasugerował że jesteśmy młodzi <przed 30> więc dobrze jest spróbować hormony przez pół roku <po 3 miesiącach kontrola>. A z drugiej strony nie wiem czy nas stać na invitro około 7500-8500. Powiem krótko jest fatalnie! Ale musimy wytrwać i przejść przez to razem.
Agnieszka1108 Olencja serdeczne gratulacje!!!! i spokoju życzę
komunikacja
Dziewczynki jak czytam,że któras z Was ma jakieś problemy z poczęciem dzieciatka to mnie trafia szlak,tak bym chciała aby kazda miała dzieciątko o którym marzy,czy to pierwsze czy kolejne...
Mi starania zajęły dosłownie 2 miesiące nie liczac cyklu w którym lekarz postawił diagnozę.Fakt,ze z poprzednim partnerem byłam 4 lata i staralismy się o dziecko i nic.
Z tym partnerem jestem 2 lata i udało się po półtorej roku..ale się nie staralismy bo miałam się najpierw wyleczyć....Nie wiem od czego to zależy bo moze z tamtym partnerem poprostu by nie wyszło.moze jakieś przeciwności-nie wiem sama bo jego obecna dziewczyna zaszła z nim w ciąże po jakims roku chodzenia z nim...
Tak bym chciała miec taką moc aby Wam pomóc w dzieciaczkowych staraniach... 32.gif
Tusia8
Dzień dobry wszystkim

U mnie jakiś marazm icon_wink.gif -nic mi się nie chce, starać też nie icon_wink.gif Chyba sobie wykasuję ten drugi paseczek, bo wkurza mnie to czekanie wieczne na coś icon_wink.gif

Chciałam tylko nt. testów ciążowych-moja kumpela kochana poleca Bobo-test STRUMIENIOWY-bardzo czuły i wykrywa teoretycznie już 7-dniową ciążę.
Ale sama nie miałam okazji go wypróbować (jeszcze)

Pozdrawiam

M.
kasiaaa82
CYTAT(Madziara. @ Wed, 11 Aug 2010 - 14:52) *
No to już są dwie dobre wiadomości icon_lol.gif


HURAAAA!!!!!!!

AGNIECZKA, OLENCJA
SUPER WIADOMOŚCI, OGROMNIASTE GRATULACJE I PIĘKNYCH BRZUSZKÓW, A POTEM RÓŻOWIUTKICH DZIECIACZKÓW

słoneczko82
Kochane jutro ostatni dzień do pracy w sobotę wizyta u dr. a we wtorek wyjazd....
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i trzymajcie siÄ™ cieplutko

Iwonka trzymam za was &&&&&&&&& uda wam siÄ™ na pewno....
LillAnn1,Ola łapię fluidy na ten cykl ...Chce we wrześniu ujrzeć II kreseczki &&&&& 37.gif
Deszczowa ja mam gg w komórce więc zawsze możemy poklikać a tęsknić będę za wami wszystkimi...
Olencja
Dzięki dziewczyny :*

dzisiaj powtórzyłam test, znowu 2 kreski, druga już nieco bardziej wyraźna 06.gif

w przyszłym tygodniu wybieram się do lekarza.


komunikacja
CYTAT(Olencja @ Thu, 12 Aug 2010 - 20:29) *
Dzięki dziewczyny :*

dzisiaj powtórzyłam test, znowu 2 kreski, druga już nieco bardziej wyraźna 06.gif

w przyszłym tygodniu wybieram się do lekarza.


Mamy tutaj taką tradycję,że wstawiamy fotke z testem ciążowym aby pochwalić się innym dziewczynom i dodać im siły do tego samego.
matylda315
Olencja zapodaj fotkę i daj nacieszyć oczy 06.gif 06.gif 06.gif
agulek8
witam

zrobiÅ‚am test quick vue (pÅ‚ytkowy – tylko taki byÅ‚ w aptece) i………….
wiem tyle samo co przed testem…
najpierw ukazaÅ‚a siÄ™ piÄ™kna gruba I ….. ok ok czekam bo kazali czekac do 5 min….nagle widze strasznie bladÄ… ale jednak krechÄ™ – goraco mi sie zrobiÅ‚o, skakać mi sie chcialo i wogule euforia….a tu klops krecha znikÅ‚a.. (byÅ‚a tyko kilka sekund)
w sumie na tescie zostala jedna krecha icon_sad.gif

niewiem może to jeszcze za wcześnie??
a może tak bardzo chcę,że mam juz urojenia??

no nic pozostaje mi czekać….
ciekawe co dzisiaj ginka powie….

w sumie to humor mam taki lekko dołowaty i na pocieszenie kupiłam sobie do pracy napoleonke do kakaa
miłego dnia icon_smile.gif


Justyś3107
agulek8 może masz rację i test zrobiłaś za wcześnie, a nie masz możliwości iść na betę?? Gin pewnie i tak nie stwierdzi ciąży bo potrafi to zrobić gdzieś w 3-4 tyg zależy od sprzętu, Bynajmniej tak mi się wydaję, no ale mimo wszystko czekam z niecierpliwością na wiadomość z wizyty 08.gif
matylda315
Agulek może faktycznie za wcześnie? icon_confused.gif Beta rozwiałaby wszelkie wątpliwości...tak czy inaczej trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&
Aylin
Agulek pisałam ci dwa dni temu żebyś raczej na betę poszła i byś wiedziała 100% na czym stoisz. A Tak może być za wcześnie. Może dasz radę jeszcze gdzieś skoczyć, do bety nie musisz być na czczo. No ale oczywiście trzymam qciuki żeby to było to 06.gif 06.gif 06.gif
agulek8
co do bety to....hmm niemam czasu i jak podejść na badanie...
ale w sumie 2-3 dni i powinno się wszystko wyjaśnić..
Mijka
Dziewczyny szybkiego zaciążenia życzę i przesyłam trochę fluidków od mojej Julci rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
Justyś3107
agulek8 jak tam po wizycie
Madziara.
CYTAT(Justyna Szymlek @ Fri, 13 Aug 2010 - 20:44) *
agulek8 jak tam po wizycie


No właśnie jak tam...

Mijka łapię fluidki i do wora niech mi przyniosą szczęście w tym cyklu.

A ja dzwoniłam do gina i mam jeszcze w poniedziałek zadzwonić jak tam sytuacja bo do HSG nie może byc nawet plamień a jak na razie nie zapowiada się na koniec więc najprawdopodobniej HSG w środę, z jednej strony dobrze dla mojego pracodawcy bo nie miał mnie kto zastąpić w pracy we wtorek, ale ja to już nie mogę się doczekać i chciałabym mieć to z głowy. W ogóle kupiłam sobie castagnus i nie wiem czy zacząć go brać, niby jest bezpieczny...
Już fisiuję z tego wszystkiego, ja łykam już wiesiołka, femilfertil, folik, mylę o castagnusie a i swojemu też kupiłam salfazin.
Oby te wszystkie staranka przyniosły w końcu upragniony efekt. blagam.gif
agnieszka 1108
Cześć dziewczynki

Na wstępie chcę Wam gorąco podziękować za gratulacje i życzenia urodzinowe. Jesteście super.

Olencja - przyjmij i odemnie gratulacje i spokojnych 9 miesięcy.

Nie odzywałam się tak długo bo niestety już na samym początku ciąży pojawił się kłopot. We wtorek wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem ciąży ektopowej. Na szczęście okazało się że beta ładnie przyrasta, pęcherzy pokazał się tam gdzie powinien czyli w macicy i w czwartek wróciłam do domciu. Co prawda na prawym jajniku cały czas coś widać na USG i lekarze do końca nie mają pewności co to jest, ale kazali mi dużo odpoczywać i zgłosić się do lekaża na kontrole za 7 dni. Także dużo leżę łukam duphaston ale cały czas boję się cieszyć tą ciążą. Te trzy dni w szpitalu to był dla mnie koszmar.

milutka - czekam na Ciebie na kwietniówkach
Ps. cały czas mam te dwie ampułki "Pregnylu" w lodóweczce. 06.gif
Olencja
CYTAT(LillAnn1 @ Thu, 12 Aug 2010 - 22:34) *
Mamy tutaj taką tradycję,że wstawiamy fotke z testem ciążowym aby pochwalić się innym dziewczynom i dodać im siły do tego samego.


proszÄ™ 06.gif




test paskowy pre-test.
jak mówiłam- jeszcze blada trochę, ale jest.
komunikacja
Jakiś dziwny troszke,jak paski owulacyjne hehe.Zawsze myslałam,że testy ciążowe sa w plastikowych opakowaniach..ja takie kupowałam,nie sądziłam,ze są też inne.

Ale kreska druga jest super widoczna....moja o ile dobrze pamietam pierwsza była bledsza a drugi test już wyszedł ciemne dwie kreski.

Dbaj o siebie i choć na wizyty....bedzie dobrze-trzymam kciuki aby maleństwo się donosiło aż do terminu porodu:)
kasiaaaaa
Olencja piękniusi widok... Jeszcze raz gratuluję! icon_smile.gif

A ja wczoraj miałam dostać @, nie dostałam. Dziś dla pewności zrobiłam test i już nie mam żadnych wątpliwości - piękna jedna kreseczka. 32.gif. Ale w sumie przez ostatnie dni nawet o tym nie myślałam, ta 40 stopniowa gorączka Oliwii zepchneła oczekiwanie na test na drugi plan, modliłam się tylko, żeby młodej przeszło. 37.gif

Czekam teraz na @ i zaczynam odliczanie od początku. Najgorsze jest dla mnie to, że trzeba będzie spiąć pośladki na 30 dni i czekać cierpliwie. Teraz, jak się staram o dziecko chciałabym mieć okres co tydzień. 29.gif

I jeszcze na domiar tego mam od rana biegunkę, wc zaliczyłam już chyba 5 razy. 43.gif

Jakie macie plany na dziś dziewczyny? My po południu jedziemy z młodą do kontroli. Myślałam, że dziś wezmę ją już na spacer, ale strasznie wieje, więc się dziś jeszcze powstrzymam. Muszę jeszcze na wizycie zobaczyć, co z jej gardłem.
kasiaaaaa
kasiaaa82 widzÄ™ CiÄ™. icon_smile.gif Co u Ciebie?
kasiaaa82
CYTAT(kasiaaaaa @ Sat, 14 Aug 2010 - 11:09) *
kasiaaa82 widzÄ™ CiÄ™. icon_smile.gif Co u Ciebie?

u mnie nic ciekawego, czekam na @, która pewnie przyjdzie w poniedziałek, brzuch już zaczyna boleć, no i mam strasznego lenia, nawet myśleć mi się nie chce... a co do Twojego testu, to może się coś przestawiło i jest za wcześnie 43.gif

agulek to czekam na dobrą wiadomość 48.gif
Madziara, wydaje mi się ,że Ty szybciej zaciążysz, niż Ci się wydaje 06.gif
agnieszka, a kiedy nowy wątek zakładasz ????, juz sie nie mogę doczekać 08.gif
Olencja piękny ten teścik, tylko po zazdrościć impreza.gif
kasiaaaaa
CYTAT(kasiaaa82 @ Sat, 14 Aug 2010 - 14:15) *
a co do Twojego testu, to może się coś przestawiło i jest za wcześnie 43.gif

Kasiu, nie ma szans. Wedlug testów LH miałam owulację 14-15 dnia, a dziś mam 31 dzień i test negatywny.

Olencja
Dzięki dziewczyny :*

w poniedziałek będę dzwonić się na wizytę umawiać. W ogóle to mam problem z lekarzem, bo muszę znaleźć nowego (5 lat chodziłam do gina w mieście, w którym studiowałam, 250 km od domu). Spisałam numery lekarzy, którzy mają najwyższe rankingi na znanylekarz.pl., pójdę tam, gdzie nie będę musiała za długo czekać na wizytę.

Kalkulatory internetowe wyliczajÄ… mi datÄ™ na 20.04.

Cycki mnie bolą niemiłosiernie.
komunikacja
CYTAT(Olencja @ Sat, 14 Aug 2010 - 14:26) *
Dzięki dziewczyny :*

w poniedziałek będę dzwonić się na wizytę umawiać. W ogóle to mam problem z lekarzem, bo muszę znaleźć nowego (5 lat chodziłam do gina w mieście, w którym studiowałam, 250 km od domu). Spisałam numery lekarzy, którzy mają najwyższe rankingi na znanylekarz.pl., pójdę tam, gdzie nie będę musiała za długo czekać na wizytę.

Kalkulatory internetowe wyliczajÄ… mi datÄ™ na 20.04.

Cycki mnie bolą niemiłosiernie.


Mnie od samego początku bolały też i do tej pory nadal bolą.icon_smile.gif
kasiaaaaa
kasiaaa82 proszę o zmianę: @ 15 sierpnia, 2 cykl starań.

Jest taki upał, że nie ma czym oddychać. Jestem jakaś taka słaba od tego okresu, że szok. Będzie dziś walka o przetrwanie. 37.gif
agulek8
proszÄ™ o aktualizacjÄ™ 15,08 kolejna @

brak mi już słow i sił 32.gif 32.gif 41.gif
kasiaaaaa
CYTAT(agulek8 @ Sun, 15 Aug 2010 - 11:34) *
proszÄ™ o aktualizacjÄ™ 15,08 kolejna @

brak mi już słow i sił 32.gif 32.gif 41.gif

przytul.gif Ale będzie nam raźniej we dwie, bo odliczanie zaczynamy od tego samego dnia. icon_smile.gif A jak dlugie masz cykle? Ja z reguły 29 dni, ale ostatnio miałam: 33, 33, 31, 31.
kasiaaa82
kasiaaaaa, agulek przytul.gif , życzę Wam abyście miały majowe dzieciaczki (oczywiście z 2011 roku 06.gif )
agulek8
CYTAT(kasiaaaaa @ Sun, 15 Aug 2010 - 09:44) *
przytul.gif Ale będzie nam raźniej we dwie, bo odliczanie zaczynamy od tego samego dnia. icon_smile.gif A jak dlugie masz cykle? Ja z reguły 29 dni, ale ostatnio miałam: 33, 33, 31, 31.



ja mam zazwyczaj 29 lub 30 dc
kasiaaaaa
CYTAT(agulek8 @ Sun, 15 Aug 2010 - 14:58) *
ja mam zazwyczaj 29 lub 30 dc

To owulację będziesz mieć pewnie wcześniej niż ja. icon_smile.gif

A mnie zastanawia jedna rzecz: według testu owulacyjnego owulację miałam 15 dnia cyklu, @ dostałam 32 dnia cyklu. Wynkia z tego, że jajeczkuję 16 a nie 14 dni przed @. Eee tam. Ciężko cokolwiek wyliczyć. wallbash.gif

U nas właśnie rozkręca się niezła burza. W domu jest tak ciemno, że trzeba świecić światło.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.