To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Madziara.
agulek8, kasiaaa przytul.gif i &&& kciuki za ten cykl.

U mnie dzisiaj już @ się kończy i pewnie w środę pójdę do szpitala, w ogóle od środy zaczynam urlop więc będę mogła ten cykl bynajmniej do końcu obserwować bez zakłóceń, mam nadzieję że jeśli się nie uda to nie będę musiała znów tak długo czekać na @ jak w poprzednim cyklu 37.gif

Ostatnio coraz częściej kłócę się ze swoim połówkiem, do szpitala pójdę żeby mieć jasność, ale nie wiem czy nie przerwę staranek nie chciałabym później samotnie wychowywać dwójki dzieci.
Nie wiem czy cos z moimi hormonami jest nie tak, ale ostatnio coraz częściej łapię dołka icon_sad.gif
A to z powodu, że staranka nie wychodzą, albo własnie przez te nieporozumienia między nami. Czuję się tak zagubiona w tym wszystkim... 41.gif
kasiaaaaa
Madziara nie zazdroszę Ci, ale chyba sama niepotrzebnie się nakręcasz. Może pomogłaby szczera, ale taka naprawdę szczera do bólu rozmowa z "połówkiem"? Wiem, że rozmowa potrafi zdziałać cuda. icon_smile.gif Mówiłaś mu o swoich obawach?
Justyś3107
Agulek8Kasiaaaaa następny cykl jest wasz, trzymam kciuki i milego przytulanka na luzie

A ja sobie mierze tempke i od 1 dc do teraz mam36,6 czasem jak zapomnę i zmierzę o godz. później to mam 36,7
Byłam dzisiaj nad jeziorem może 10 min, jak zajechaliśmy to słońce zaszło 21.gif potem poszłam na rolki i słońce akurat wyszło i świeciło mi prosto w oczy 29.gif
butek
CYTAT(Madziara. @ Sun, 15 Aug 2010 - 16:33) *
agulek8, kasiaaa przytul.gif i &&& kciuki za ten cykl.

U mnie dzisiaj już @ się kończy i pewnie w środę pójdę do szpitala, w ogóle od środy zaczynam urlop więc będę mogła ten cykl bynajmniej do końcu obserwować bez zakłóceń, mam nadzieję że jeśli się nie uda to nie będę musiała znów tak długo czekać na @ jak w poprzednim cyklu 37.gif

Ostatnio coraz częściej kłócę się ze swoim połówkiem, do szpitala pójdę żeby mieć jasność, ale nie wiem czy nie przerwę staranek nie chciałabym później samotnie wychowywać dwójki dzieci.
Nie wiem czy cos z moimi hormonami jest nie tak, ale ostatnio coraz częściej łapię dołka icon_sad.gif
A to z powodu, że staranka nie wychodzą, albo własnie przez te nieporozumienia między nami. Czuję się tak zagubiona w tym wszystkim... 41.gif


hej kobitko wiesz a może w tym wszystkim za mocno się denerwujesz i cały ten stres źle wpływa na staranki i powoduje konflikty między wami ,, a @ ma to do siebie że bardzo czuła jest ,, nie martw się trzymam kciukasy za was będzie dobrze ,,
Tusia8
Dzień dobry

Jak tam nasze nowo-zaciążone? Jeszcze nie gratulowałam, co niniejszym czynię-Wielkie gratulacje!

Madziara, nie denerwuj się, porozmawiaj z połówkiem, to powinno pomóc.


A my wczoraj znów podziałaliśmy pro-koncepcyjnie 01.gif

Uciekam, jakaś niewyspana jestem, nie wiedzieć czemu icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
agnieszka 1108
CYTAT(kasiaaa82 @ Sat, 14 Aug 2010 - 12:15) *
agnieszka, a kiedy nowy wątek zakładasz ????, juz sie nie mogę doczekać 08.gif



Nie założe nowego wątku dopóki nie zobaczę serduszka na USG. A poza tym nie wiem czy miałabym na tyle czasu żeby go poprowadzić.
Dziś pojawiły się pierwsze mdłości które przyjełam o dziwo z ulgą. Piersi bolą mnie już trochę mniej, ale nadal są obrzmiałe.

Trzymam za Was wszystkie staraczki mocno kciuki
milutka za Ciebie szczególnie

Olencja - teścik rewelacja
Olencja
CYTAT(agnieszka 1108 @ Mon, 16 Aug 2010 - 13:01) *
Olencja - teścik rewelacja


06.gif

ja się umówiłam na pierwszą wizytę 24.08 icon_wink.gif
Tusia8
kasiaa82, dziękuję za wpisanie mnie na pierwszą stronę icon_smile.gif To mój drugi cykl starań teraz icon_smile.gif
Madziara.
Witam się nocą.
Tak na chwileczkę wpadłam pod czytać co się dzieje. Dzisiaj z przerwami przespałam prawie cały dzień ( po nocce ) i teraz nie mogę spać wallbash.gif
Jeszcze jutro ostatnia zmiana i urlop do końca miesiąca 03.gif mam nadzieję, że psychicznie chociaż od tego troszkę odpocznę bo to co się dzieje u nas w pracy to MASAKRA. Jutro też mam zadzwonić do gina ustalić w końcu termin HSG i omówić szczegóły, mam nadzieję że w środę bo już chciałabym wiedzieć na czym stoję.

Pozdrowionka dla wszystkich, oczywiście &&& ciągle zaciśnięte.
bobi
Dawno do was nie zaglądałm, więc pewnie zmian jest dużo, ale czytam tu tą ostatnią stronkę i widzę Agnieszka1108 że udało ci sie zaciążyć. Wielkie Gratulacje i spokojnej bezproblemowej ciąży życzę sąsiadko z miasta niedaleko mojego.

Nie mam pojęcia komu się jeszcze udało, ale również życzę wszystkiego dobrego i gratuluję, a staraczkom życze szybkiego zaciążenia.
Przesyłam fluidki od mojej córuni rollbaby.gif
Justyś3107
trzymajcie kciuki za mojego M jutro ważny dzień o 8:00 zabieg, chyba mam większego cykora niż on 10.gif oby było wszystko ok 2pliz.gif
kasiaaaaa
CYTAT(Justyna Szymlek @ Tue, 17 Aug 2010 - 21:44) *
trzymajcie kciuki za mojego M jutro ważny dzień o 8:00 zabieg, chyba mam większego cykora niż on 10.gif oby było wszystko ok 2pliz.gif

Zrobione! &&&&&&&&&&&
komunikacja
Kciuki aż sine. icon_smile.gif
Ola81
kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&

I fluidki od mojego synusia

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
Madziara.
Łapię fluidki i zaciskam &&&

A ja jutro na 10-tą na HSG, troszkę mam cykora, na wszelki wypadek spakowałam torbę, a do niej laptopa z netem (tzn rano neta pożyczę ) tak więc czy wyjdę od razu po badaniu czy też zostanę w szpitalu kontakt będzie icon_wink.gif
kasiaaaaa
Madziara wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!! impreza.gif



I trzymam mocno mocno kciuki za badanie. Fajnie, ze będziesz miała możliwość napisania do nas, czekam w takim razie na dobre wiadomości! icon_smile.gif
agulek8
Madziara trzymam kciuki i życzę powodzenia...

a ja będe teraz trochę żadziej tu zaglądać - niestety szef wrócil z urlopu i laba sie skończyla....
ale niezapominajcie o mnie 06.gif
matylda315
Kciuki za Tomka i Madziarę i wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif


Kasiaaa82 proszę o aktualizację : @ 18.08.2010

Ps. wczoraj rwałam zęba (6 dolna ) a dziś ból i spuchłam... poradżcie coś oprócz płukania szałwią , bo zwariuję 41.gif
kasiaaa82
Madziara wszystkiego naj, naj... a w szczególności TEGO 06.gif
agulek jak byśmy mogły o Tobie zapomnieć
Justana pewnie już po zabiegu, nam nadzieję, że się wszystko powiodło &&&&
no i pobieram troszkę fluidków od zapakowanych, może wkońcu się przydadzą

a ja mam 35dc, brzuch co dzień mnie boli, od piątku ( w czwartek brałam ostatni raz duphaston)spać już przez to wszystko nie mogę, niby na nic się nie miałam nastawiać, ale ...., kurcze nadzieja rośnie, denerwuje się, a pewnie i tak będzie jak zwykle rycze.gif
a do tego jeszcze nie mam w pracy popołudniówki, których strasznie nie cierpię
kasiaaaaa
kasiaaa82 a nie kusi Cię, żeby zrobić test? I tak podziwiam, że wytrzymałaś do 35 dnia. 43.gif

A u mnie pomału kończy się @, od 11 dnia będę znów robić testy owulacyjne.
komunikacja
CYTAT(kasiaaa82 @ Wed, 18 Aug 2010 - 11:00) *
Madziara wszystkiego naj, naj... a w szczególności TEGO 06.gif
agulek jak byśmy mogły o Tobie zapomnieć
Justana pewnie już po zabiegu, nam nadzieję, że się wszystko powiodło &&&&
no i pobieram troszkę fluidków od zapakowanych, może wkońcu się przydadzą

a ja mam 35dc, brzuch co dzień mnie boli, od piątku ( w czwartek brałam ostatni raz duphaston)spać już przez to wszystko nie mogę, niby na nic się nie miałam nastawiać, ale ...., kurcze nadzieja rośnie, denerwuje się, a pewnie i tak będzie jak zwykle rycze.gif
a do tego jeszcze nie mam w pracy popołudniówki, których strasznie nie cierpię

kasiaaa82 a jak długie masz cykle zwykle?Może faktycznie @ nie przyjdzie.życzę Ci tego bardzo gorąco...
I przesyłam fluidki od mojego ktosia.
kasiaaa82
CYTAT(LillAnn1 @ Wed, 18 Aug 2010 - 11:10) *
kasiaaa82 a jak długie masz cykle zwykle?

średno tak31 dni, ale 4 miesiące temu 33
Madziara.
Dziękuję za życzenia icon_smile.gif
Też mi się trafiło w same urodzinki. Ja już po badaniu, przebieg badania opiszę w wątku HSG.
Lekarz powiedział, że nie jest tak źle, zostaję do piątku bo będę mieć dwie wlewki, troszkę się boję.
Dostałam piękny (jak na szpital) pokój jednoosobowy, jak to stwierdziła pielęgniarka sala dla Vipów 02.gif
mam w pokoju naprawdę bardzo ładną łazienkę ładniejszą niż w pokoju na wczasach tak więc można po części ten pobyt potraktować jak wczasy bo w końcu od dzisiaj jestem na urlopie 08.gif

Pytałam swojego gina czy będziemy robić badania hormonalne to odpowiedział że zobaczymy jutro.

kasia82 zrób test &&& za dwie kreseczki na nim.
Madziara.
CYTAT(matylda315 @ Wed, 18 Aug 2010 - 12:52) *
Ps. wczoraj rwałam zęba (6 dolna ) a dziś ból i spuchłam... poradżcie coś oprócz płukania szałwią , bo zwariuję 41.gif


Skontaktuj się z dentystą i upewnij czy to normalne, a może trzeba będzie jaki antybiotyk.
Justyś3107
Madziara 100lat i trzymam &&&&&&&&&&&&&& mocno
My właśnie nie dawno wróciliśmy do domu teraz mój M śpi, zabieg lekarz określił jako udany, mąż pytał się o antybiotyk ale Dr. powiedział, że jest on nie potrzebny bo nie ma żadnych stanów zapalnych i nigdy wcześniej tez nie było. Co do zaleceń to 4 tyg zero SEXU nienie.gif rycze.gif i przemywanie rany rivanolem z wodą, zmiana opatrunku 3 razy dziennie.
Agulek odezwij się czasem, bedziemy tęsknić
kasiaaaaa
Justyna a co to był za zabieg, jeśli można zapytać? Chyba, że gdzieś już pisałaś, a ja przeoczyłam. icon_wink.gif
Najważniejsze, że wszystko dobrze poszło, 4 tygodnie szybko miną i będziecie mogli działać dalej. icon_smile.gif
Madziara.
Justyna fajnie, że już po i super, że już jesteście w domu, mój M. leżał 4 dni w szpitalu, a co do tych 4 tygodni to szybciutko zleci.
Justyś3107
zabieg jaki przechodził mój Tomek to zabieg stulejki a dokładnie obrzezanie całkowite 03.gif
Madziara.
Dziewczyny polećcie mi jaki dobry termometr. Mierzyłam sobie teraz temperaturę swoim termometrem ( bo wzięłam ze sobą) i wyszło mi 35,5 więc stwierdziłam, że chyba się popsuł poszłam więc do pielęgniarki żeby jednak zostawiła mi termometr a tam 36,1 po chwili zmierzyłam jeszcze raz swoim i temperatura też 36,1 po kolejnych kilku minutkach zmierzyłam i już 36,3 icon_eek.gif więc chyba co z tym termometrem nie tak.
Justyś3107
Madziara ja mam elektroniczny AccuTerm co prawda nie ma 2 miejsc po przecinku ale wydaje mi się nie najgorszy, zastanawia mnie jedno czy to możliwe że jak się śpi tylko pod prześcieradłem a nie pod kołdrą to może mieć to wpływ na pomiary, icon_question.gif bo przez dwa dni właśnie tak spaliśmy, z powodu upałów i 11 i 12 dc miałam 36,3 a dziś czyli 13 dc znowu powróciło do 36,6 a do owulacji jakieś 2-3 dni więc powinien być wzrost 29.gif strasznie to skomplikowane. Madziara a czytałaś zasady mierzenia temperatury masz w przyklejonych
Madziara.
Czytałam i tam właśnie dziewczyny polecały termometr firmy na M (nie pamiętam dokładnie) ale dany model jest niedostępny jest jakiś też tej firmy ale inny model.

Ale nudno tutaj z jednej strony fajnie że sama jestem, ale z drugiej nie ma do kogo buzi otworzyć. Dobrze że laptopa mam to chociaż na necie mogę co poczytać albo jaki film sobie włączyć.
kasiaaaaa
Madziara moim zdaniem najlepsze są termometry rtęciowe. Mam taki okaz sprzed kilku lat i nigdy się nie myli.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
milutka
Madziara. wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasiaaa82
dziewczyny, nie wiem czy dobrze widzę, ale...
iwona987
kasiaaa82 proszę dokończ swój post bo nie wiem czy mam gratulować??
Madziara.
CYTAT(kasiaaa82 @ Thu, 19 Aug 2010 - 09:02) *
dziewczyny, nie wiem czy dobrze widzę, ale...


ale... nie dokończyłaś icon_confused.gif

Ja miałam dzisiaj robiona pierwszą wlewkę nie było aż tak źle idzie to wytrzymać, też pobrali mi krew do zrobienia badań hormonalnych. Z uwagi na procedury zostaję tutaj do soboty bo trzeba mieć minimum 3 wlewki nawet jeśli tylko dwie są potrzebne. Miałam też robione USG z którego wynika, że na prawym jajniku jest pęcherzyk 10 mm, a na lewym 8 mm, ale błony śluzowej jest dalej mało na kartce zapisał mi "Bł sluz I + 3mm" 13.gif W ogóle zapytał o badania partnera i powiedział, że są szanse ale jednak tych plemników jest zbyt mało 7,5 mln i zalecił wizytę u endokrynologa, nawet polecił mi jednego tutaj który przyjmuje ale tylko w soboty.
Zadzwoniłam do swojego kochanego powiedzieć jemu o tym i napotkałam znów na nerwówkę, bo ja wszystko chcę od razu szybko, bo co wymyślam, że była mowa że w październiku mamy powtarzać badania i on tego będzie się trzymac i nie pójdzie do żadnego lekarza 41.gif
butek
hej kobitki u mnie dziś 35 dc i mojej sznownej @@@ nadal nie ma , nie wiem czy się cieszyć . ? testy robiłam naipierw w

27 dc i - negatywny
32 dc i - negatywny

dziś jest 35 dc i od wczorajszego wieczora boli mnie brzuch jak by @ zaraz się miała pokazać no i na dodatek cycuny zaczynają mnie pobolewać .
Madziara.
butek a jakie masz zazwyczaj cykle? Może zrób betę jesli jutro @ nie będzie jednak to badanie daje najpewniejszy wynik. Trzymam &&&

A mnie rączka boli od wenflonu, przeglądałam na 28 dni wykresy dziewczyn które miały HSG i jest troszkę takich które właśnie w takim cyklu zaciążyły. Zresztą moja kumpela też miała badanie 3 wlewki i efekt końcowy II kreseczki na teście.
Pytałam lekarza to mówił, że można się starać już w tym cyklu zaraz po wyjściu, nie można w cyklu poprzedzającym HSG bo sam kontrast i wlewki mogą wypłukać ciążę.
Doradźcie co mogę jeszcze brać na zwiększenie śluzu, biorę 3x1 wiesiołek łykam femilfertil, a jednak tej błony śluzowej ciągle jest mało icon_sad.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Madziara.
Rosa bardzo Ci dziękuję, potrafisz naprawdę uspokoić bo faktycznie już przez to wszystko dzisiaj się ponownie pokłóciliśmy i mam taki mętlik w głowie że szkoda gadać.
Co do badania i tego luzu to nie wiem co miał dokładnie na myśli, mówił o błonie śluzowej na podstawie obrazu USG a na karteczce zapisał mi tak jak podałam w poprzednim poście.
A te czerwone wino wystarczy, że czerwone będzie czy ma byc wytrawne... ?
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Madziara.
Rosa a te badanie krwi to chodzi o zwykłe najzwyklejsze?
Bo my całkiem niedawno ( prawie dwa miesiące temu ) robiliśmy badanie krwi, zlecił je lekarz rodzinny przez to, że mój partner w czasie letnim dostaje krwotoku z nosa i jakoś w czerwcu właśnie takiego dostał, nie mogąc go zatamować wylądował na pogotowiu gdzie dostał kroplówkę. Ale jak to bywa z facetami zrobił badania a wyniku nie odebrał i do lekarza się nie wsawił, bo krwotoki same ustały więc po co 21.gif
kasiaaa82
CYTAT(kasiaaa82 @ Thu, 19 Aug 2010 - 06:02) *
dziewczyny, nie wiem czy dobrze widzę, ale...





nie wiem dlaczego to zdjęcie się nie wyświetlało, rano jak wyłączałam kompa to było
Justyś3107
Kasiu wydaje mi się, że dobrze widzisz bo ja też to widzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.gif ale zrób test za dwa dni dla pewności albo jutro betę a jak będzie ok to można wykrzyczeć brawo_bis.gif
Kasia będzie miała dzidzi Kasia będzie miała dzidzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciaza.gif
Na razie ciche GRATULACJE chyba mogę już składać 04.gif
Justyś3107
Kobitki czy mi się wydaję czy fasolki sypią się jak z worka rollbaby.gif oby tak dalej 02.gif
Tusia8
O kurczę, Kasiuuu!! Gratulacje!! icon_smile.gif




A mnie tak bolą i mrowią piersi, że nie da się wytrzymać...
matylda315
Dżisaaaaaaaaaaaaaasssssssssssssssss !!!

Kasia ja też widzę !!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif GRATULACJE !!!!
Justyś3107
Kochane tylko na urlopy chodzić nam zostaje ognisko.gif a za 9 miesięcy tulić dzidzię 04.gif AGNIESZKA ten twój sznur mocny i długi zapuściłaś rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif 06.gif Ciekawe jak Słoneczko , może też wróci z dwoma kreseczkami 02.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.