To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Madziara.
jecia witaj i nie zasiedź sie tu za długo

nulek27 jeszcze raz przytul.gif fajnie, że masz takie duże poparcie u M. to bardzo ważne i zaciskam też za was &&&

Ja też się wybieram do Poznania 13-go września, ale z moim Mareczkiem na usunięcie po raz już 3 3-go migdałka, drenaż uszu a i boczne migdałki pod znakiem zapytania. Mam nadzieję, że to już ostatni raz będzie, a przy okazji pobytu w Poznaniu może i ja się rozeznam w temacie, choc obawiam się że mój połówek nie zgodzi się na żadne wizyty w klinikach bo jest zdania że skoro ma już dziecko to jest wszystko ok tylko potrzeba czasu i że ja zbyt nerwowo do tego podchodzę i że za bardzo chcę dlatego nam nie wychodzi 13.gif
komunikacja
CYTAT(Madziara. @ Wed, 25 Aug 2010 - 00:30) *
jecia witaj i nie zasiedź sie tu za długo

nulek27 jeszcze raz przytul.gif fajnie, że masz takie duże poparcie u M. to bardzo ważne i zaciskam też za was &&&

Ja też się wybieram do Poznania 13-go września, ale z moim Mareczkiem na usunięcie po raz już 3 3-go migdałka, drenaż uszu a i boczne migdałki pod znakiem zapytania. Mam nadzieję, że to już ostatni raz będzie, a przy okazji pobytu w Poznaniu może i ja się rozeznam w temacie, choc obawiam się że mój połówek nie zgodzi się na żadne wizyty w klinikach bo jest zdania że skoro ma już dziecko to jest wszystko ok tylko potrzeba czasu i że ja zbyt nerwowo do tego podchodzę i że za bardzo chcę dlatego nam nie wychodzi 13.gif


skąd ja to znam....oni są zacietrzewieni jacyś,troglodyci....Przecież wile dziewczyn pisało i nawet Rosa,że to ża ma się jedno dziecko wcale nie znaczy,ze nie bedzie potem problemów ale im to chyba by musiał jakiś dobry lekarz z autorytetem powiedzieć prosto w ślepia to wtedy dotrze
matylda315
CYTAT(nulek27 @ Tue, 24 Aug 2010 - 16:34) *
milutka Tak ja też dziś patrzyłam na pierwszą stronę i aż łezka w oku się pojawiła .Jestem załamana dziś był mój 34 dc i ja i mój M mieliśmy nadzieję że ...........nie wiem jak ja to powiem M jak wrócę z pracy do domu,czuję się do niczego jako kobieta i żona.



...ja mam tak samo...na pierwszej stronie są moje cykle liczone od stymulacji CLO... a wcześniejsze starania trwały ok.19 miesięcy... a wieści mam coraz gorsze.

Najważniejsze , że wiem już co i jak , gdzie szukać itd. Muszę umówić się do Poznania na Polną... ale chwilowo nie mogę. Mam blokadę, czekam na niewiadomo co ? Nie wiem dlaczego tak jest. Niby podjęłam decyzję i wiem czego chcę ,ale nie potrafię się zmobilizować... Jak przeczytałam Nulek
Twój najwcześniejszy termin to ręce opadają... Mam wątpliwości czy podołam? Z tyloma problemami i zagadnieniami przyjdzie nam się zmierzyć w związku z in vitro... Fizycznie pewnie dam radę , ale nie wiem jak będzie z psychą ?

sorry dziewczyny ...tak mi się zebrało...
Justyś3107
Nulek27 przytul.gif masz kochającego męża, chcecie dziecka a ja gorąco wieże że wam się uda, będę się o to modlić
jecia witam serdecznie

A ja dziÅ› znowu na rozmowÄ™ w sprawie pracy, trzymajcie kciuki 02.gif
Madziara.
Justyna Szymlek &&& zaciśnięte

U mnie dzisiaj tempka minimalnie wzrosła z 36,19 do 36,34, zobaczymy co USG wykaże. Tak się zastanawiam czy możliwe, żeby pęcherzyk jednak dłużej rósł bądź by pękł dopiero np przy 25mm. Zazwyczaj jak miałam owu to w 19 dc i też przy pierwszym monitorowanym cyklu pękł przy wielkości wyżej niż 20mm z tym że wtedy miałam cykl z CLO. Jestem niecierpliwa...
Przy okazji odwiedzę kumpelę w szpitalu urodziła wczoraj synka icon_smile.gif
A po powrocie czeka mnie sterta ciuszków do prasowania i pakowanie bo z czwartku na piątek jedziemy na urlop i prawdę powiedziawszy jak dostałam @ liczyłam że dni przytulania wypadną na dni urlopu.
klekotka
witaj jecia i nie zasiedź się tutaj zbyt długo

nulek najważniejsze, że masz kochającego męża, który Cie wspiera

Justyna Szymlek kciuki zaciśnięte&&&&&&&&&&&

A ja po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw doszłam do wniosku, że zawieszam póki co starania o drugie dziecko bialaflaga.gif
zuza1313
witajcie dziewczyny icon_smile.gif

U mnie za oknem smutny deszczowy dzień, a widzę ,ze na forum też nie jest zbyt wesoło icon_sad.gif

Klekotka, eh tak mi przykro ,ze jednak chcesz zaprzestać starań. Mam nadzieję ,ze wszystko niebawem się poukłada. Trzymam za Ciebie mocno kciuki.&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Madziara, nich ten twój pęcherzyk ładnie rośnie i pęka &&&&&&&&&&&&&&&&

Justyna, kciuki za pozytywne rozparzenie Twojej kandydatury icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Nulek, przytul.gif trzymaj siÄ™


A ja za kilka dni mam dostać (nie dostać) @ i jak zwykle staram się nie nakręcać, ale jutro przypada 4 rocznica naszego ślubu i tak byłoby pięknie, jakbym w końcu zobaczyła dwie krechy. Też już mi brakuje cierpliwości icon_sad.gif
Madziara.
CYTAT(zuza1313 @ Wed, 25 Aug 2010 - 13:31) *
witajcie dziewczyny icon_smile.gif

U mnie za oknem smutny deszczowy dzień, a widzę ,ze na forum też nie jest zbyt wesoło icon_sad.gif


To fakt niestety, ale smutno tutaj i mi bynajmniej aż łezki w oku sie kręcą czytając niektóre posty, a i pogoda u nas też nie wesoła.

klekotka jesli dobrze pamiętam to niedawno miałaś płodne więc może 43.gif a jeśli nie to też mam nadzieję że szybko uporasz sie ze wszystkim i wrócisz do staranek &&&

zuza1313 mocno trzymam &&& abyście dostali taki piękny prezent rocznicowy, chyba piękniejszego od takiego nie ma.
nulek27
Cześć Kochane !
Nowy dzień ,nowe siły ,musimy dać radę WSZYSTKIE przytul.gif
Dzięki za wsparcie i słowa otuchy.
Madziara.
Byłam dzisiaj na USG i pęcherzyk 20mm, endometrium 10mm. Gin powiedział, że zobaczymy czy pęknie czy też może się obkurczy co jest niestety też prawdopodobne tym bardziej, że jest on daleko umiejscowiony 13.gif we wtorek znów do kontroli i jeśli nie powiedzie się w tym cyklu to w następnym 2x1 CLO i zastrzyk z pregnylu.
komunikacja
CYTAT(Madziara. @ Wed, 25 Aug 2010 - 19:15) *
Byłam dzisiaj na USG i pęcherzyk 20mm, endometrium 10mm. Gin powiedział, że zobaczymy czy pęknie czy też może się obkurczy co jest niestety też prawdopodobne tym bardziej, że jest on daleko umiejscowiony 13.gif we wtorek znów do kontroli i jeśli nie powiedzie się w tym cyklu to w następnym 2x1 CLO i zastrzyk z pregnylu.

Trzymam kciuki aby jednak pękł i wpuścił tam iskierke na dłuugie miesiące 48.gif
No i oczywiście porcja fluidków od mojego maleństwa.
Madziara.
LillAnn1 Å‚apiÄ™ fluidki Å‚apiÄ™ oby jeszcze w tym cyklu 43.gif

Byłam też dzisiaj w szpitalu u kumpeli która urodziła w poniedziałek, taki słodziutki ten jej maluszek, aż nie mogłam się napatrzeć...
Justyś3107
Madziara kto wie może Cię ten maluch zaraził 03.gif , oby pęcherzyk pękł&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Justyś3107
A co do rozmowy to mają dzwonić... 29.gif
Madziara.
CYTAT(Justyna Szymlek @ Wed, 25 Aug 2010 - 22:29) *
Madziara kto wie może Cię ten maluch zaraził 03.gif , oby pęcherzyk pękł&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Nie wiem czy zaraził czy nie w każdym razie dzisiaj teraz w końcu po raz pierwszy od baaaaardzo długiego czasu zaobserwowałam u siebie płodny śluz 06.gif a to dla mnie już bardzo dużo, może rano tempka podskoczy i jeszcze co z tego będzie blagam.gif
matylda315
Madziara trzymam kciuki z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Madziara.
Dziękuję, wstałam dzisiaj bez humoru a to z powodu temperaturki która zamiast wzrosnąć spadła icon_sad.gif A przez najbliższe dwie noce raczej nie będę mogła zaobserwować jej, jutro to na pewno nie da rady bo wyjeżdżamy o 2-ej w nocy.

Jadę do fryzjera poprawić sobie nastrój niebieskimi pasemkami na czarnych włosach 01.gif
kasiaaa82
CYTAT(Madziara. @ Wed, 25 Aug 2010 - 18:15) *
Byłam dzisiaj na USG i pęcherzyk 20mm, endometrium 10mm. Gin powiedział, że zobaczymy czy pęknie czy też może się obkurczy co jest niestety też prawdopodobne tym bardziej, że jest on daleko umiejscowiony 13.gif

kochana ja też w 20 dc przy pęcherzyku 21mm usłyszałam, że raczej się obkurcza, a tu niespodzianka, więc bądź dobrej myśli 06.gif
klekotka
CYTAT(Madziara. @ Thu, 26 Aug 2010 - 08:57) *
Dziękuję, wstałam dzisiaj bez humoru a to z powodu temperaturki która zamiast wzrosnąć spadła icon_sad.gif A przez najbliższe dwie noce raczej nie będę mogła zaobserwować jej, jutro to na pewno nie da rady bo wyjeżdżamy o 2-ej w nocy.

Jak spadsła to dobry znak. po skoku już będziesz po owu 06.gif

PS. Zapodaj potem foty w nowym fryzie 08.gif
komunikacja
Witam siÄ™ i ja...
Dzisiaj po wizycie.Anemia nie zaszkodziła maluszkowi i rozwija się prawidłowo.
No i jednak lekarz widział dziewczynkę(to już drugi raz).
Także fluidki od mojej maleńkiej Majeczki.
Madziara.
LillAnn1 to super ze wszystko jest ok, a i fluidkami się chętnie poczęstuje.

klekotka focie podeśle jak tylko uwidocznią się pasemka bo tak od razu ich nie widać a uwidaczniają się z każdym myciem głowy

kasia82 oj jak bym chciała żeby i u mnie tak było, troszkę tego zastrzyku z prygnalu się boję

Fryzurka nieco poprawiła mi nastrój i mogę zabrać się za jakie domowe czynności i pakować by się już przydało.
W ogóle dzisiaj czułam taki ból z lewej strony, a pęcherzyk jest w prawym jajniku i wspomniałam swojemu mężczyźnie o tym a on w sumie całe zdanie moje zbagatelizował i powiedział, że jak nam się by teraz udało to będzie dziewczynka bo jak z prawego jajnika to dziewczynka a z lewego chłopczyk icon_confused.gif nie wiem skąd to wziął.

P.s Zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. Hmm tak się zastanawiam czy mimo takiego wyniku może nie mieć miejsca owulacja.
klekotka
CYTAT(Madziara. @ Thu, 26 Aug 2010 - 14:11) *
P.s Zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. Hmm tak się zastanawiam czy mimo takiego wyniku może nie mieć miejsca owulacja.

Może - owulację potwierdzi tylko monitoring

Jak widzisz nadchodząca owulację potwierdza u Ciebie zarówno test jak i tempka. Jak masz możliwość to sprawdź jeszce na USG. Póki co wszystko wskazuje, że w ciągu 24h powiina nastapić owu. Kciuki za efekty zaciskam&&&&&&&&&&&&

LillAnn cieszę się, że u Twojego Maleństwa wszystko w porządku. No i gratuluję córeczki 06.gif

jecia
Dzięki dziewczyny za serdeczne powitanko. icon_smile.gif Ja aktualnie na bromergonie 1/2 tabletki na noc i duphastonie. Z badań wyszedł mi za niski poziom progesteronu i za wysoki prolaktyny. Czy miałyście jakieś doświadczenie z bromergonem?
Madziara. Trzymam kciukaski za owocnÄ… owulkÄ™.
kasiaaa82
madziara to ja trzymam &&&&& za Twoją owulkę i II krechy za 2 tygodnie, a co do pregnylu to nie ma się co bać, ja po nim nie miałam żadnych skutków ubocznych, z pozdrowionkami 06.gif
komunikacja
CYTAT(Madziara. @ Thu, 26 Aug 2010 - 14:11) *
LillAnn1 to super ze wszystko jest ok, a i fluidkami się chętnie poczęstuje.

klekotka focie podeśle jak tylko uwidocznią się pasemka bo tak od razu ich nie widać a uwidaczniają się z każdym myciem głowy

kasia82 oj jak bym chciała żeby i u mnie tak było, troszkę tego zastrzyku z prygnalu się boję

Fryzurka nieco poprawiła mi nastrój i mogę zabrać się za jakie domowe czynności i pakować by się już przydało.
W ogóle dzisiaj czułam taki ból z lewej strony, a pęcherzyk jest w prawym jajniku i wspomniałam swojemu mężczyźnie o tym a on w sumie całe zdanie moje zbagatelizował i powiedział, że jak nam się by teraz udało to będzie dziewczynka bo jak z prawego jajnika to dziewczynka a z lewego chłopczyk icon_confused.gif nie wiem skąd to wziął.

P.s Zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. Hmm tak się zastanawiam czy mimo takiego wyniku może nie mieć miejsca owulacja.



Częstuj,częstuj-bierz garściami bo teraz to chyba Tobie najbardziej się przydadzą.
Wszystko wskazuje na to,ze staranka czas zacząć.
Powodzenia i nie myśl o tym,postaraj się wyluzować,jakies wineczko itp i bliskość z partnerem najważniejsza a na pewno się uda.
Madziara.
Zabrałam się za prasowanie i właśnie je przerwałam bo tak mnie kuje z prawej strony że aż się skręcam, wczoraj jak robiłam test ow wyszedł taki wątpliwy później jego jeszcze powtórzyłam i niby były identyczne kreseczki, dzisiaj test wyszedł zdecydowanie pozytywny dolna kreska ciemniejsza od górnej a teraz ten ból. Na testach pisze, że po wyjściu pozytywnego testu owulacja powinna nastąpić w ciągu 24 - 48h, a ten bul taki jakby na owulację.
Mój gin przyjmuje we wtorki, środy i piątki a jutro już nas nie będzie. Wczoraj jak byłam u niego kazał mi przyjść we wtorek. Mam nadzieję, że nie będzie za późno i powie co i jak.
Od poniedziałku przytulamy się codziennie więc mam nadzieję, że efekty będą i jeśli to faktycznie ból owulacyjny to żołnierzyki trafią do celu blagam.gif
Z jednej strony się martwię, że nie trafimy w ten dzień, a innym razem zastanawiam się czy przez tak częste przytulanka plemniki w tym dniu co trzeba nie będą na tyle silne by trafić do celu 29.gif
słoneczko82
Witajcie!!! My już wróciliśmy pogoda kiepska...
LillAnn1 poczęstuję się fluidami od Twojej Córci niech mi przyniosą szczęście w tym cyklu...
Kasiu82 Myślałam że uda nam się razem przenieść piętro wyżej ale chyba nic z tego...Ale się strasznie cieszę z twojego szczęścia
jeciawitaj i nie za siedź się tutaj

A u mnie nie chce się wracać do pracy 32.gif jutro jedziemy odwiedzić dziadziusia itp...
czas leci ,leci ....
Urlopik kończy się nie ubłaganie ale wracam na 2 tyg i znowu urlop może lepsza pogoda będzie i gdzieś nas wywieje ale jeszcze troszkę czasu mamy

pozdrawiam i ściskam wszystkich strasznie się za wami stęskniłam
brawo_bis.gif przytul.gif
Arbus
Pana Doktora Paj-Chi-Już-Na-Amen-Zwątpiłam-Czy-To-Ten, na oby lepszy model, zamieniłam.
Do kliniki, do doktora co ponoć cuda czyni udałam się z wynikami prg i beta hcg. Prg 26, beta 2.0. (w 20 dc.)
Nowy model Pana Doktora usg wykonał po czym, "Endometrium 15 mm, piękne! I nie chodzi mi tylko o jego grubość, ale o mięsistość, no piękne jest"!-wykrzyknął.
Progesteron po poprzednich ułamkowych wynikach za obiecujący uznał (norma 1,5-20) I nakręcił mnie człowieczyna na ciążę wyśnioną. Że czuje, że jest tam coś w brzuszku, a jeśli nawet nie ma, to niebawem będzie, dodał. Ciekawostka Dropsa icon_wink.gif
Ględził jak nakręcony i nawet z tej pleciugi się wytłumaczył słowami: "A dlaczego ja tyle gadam? Bo ja zawsze tyle gadam". 03.gif

Duphaston dostałam i u Mistrzunia za tydzień zjawić się mam.
Jutro rano na powtórkę bety się wybieram.

Oj, Dziewczęta i Panie Drogie, Staraczki-Wielolatki i Staraczki-Świeżynki, tak bardzo pragnę, że wiem już, czuję, że obsesyjne jest to pragnienie. Choooć Znajoma ma, Znajomą-Mrs-Arbus dalej zwana stwierdzeniem pewnym mnie zastrzeliła, iż niepewna tej ciąży chyba jestem, skoro "że co z weselem znajomych, co ze szkołą, co z urlopem macierzyńskim w mojej pracy wariackiej" kalkuluję? Soł na szalkach jej i moje przemyślenia położyłam i co moje oczy ujrzały i uszy usłyszały? Otóż że szala z moimi myślami do piwnicy się przebiła.

Muszę, chcę częściej pisać do Was. Tyle że ciężko mi się otworzyć icon_redface.gif to i piszę wesoło radośnie wierszowo tralalalowo i raz na ruski rok, o!

A kciukasy by mi się przydały, oj przydały. Proszę uprzejmnie, naciskiem na "n" icon_wink.gif (Aaaaale suchar!)
komunikacja
CYTAT(Arbus @ Thu, 26 Aug 2010 - 22:11) *
Pana Doktora Paj-Chi-Już-Na-Amen-Zwątpiłam-Czy-To-Ten, na oby lepszy model, zamieniłam.
Do kliniki, do doktora co ponoć cuda czyni udałam się z wynikami prg i beta hcg. Prg 26, beta 2.0. (w 20 dc.)
Nowy model Pana Doktora usg wykonał po czym, "Endometrium 15 mm, piękne! I nie chodzi mi tylko o jego grubość, ale o mięsistość, no piękne jest"!-wykrzyknął.
Progesteron po poprzednich ułamkowych wynikach za obiecujący uznał (norma 1,5-20) I nakręcił mnie człowieczyna na ciążę wyśnioną. Że czuje, że jest tam coś w brzuszku, a jeśli nawet nie ma, to niebawem będzie, dodał. Ciekawostka Dropsa icon_wink.gif
Ględził jak nakręcony i nawet z tej pleciugi się wytłumaczył słowami: "A dlaczego ja tyle gadam? Bo ja zawsze tyle gadam". 03.gif

Duphaston dostałam i u Mistrzunia za tydzień zjawić się mam.
Jutro rano na powtórkę bety się wybieram.

Oj, Dziewczęta i Panie Drogie, Staraczki-Wielolatki i Staraczki-Świeżynki, tak bardzo pragnę, że wiem już, czuję, że obsesyjne jest to pragnienie. Choooć Znajoma ma, Znajomą-Mrs-Arbus dalej zwana stwierdzeniem pewnym mnie zastrzeliła, iż niepewna tej ciąży chyba jestem, skoro "że co z weselem znajomych, co ze szkołą, co z urlopem macierzyńskim w mojej pracy wariackiej" kalkuluję? Soł na szalkach jej i moje przemyślenia położyłam i co moje oczy ujrzały i uszy usłyszały? Otóż że szala z moimi myślami do piwnicy się przebiła.

Muszę, chcę częściej pisać do Was. Tyle że ciężko mi się otworzyć icon_redface.gif to i piszę wesoło radośnie wierszowo tralalalowo i raz na ruski rok, o!

A kciukasy by mi się przydały, oj przydały. Proszę uprzejmie, naciskiem na "n" icon_wink.gif (Aaaaale suchar!)


No to moje kciuki masz a na dokładkę fluidki i wibracje od mojej Majeczki w brzuszku.
słoneczko82
Arbus trzymam &&&&&&&& tak mocno że aż sine 03.gif
LillAnn1 po raz kolejny się poczęstuję niech mi przyniosą szczęście w tym cyklu
nulek27
Witajcie !
Ja zaczynam brać Parlodel i oczywiście CLO .
W przyszłym tyg USG i zobaczymy .
klekotka
Arbus a rymuj tu u nas jak tylko sie da icon_lol.gif Cieszę się, że jestes zadowolona z "mistrzunia" i zaciskam kciuki, aby jego (póki co) słowa były prorocze

madziara ja ostatnio tez mam takie uczucie na owu że aż mnie skręca (to chyba efekt zbyt "intensywnego" wsłuchiwania się w organizm icon_wink.gif . Do tego Twoje testy... A jak dziś z tempką? Wzrosła cosik?
kasiaaa82
słoneczko a ja tam czekam na Ciebie i mam nadzieje, że dołączysz 06.gif
Arbus wedle życzenia kciutasy zaciśnięte


jecia
Ponawiam pytanko dziewczyny czy macie jakies doswiadczenie z bromergonem??
LillAnn1 ja również częstuję sie fluidkami
Arbus
Beta <2.0
Wyłam, oj wyłam w aucie. Dobrze, że i z nieba też się leje to przechodnie mojej nieszczęsnej miny nie widzieli.
Skoro ok. 10 dni po owulacji jestem, to nadzieję powinnam wyłączyć i na @ czekać. Co cykl mam nadzieję, ale teraz samą siebie przeszłam. To i boli bardziej.
Dziękuję Kobiety, Kobietki za kciuki, za wsparcie. Zamiast się zamykać w sobie, wypisać się postanowiłam. Może to dobra na doła metoda?
Ale fluidki łykam. Niech w przyszłym cyklu pomogą.
Arbus
jelcia, myślę że sporo staraczek doświadczenie z bromergonem miało, zatem może w starych postach poszukaj.
Albo/i "Bromergon a ciąża" wygooglaj.
Ja od siebie powiedzieć tyle mogę, że mnie zwariowaną prolaktynę obniżył (kiedyś po obciążeniu 30-krotnie wyższa była, czyli jak wiadomo poszalała sobie), po kilku miesiącach w normach się już uplasowała.
agulek8

witajcie

ja tak szybko....

jestem juz po dawce CLO.....nawet nieźle to znioslam....ufff

tylko znów zaczyna coraz bardziej ból podbrzusza mi doskwierać - od momentu brania CLO no i cholercia mam problem z ustaleniem bólu tzw. owulacyjnego 21.gif
ale idziemy na żywiol i niepruznujemy 29.gif 11.gif

no i czekam dzielnie do 15 i................................... II część urlopu brawo_bis.gif

będe się stresowac adoptacja synka w przedszkolu.....
mam nadzieję,że wszystko gładko pójdzie 37.gif

no a w czwartek idziemy na szczepienie na pneumokoki - wiec tez stresa łapię żeby dobrze zniosl....

buziaki kochane 06.gif
4kasiula
ja tak tylko na chwilkÄ™ icon_wink.gif
jecia ja brałam bromergon razem z CLO i duphastonem wiem że dużo dziewczyn źle się po nim czuje ale nie sugeruj się opiniami innych mi najpierw ginia kazała brać po pół tabletki przez kilka dni a jak będę się dobrze czuć to jedną tabletkę na noc i ja osobiście nie miałam ŻADNYCH skutków ubocznych jedynym pozytywnym skutkiem był spadek prolaktyny icon_wink.gif

tak was podczytuję od czasu do czasu i życzę każdej z was II kreseczek na teście!!! teraz tylko mogę przesłać fluidki od mojej malutkiej rollbaby.gif
trzymam &&&&& za każdą z was przytul.gif
asiaaa
Dziewczyny częstujcie się i zbierajcie fluidki do wora, żeby staranka zaowocowały
Madziara.
asiaaa łapię fluidki i do wora chowam, a może uda się w tym cyklu

Niestety nie wiem jak u mnie sytuacja z tempką, bo wyjechaliśmy z domu o 2-ej w nocy a dotarlismy dopiero po 10-ej dzisiaj więc nie było możliwości zmierzenia icon_sad.gif
Urlopuję się w Międzyzdrojach i od staranek urlop też wzięliśmy ( zresztą jeśli miały by one w tym cyklu zaowocować to zaowocują), dzisiaj żadnych bóli ani kłóć już nie czuję, za to mam bardzo wrażliwe sutki.

Miłego weekendu wszystkim życzę
słoneczko82
Cześć kobietki !!!

4kasiula,asiaaa łapię fluidy i do wora.Kiedyś przyniosą mi szczęście...
Kasiu82 dzisiaj robiłam test i zobaczyłam I kreskę 41.gif więc nie dołączę do Ciebie 41.gif nam się nie powiodła IV-IUI 41.gif
Najprawdopodobniej zaprzestaniemy starań o dzidzię mi brakuję już sił na to wszystko...

Pozdrawiam
kasiaaa82
słoneczko a nie zrobiłaś go za wcześnie??, ja robiłam 3 dni po terminie i była bardzo bladziusieńka, a u Ciebie chyba jeszcze brakuje troszkę do @
Arbus
SÅ‚oneczko i Kobietki testujÄ…ce!

Wypowiedzi starających się, jak i personelu med. na temat dnia, w którym wynik testu jest wiarygodny

Co o tym myślicie?
Arbus
Drugiej strony szkoda otwierać icon_smile.gif
słoneczko82
Może macie rację że za wcześnie dzisiaj strasznie boli mnie pod brzuszne tak mnie coś ciągnie ale wiem że nic z Tego więc nie nakręcam się.
Dr kazałam mi w niedziele(11dni) zrobić test B-hcg ale jak dzisiaj zrobiłam test to mi się nie chce....
kasiaaa82
CYTAT(słoneczko82 @ Sat, 28 Aug 2010 - 11:21) *
Może macie rację że za wcześnie dzisiaj strasznie boli mnie pod brzuszne tak mnie coś ciągnie ale wiem że nic z Tego więc nie nakręcam się.


wiesz jak to było u mnie, wpierw 2,3 dni bólów podbrzusza typowo @, a 3 dnia wieczorem i w nocy takie właśnie dziwne ciągniecie (głównie w pachwinach) i to mi dało do myślenia, więc trzymam &&&& dalej 06.gif
i też się nie nakręcałam, bo nic z tego nie miało wyjść i cierpliwie czekałam na @, potem myślałam że się spóźnia( nie byłby to pierwszy raz), ale ból był coraz mocniejszy i dziwniejszy ...
butek
cześć staraczki dawno mnie tu u was nie było ,,, ale wszystko zwariował u mnie dziś 44 dc ( nadmienię że w 16 dc tegoż cyklu wystąpiło u mnie plamienie takie różowo brązowe z dużą ilością śluzu ----- pomyślałam że to może @@@ w cyklu bez owulacyjnym bo było bez boleśnie i krótkotrwale ) testy robione w 28 i 33 bodajże dc były negatywne ( tego 44 cyklu ) , teraz jak patrzę na kalędarz to mija dziś 29 dc ( od zakończenia plamienia w 16 dc ) testu nie robiłam bo w poniedziałek mam gina . i mimo tak długich starań mam dość widoku 1 kreski może dlatego tego nie zrobiłam . objawy --- piersi bolały mnie tylko sutki przez jakieś 4 dni ale ostro potem o dziwo zaczeła boleć mnie jedna pierś ale tylko z jednej strony lewa z lewej , ale ogólni obie są pełniejsze ,nie mogę się z rana obudzić niby nie śpię ale wstać mi się nie chce. no i ciągle jestem głodna ( jak nie ja ) wiecie co mam takie uczucie że mnie muli czasem . no i krosty a to na twarzy a to na plecach ( zsypało mnie jak nigdy ) . widzicie sama nie wiem co myśleć , nie nakręcam się bo zbzikuję ale nie mogę doczekać się wizyty ,,,

trzymam kciuki za każdą z was,&&&&&& ,,
słoneczko82
Mnie cały czas skręca z bólu tak na samym dole nigdy tak nie miałam, sutki wczoraj wieczorem miała sine i bardzo bolesne ale dzisiaj cisza 23.gif wysypało mnie też ale to chyba na @ jeśli chodzi o jedzenie to też jem jak najęta ale może nadrabiam zaległości
Jutro jedziemy na betę tak jak kazał pan Dr. w poniedziałek popołudniu wizyta i znowu pewnie będzie płacz rycze.gif 41.gif
adzia25
Witajcie dziewczynki po-urlopowo icon_biggrin.gif

Nie było mnie długo, ale wreszcie po 51 dniach @ przylazła. Poproszę o aktualizację 12.08 4 cykl starań (kasiaaa82 ja ostatnio coś pomieszałam te daty, jak podawałam, ale nie ważne) a propos kasiaaa82 moje wielkie gratulacje icon20.gif icon20.gif balety.gif balety.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Spokojnej ciąży Ci życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No kochane teraz to miejmy nadzieję, że się posypie nam wątek 02.gif
póki co tylko troszkę poczytałam i nie wiem czy dam radę nadrobić,(myślałam o Was często, ale nie miałam nawet kiedy zajrzeć) ale trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące&&&&&&&&&&&&&

Ja zaopatrzyłam się w testy owulacyjne i wydaje mi się, że także w trochę dystansu (ale nie wiem na jak długo) dziś ta druga krecha taka blada, wiecie jak to z tym i do czego icon_confused.gif ?????
Pozdrawiam.
słoneczko82
Witajcie!!!
Więc sytuacja wygląda następująco byłam na badaniu Beta-hcg wynikiem nikogo nie zaskoczę 0,1 więc tak jak pisałam wcześniej nie powiodła się IV-IUI.Tak jak sobie obiecała wynik przyjęłam z pokorą i nie płakałam.
To jeszcze nie był mój czas 32.gif
Teraz grzecznie czekam na @ no to będzie nowy cykl i nowe możliwości...
Kasiu82 nie dołączę do Ciebie a tak bardzo chciałam...

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.