To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Madziara.
A bete trzeba robić rano na czczo?? Tak myślę sobie, że nie zaszkodziłoby z rana skoczyć do naszego laboratorium i zapytać czy ctakie badanie jest w mojej miejscowości dostępne.
słoneczko82
adzia25 witaj i abyś się tutaj nie zasiedziała...może byś coś napisała o sobie???
Madziara. mi lekarz zawsze każe robić rano i zawsze miałam robione betę nad czczo robione
Joka jeszcze raz dziękuje

A u mnie zero oznak na ciąże (troszkę mnie kuje raz w jednym raz w drugim jajniku)więc będzie pewnie tak jak mówiłam cykl stracony w poniedziałek jadę na betę i po godz.15 mam wynik później dzwonie do dr. i pewnie mnie będzie wzywać do siebie aby przedstawić plan działania na sierpień.
słoneczko82
adzia25 witaj i abyś się tutaj nie zasiedziała...może byś coś napisała o sobie???
Madziara. mi lekarz zawsze każe robić rano i zawsze miałam robione betę nad czczo robione
Joka jeszcze raz dziękuje

A u mnie zero oznak na ciąże (troszkę mnie kuje raz w jednym raz w drugim jajniku)więc będzie pewnie tak jak mówiłam cykl stracony w poniedziałek jadę na betę i po godz.15 mam wynik później dzwonie do dr. i pewnie mnie będzie wzywać do siebie aby przedstawić plan działania na sierpień.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Justyś3107
andzia25 witam serdecznie !!! 02.gif
Madziara bete raczej robi się na czczo tak samo jak testy domowe, wtedy wynik jest najbardziej wiarygodny
Mikuniai co u ciebie, robiłaś kolejne usg
iwona987
Madziara myślę że jeśli nawet pojedziesz do lekarza to na usg ciąży lekarz nie stwierdzi, najbardziej wiarygodna będzie beta
adzia25 witam i życzę szybkiej ciąży
użytkownik usunięty
[post usunięty]
kasiaaa82
adzia25 witaj i życzę szybkiego ujrzenia II kreseczek, a i daj znać jeśli chcesz aby Cię wpisać na pierwszą stronkę
Madziara to u Ciebie faktycznie "wesoło", a co do bety, to hormon, a hormonów nie trzeba robić na czczo
słoneczko, a ja tam trzymam kciuki za betę i mam nadzieję, że plan na sierpień nie będzie potrzebny

mam małe pytanie, co do skutków ubocznych po lekach, bo mi się wydaje, że mi się troszkę przybrało na wadze, prędzej było ok, ale od kiedy dostaje Pregnyl troszkę mi brzuch wywaliło, a jem raczej mniej niż kiedyś, ma któraś z was podobne obserwacje?
adzia25
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie icon_smile.gif
A więc... jeśli o mnie chodzi, to ja już przymierzałam się jakieś2 lata temu, pisałam już nawet na staraczkach, ale w sumie spełzło na niczym (to chyba nie był jeszcze mój czas 43.gif )
Teraz po usunięciu wkładki (grudzień), odczekaniu 3 cykli (jak pan doktor zalecił) łykaniu folika, 2 cykle za nami, a i ten trzeci raczej już nie udany (czekam na @ 01.08).
Madziara.
CYTAT(kasiaaa82 @ Wed, 28 Jul 2010 - 22:14) *
cytowany post usunięto


To w takim razie w żarach jutro pochodzę po laboratoriach bo do naszego nie jestem przekonana.
kasiaaa82
Madziara, kochana wesoło napisałam w cudzysłowiu, mam świadomość tego, że u Ciebie nie jest tak jak powinno, ale wkońcu wszystko się poukłada, ja w to wierzę i Ty tez musisz, przytulam (wirtualnie oczywiście)
Madziara.
Wiem, że w cudzysłowie, ale martwi mnie to wszystko już, gdyby jednak okazało się że jestem w ciąży to fajnie by było, ale te leki i antybiotyk mnie przeraża, a jeśli nie jestem to wkurzam się bo myślałam że już niebawem poznam wynik HSG i podejmie się ewentualnie dalsze działania...
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Madziara.
Rosa ogromne dzięki, bardzo mnie uspokoiłaś wobec tego wolę jednak żeby okazało się ze to ciąża 43.gif
a jak nie to niec ta wstrętna @ przyłazi bo chcę poznać wynik HSG.
duszyczka
CYTAT(duszyczka @ Tue, 27 Jul 2010 - 15:49) *
Raczej Cię nie wyprzedzę,kasiaaaaa.Wiecie co?Tak sobie myślę,że @ przesunie mi się,bo podczas owulacji strasznie krwawiłam i tak się przeraziłam,że nawet pojechałam do szpitala,lekarka stwierdziła,że nic się nie dzieje,że krwawię od nadmiaru hormonów,ale uważa,że cykl spalony przez to krwawienie,bo nie ma cudu,że plemniki przebiją sie przez tą krew.Miała z was któraś coś takiego?


PONAWIAM PYTANIE,DZIEWCZYNKI!
kasiaaaaa
adzia witam, choć mam nadzieję, że się szybko uwiniesz i mykniesz na ciążówki. icon_smile.gif

duszyczka ja nigdy czegoś takiego nie miałam, więc Ci nie pomogę.

U mnie chyba zaczyna się owulacja, wczoraj test owulacyjny pozytywny i czuję znajome kłucie w jednym boku. Zobaczymy, co dziś pokaże test.
Olencja
CYTAT(użytkownik usunięty @ Thu, 29 Jul 2010 - 00:01) *
cytowany post usunięto


dokładnie. przecież wiele kobiet zanim się dowie, że jest w ciąży przyjmuje leki, pije alkohol, pali... a już najszybciej zachodzą te, które najmniej się starają i prowadzą normalny tryb życia 06.gif

Natura tak to wymyśliła sprytnie, że we wczesnym etapie dzidzi się nie zaszkodzi...icon_wink.gif



Pozdrawiam
podczytująca, cicha staraczka icon_wink.gif
kasiaaaaa
CYTAT(Olencja @ Thu, 29 Jul 2010 - 11:21) *
podczytująca, cicha staraczka icon_wink.gif

A czemu cicha? Może dołączysz jednak? 02.gif
Madziara.
kasiaaaa no to zaciskam &&& za owocne staranka

A ja pozwoliłam sobie dzisiaj troszkę dłużej pospać, dwie dniówki pod rząd i takie zaległości w porządkach że chyba 3 godziny to będzie mało.
A w ogóle coś mi się zdaje że tyje mi się i nie wiem od czego bo ani się nie objadam, ani leków nie przyjmuje, a spodnie ledwo na tyłek naciągam a i bluzka jakaś opięta i zwija się nad brzuszek icon_mad.gif
Zrobiłam sobie z rana test ale nie z pierwszego moczu i wyszła jedna kreseczka, jak się wyrobię dzisiaj i jeszcze laboratorium będzie czynne to zrobię bete, ale wyniki i tak pewnie będą jutro icon_sad.gif
@ nadal nie ma, już się denerwuję tym wszystkim powolutku.
Olencja
CYTAT(kasiaaaaa @ Thu, 29 Jul 2010 - 11:26) *
A czemu cicha? Może dołączysz jednak? 02.gif


A, bo ja jestem jeszcze początkująca w wykresach, obserwacjach... 06.gif
a poza tym niby chciałabym, a boję się 06.gif

Madziara
trzymam kciuki
Lorienna
która chce fluidki???

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
**************************************************
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
**************************************************
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
**************************************************
Tusia8
Ja tylko chciałam się zameldować, podczytuję, ale nie mam za bardzo jak pisać.
Trzymam kciuki za kogo tam trzeba, u mnie, jak widać, niedaleko do testowania. Dam znać, jaki wynik. icon_smile.gif

Pozdrawiam!
kasiaaaaa
CYTAT(Olencja @ Thu, 29 Jul 2010 - 11:40) *
A, bo ja jestem jeszcze początkująca w wykresach, obserwacjach... 06.gif
a poza tym niby chciałabym, a boję się 06.gif

Nie no. Olencja. Napisałaś dwa posty w tak krótkim czasie, więc siłą rzeczy już do nas należysz. 06.gif I teraz proszę tu z nami regularnie pisać co u Ciebie. 03.gif

CYTAT
kasiaaaa no to zaciskam &&& za owocne staranka

Podziękował, Madziara. A są są. 29.gif

Tusia wobec tego trzymam za dwie kreski i czekam na wieści. &&&&&&&&&&&&&&& icon_smile.gif

butek
cześć kobitki , witam wszystkie nowe staraczki , u mnie jakoś dziwne kłucia w podbrzuszu ,, i to po lampce wina ( świętowałam urodzinki córci w rodzinnym gronie ) dodam jednej bo ze względu na starania uważam na wszystko , i staram się trzymać umiar ..
Olencja
CYTAT(kasiaaaaa @ Thu, 29 Jul 2010 - 12:26) *
Nie no. Olencja. Napisałaś dwa posty w tak krótkim czasie, więc siłą rzeczy już do nas należysz. 06.gif I teraz proszę tu z nami regularnie pisać co u Ciebie.


hehe 06.gif
OK, będę pisać icon_wink.gif

póki co, ostatnia @ 13.07, jestem tuż po owulacji (14-15 d.c.) , przytulanie było 11-14 d.c., także jeszcze ok. 2 tygodni do testowania....




Dziewczyny, powiedzcie jak często współżyjecie? Bo to różnie piszą i sama nie wiem, podobno dzień celibatu sprawia, że plemniki są mocniejsze... a gdzie indziej wyczytałam, że codzienne przytulania zwiększają prawdopodobieństwo poczęcia.... jak to w końcu jest? icon_wink.gif
adzia25
Witam się i ja icon_biggrin.gif
Jeszcze raz dziękuję za miłe przyjęcie.
kasiaaaaa a więc &&&&&&&&& za owocne staranka
Madziara. a może 43.gif
kasiaaa82 poproszę o wpisanie na pierwszą stronkę. Ostatnia @ 23.07 i II cykl starań.

A ja mam problem z temp. choć specjalistka ze mnie żadna bo przez 1 cykl byłam przykładna, a teraz rodzina się u nas wczasowała, więc jakoś pomiary poszły w kąt, to od kilku dni( gdzieś od tyg, bo przez tyle mierzę) mam temp o 1 kreskę niższą niż normalnie, czy któraś wie to może oznaczać??? Małpa teoretycznie ma przyleźć za 3 dni (bo mam nieregularne cykle) icon_rolleyes.gif Gdzieś po drodze przyplątała mi się mała infekcja, ale już po niej (może to, to) a może nie było owulacji 21.gif
Lorienna a więc ja bardzo chętnie siępoczęstuję 02.gif
Mikunia
Witam wszystkie staraczki:)

Właśnie wróciłam ze szpitala, na szczęście udało się zapobiec poronieniu. W poniedziałek dostałam plamienia, trwało jeden dzień, wreszcie na usg zobaczyłam moją kruszynkę, 5 mm serduszko biło, lekarz powiedział, że jest wszystko w porządku, ale, ze ciąża już do końca będzie zagrożona, że muszę uważać. W poniedziałek kolejne usg, mam nadzieję, że teraz to już będzie z górki. Trzymam za Was wszystkie kciuki i dziękuję Wam za wsparcie.

Ps. Co do bety to nadal mnie martwi, ale lekarz w szpitalu powiedział, że usg wyszło dobrze, żeby nie martwić się betą, bo to tylko wyniki laboratoryjne.
butek
MIKUNIA - gratuluję maleństwa może wreszcie zapoczątkujesz dobra passę ..
ROSSA -- czemu pod moim numerem użytkownika jest napis ( ostrzeżenie icon_sad.gif 0% ) i kwadraciki ) inni nie mają ....
słoneczko82
Lorienna łapię od Ciebie fluidy i niech niebawem zwiastują mi upragnioną fasolkę 43.gif
Tusia8 więc wychodzi że będziemy razem testować bo mi również zostało 6dni do testowania.Trzymam za ciebie inne testujące &&&&&&&&&&&&&
Olencja witam nową koleżankę i szybko zmykaj na piętro wyżej...
ROSSA -- czemu pod moim numerem użytkownika jest napis ( ostrzeżenie 0% ) i kwadraciki ) inni nie mają .... ja również to mam???
Madziara.
CYTAT(Olencja @ Thu, 29 Jul 2010 - 11:40) *
A, bo ja jestem jeszcze początkująca w wykresach, obserwacjach... 06.gif
a poza tym niby chciałabym, a boję się 06.gif

Madziara
trzymam kciuki


Dziękuję za kcikasy i słowa otuchy co do moich wątpliwości stosowania leków, a jeśli chodzi wykresy itp to właśnie dzięki forum wiele się dowiadujemy, bynajmniej ja tak mam.

Lorienna fluidkami też się chętnie poczęstuję a może akurat teraz już 43.gif

Tusia8 a więc zaciskam &&& za pozytywne testowanko

butek widzę że u Ciebie jż jutro zaczynają się te dni płodne więc za Ciebie też zaciskam &&& oby ten cykl zaowocował dwoma kreseczkami

CYTAT(Olencja @ Thu, 29 Jul 2010 - 15:47) *
Dziewczyny, powiedzcie jak często współżyjecie? Bo to różnie piszą i sama nie wiem, podobno dzień celibatu sprawia, że plemniki są mocniejsze... a gdzie indziej wyczytałam, że codzienne przytulania zwiększają prawdopodobieństwo poczęcia.... jak to w końcu jest? icon_wink.gif


No właśnie też się nad tym zastanawiałam już nie raz. Ja sama miałam wcześniej taką obsesję, że przytulaliśmy się tylko w dni płodne i chciałam nawet 3 razy w ciągu dnia, teraz gdy lekarz stwierdził cykl bezowulacyjny przytulamy się tak często jak się da i jak mam na to ochotę.
Myślę, że w kolejnym cyklu też tak pozostanie bo osobiście bałabym się że akurat ten dzień który mielibyśmy odpuścić aby żołnierzyki się wzmocniły może być akurat tym dniem w którym największe byłyby szanse poczęcia. No chyba, że gin zaleci inaczej to może się do tego zastosuję.

andzia25 niestety nie pmogę z wykresem bo też nie jestem jeszcze w tym specjaliską i nawet swojego nie umiem rozpracować bo jest tak zakręcony. 23.gif

Mikunia cały czas trzymam &&& żeby wszystko się ustabilizowało. Musi być dobrze przytul.gif

A ja nadal bez @ wstałam dzisiaj tak poddenerwowana i myślałam że lada moment wredota przyjdzie. Bety nie zrobiłam bo u nas nie robią, a w Żarach niestety tylko do 10-ej oddaje się próbki do analizy ( pewnie tak jest wszędzie) jutro mam USG na 14:30 i na razie odpuszczę sobie badanie bo i tak wyniki są na drugi dzień a więc poznałabym je dopiero w poniedziałek.
Przez to że nie dostaję @ mam znów taką malucieńką iskiereczkę, że może się udało jakimś cudem w tym cyklu, ale test negatywny gin mówił że cykl był bezowulacyjny więc to musiałby być jakiś cud by jednak za brakiem @ stała ciąża icon_cry.gif
Madziara.
CYTAT(słoneczko82 @ Thu, 29 Jul 2010 - 18:20) *
ROSSA -- czemu pod moim numerem użytkownika jest napis ( ostrzeżenie 0% ) i kwadraciki ) inni nie mają .... ja również to mam???


słoneczko82 ja u Ciebie nie widzę tego, ale ja dokładnie mam tak samo
butek
to w takim razie wszyscy mają ale widzi tylko użytkownik swojego logo ..
U mie z tymi dniami płodnymi to różnie bywa , bo jakby popatrzeć na suwaczek to zgadza się jutro , ale ja myślę że już od 5 dni mam płodne ponieważ wydobywa się ze mnie śluz podobny do płodnej fazy ,, więc ja się do suwaczka jakoś nie przyzwyczajam .zwracam uwagę na swój organizm. według mnie dziś jest mój 14 dzień cyklu,, i zastanawiam się czy już może się udało ... ale nie daję się zwariować ... chociaż uwierzcie mi że czasem sił mi brak .
Olencja
CYTAT(słoneczko82 @ Thu, 29 Jul 2010 - 18:20) *
Olencja witam nową koleżankę i szybko zmykaj na piętro wyżej...


dzięki icon_wink.gif

adzia25 spadek tempki pod koniec cyklu oznacza zwykle nadchodzącą @....

Ja Wam powiem, że mam bardzo czytelne wykresy, np. w tym cyklu:
do 14 d.c. 36,8- 36,9 C
15 d.c. 36,6 C (spadek)
16 d.c. 37 C (skok)
i dziś 17 d.c. też 37 C.

adzia25
kasiaaa82 dziękuję bardzo za wpis na pierwszej str 02.gif
Mikunia Gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif , będzie dobrze, postaraj się nie stresować i ciesz się kropeczką balety.gif
no to teraz to już się "posypiemy" 43.gif nie może być inaczej 02.gif
Olencja No właśnie tak jak piszesz, spadek tempki oznacza zbliżającą się @, ale ja mam tak już przynajmniej od tygodnia (normalnie 1, 2dni przed@) i wogóle ten cykl jakiś pokręcony
słoneczko82
Ja tak teraz patrze na pierwszą stronkę i mam 7 cykl starań a ostatnia @ miałam 07.07.2010 więc same 7 mówią że to szczęśliwa liczba więc może... 43.gif
kasiaaa82
Olencja witaj , mam nadzieję że szybko zaciążysz, a co do Twojego pytania to też się zastanawiałam, ale chyba jednej odpowiedzi nie ma...
Mikunia to teraz tylko odpoczynek i odpoczynek i proszę ładnie dbać o siebie i kruszynkę
słoneczko, butek te ostrzeżenia widzi każdy swoje, jak ktoś coś przeskrobie na forum, to inne forumowiczki wysyłają jej odpowiednią ilość ostrzeżeń i tym blokują jej konto
Madziara a więc dalej trzymam kciuki i mam nadzieję że usg wszystko wyjaśni
butek to trzymamy kciuki

u mnie też są teraz dni płodne i mam nadzieję że przyniosą efekt i że wogóle pęcherzyk mi pęknie, bo ten cykl bez pregnylu, bo mój gin ma urlop i wraca dopiero 3 08 i wtedy będę miała usg, proszę o kciutasy
kasiaaaaa
Mikunia suma sumarum wieści przyniosłaś dobre. Trzymam kciuki za Ciebie i gratuluję. icon_smile.gif

słoneczko82
kasiaaa82 ja już trzymam mocno &&&&&&&&&&&
Madziara.
kasia82 ja też już i za Ciebie &&& zaciskam

słoneczko82 no faktycznie same siudemeczki muszą szczęście przynieść inaczej być nie może &&&

A mi tak się teraz przypomniało, że ostatnio jak jechaliśmy z połówkiem autkiem dwa albo trzy bociany przeleciały nad autem, a dzisiaj jednego widziałam na łące przy rowie blisko drogi hmm może to jakaś zapowiedź 43.gif
W ogóle to zasnęłam, położyłam się z lapkiem do łóżka i przeglądając forum odleciałam, dopiero tel z pracy mnie obudził i tak sobie teraz popatrzyłam w kalendarzyk i normalnie powinnam dzisiaj już kończyć @ i jutro albo w poniedziałek szłabym do szpitala 32.gif
ciekawe jak tam matylda jeśli dobrze pamiętam jutro przyjęcie ma do szpitala.
Olencja
CYTAT(kasiaaa82 @ Thu, 29 Jul 2010 - 20:41) *
Olencja witaj , mam nadzieję że szybko zaciążysz, a co do Twojego pytania to też się zastanawiałam, ale chyba jednej odpowiedzi nie ma...


dzięki icon_wink.gif

i trzymam kciuki za Twoje przytulania icon_wink.gif
nulek27
Hejka kochane.Bylam u gin kazała zadzwonić na Polną i umówiłam się na pierwszy możliwy termin czyli 02.11 a do tej pory będziemy próbować z gin innych "czarów ". Życzę Nam Wszystkim aby to odsłona przyniosła szczęście i samych zdrowych bobasów .
kasiaaa82
słoneczko no to trzymam kciuki siudemkowo, a jak wiadomo 7 to szczęśliwe liczby, a u Ciebie aż trzy, a więc żucamy "klątwę" na ten 7 cykl, oby się przedłużył (o 9 miesięcy oczywiście)
Madziara no to mam nadzieje że bociany wróżą .... , a co do Matyldy to faktycznie w piątek miała iść do szpitala, to trzymamy kciuki
nulek 23.gif te terminy są ...., szkoda słów, choć może nie będzie Ci już potrzebny
agulek8
witajcie..
wróciłam już z urlopu...no i proszę noy wątek...oby lepszy dla nas 06.gif

kasiaaa82 prosze o poprawkę...ja staram się już 5 cykli (niestety) a nie 2 32.gif


pozdrawiam
deszczowa
Hejka wszystkim. Mocno pozdrawiam i trzymam kciuki za pozytywne wyniki. U mnie cisza, czekam na dni płodne, jeszcze jakieś 5-6 dni, no i III IUI jak pęcherzyk będzie.

MADZIARA-oby tak było, że Bociany to dobry znak. U nas na drzwiach i w ogródku, na wiosnę było chyba ze 4 gniazda ptaków i też czakam.

KASIAA82 mocne &&&&&&&&&

SŁONECZKO-czakam na dobre wieści i trzymam &&&&&&

Wszystkim życzę mniej stresu i więcej radości tego lata icon_smile.gif
deszczowa
tak się zaczytałam co piszecie, że zpomniałam o herbatce zielonej. teraz muszę dodać cytrynę icon_wink.gif
adzia25
Witam i ja!
słoneczko82 no z tymi 7 musi się udać &&&&&&&&&&&&&&&&&
kasiaaa82 butek trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&
Madziara. &&&&&&&&& żeby bociany się spisały 01.gif

A my już za tydzień jedziemy się wakacjować (nie mogę się doczekać) 06.gif Mam nadzieję, że @ przylezie chociaż raz w terminie i nie będę się z nią męczyć w czasie podróży , bo z taką temp. to chyba nie mam co liczyć na fasolkę 13.gif Chociaż póki co objawów @ brak, więc pewnie się spóźni 21.gif
Pozdrawiam
rosaline
Witam wszystkie staraczki icon_smile.gif i chciałabym do Was dołączyć. Wczoraj mój partner zrobił mi niespodziankę i podjął decyzję o możliwości posiadania przez nas nowego dzidziusia.
Zaglądałam do Was jakieś 2 lata temu. Wtedy byłam z innym mężczyzną (6-7 lat) i też marzyłam o dzidziusiu. Niestety zmarł nagle na raka i zostałam sama.
Mam już dwóch synów co mam nadzieję widać na paseczkach, które kiedyś tam zrobiłam.

A wczoraj było tak. W poniedziałek miałam dostać @ i do wczoraj jej nie było. Mój P się dopytywał czy już. Więc zrobiłam test po pracy i wyszedł negatywny. Powiedziałam mojemu P, że niestety nie będzie dzidziusia i łzy stanęły mi w oczach. P osłupiał, bo zorientował się, że naprawdę zależy mi bardzo na dwóch tłustych kreseczkach. Rozpoczął rozmowę, ku mojemu zdziwieniu bardzo ciepłą. Na koniec powiedział, że fajnie by było mieć jeszcze maleństwo.

Wczoraj wieczorem po przytulaniach rozkręciła się @ 4 dni po terminie.

Liczę na przyjęcie z Waszej strony i życzę na dzisiaj miłego dzionka a na przyszłość dla nas wszystkich szybkiego zafasolkowania ciaza.gif
Madziara.
rosalinw witam serdecznie i życzę szybkiego zafasolkowania.
Ja też straciłam M. po 9 latach związku i teraz z innym partnerem staram się o dzidziusia.

andzia25 miłego urlopu

A u mnie dzisiaj kolejny 38 dc bez @ 21.gif test wyszedł negatywnie więc pewnie to nie ciąża już mnie to denerwuje, czytałam że kobiety z PCOS miewają @ nawet raz na 3 - 5, czyżby jednak w moim wypadku podejrzenia gina były słuszne, ale czytałam też że PCOS się ma a nie że nagle się robi a do tej pory miałam regularne @ (30 - 32dc), w ogóle dostałam śmiesznego brzuszka (miałam taki w 6 m-c z synkiem).
Coś czuję że gin na dzisiejszym USG nic konkretnego mi nie powie tylko każe przyjść we wtorek na kolejne USG jeśli @ nie przylezie.
butek
Cześć kobitki witam się z ranka ,, popatrzyłam na listę staraczek i całkiem wypadam nieźle to mój teraz 10 cykl rozpoczęty i myślałam że jestem weteranem a tu takie pocieszenie ,, są bardziej wytrwali ode mnie .
rosaline
Dzięki Kasiu za dopisanie mnie do listy icon_biggrin.gif . Na razie podejdę do starań nie nerwowo, bo wypadałoby najpierw rzucić na dobre palenie. Lepiej to zrobić zanim maluszek naprawdę się ukluje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.