To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
zuza1313
Cześć dziewczyny icon_smile.gif

SÅ‚oneczko, przykro mi, trzymaj siÄ™ dzielnie, przytul.gif

butek, trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&& myśle ,ze przyjdziesz do nas z dobrymi nowinami icon_smile.gif

adzia25, pozytywny wynik testu owu jest tylko wtedy kiedy dwie krechy są tak samo ciemne, lub testowa (czyli ta która hjest teraz blada) jest ciemniejsza. Musisz jeszcze poczekać.

A mój obecny cykl chyba znowu zakończy sie jak zwykle. Do terminu @ mam jeszcze dwa dni, ale nie wytrzymałam i zrobiłam test. Wynik negatywny. Może jest za wcześnie, ale nie czuje się na ciążę. Właściwie żadnych objawów, dopiero zaczyna mnie pobolewać podbrzusze, jak zwykle na @.

Miłej niedzieli, pozdrowionka icon_smile.gif
Arbus
A ja dzisiaj jestem Mrs Apsik. A w głowie kołowrotek, zupełnie jakbym w pralce ustawionej na program WIROWANIE była.

Słoneczko, uszy do góry!
adzia25
Witam niedzielnie

Ja dziś jeszcze skołowana po podróży, ale jutro nie ma zmiłuj i czekają mnie porządki, bo walizy leżą 37.gif
zuza1313 dzięki za odp. mam jeszcze jedno pytanie a propos tych testów. Czy może któraś z Was wie jak to jest z tymi kreskami.... Już teraz wiem, że musi być bardzo ciemna, ale jeśli jest jasna, tzn, że już się zbliża owulacja, czy taka jasna jest może zawsze icon_question.gif
Muszę się tego nauczyć bo przy moich cyklach (raz 39 dni drugi 51dni 41.gif ) to owulacji się w życiu nie doliczę
SÅ‚oneczko przytul.gif trzymaj siÄ™
kasiaaa82
CYTAT(słoneczko82 @ Sun, 29 Aug 2010 - 13:26) *
Witajcie!!!
Więc sytuacja wygląda następująco byłam na badaniu Beta-hcg wynikiem nikogo nie zaskoczę 0,1 więc tak jak pisałam wcześniej nie powiodła się IV-IUI.Tak jak sobie obiecała wynik przyjęłam z pokorą i nie płakałam.
To jeszcze nie był mój czas 32.gif
Teraz grzecznie czekam na @ no to będzie nowy cykl i nowe możliwości...
Kasiu82 nie dołączę do Ciebie a tak bardzo chciałam...

Pozdrawiam


ja też bardzo chciałam, Ty wiesz jak bardzo, trzymam kciuki dalej przytul.gif
butek
wiecie ja sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć icon_eek.gif
zuza1313
adzia25, ta jasna kreska może być przez cały czas i nie musi to niczego oznaczać. Jak chcesz wiedzieć czy się zbliża owulacja to zacznij mierzyć temperaturę.

A u mnie już sie pojawiły plamienia icon_sad.gif
adzia25
Witajcie dziewczyny icon_biggrin.gif

Zrobiłam sobie przerwę w układaniu ciuchów- ileż można 29.gif Nic mi się nie chce po tym 3 tygodniowym "leniuchowaniu". W Polsce było świetnie, pogoda też trafiła się nam super. Zawsze lubię tam wracać, do rodziny, znajomych, do naszego mieszkania...
Takie wakacje to dla nas zawsze "maraton", ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu icon_wink.gif , bo trzeba odwiedzić rodzinkę, wszystkich znajomych balety.gif impreza.gif i w rezultacie jesteśmy mocno zmęczeni, ale pozytywnie naładowani. A później dzwonią znajomi stąd i już ciągnie w drugą stronę...
Zaopatrzyłam się w ogórki kiszone i kapustę 02.gif , także ogórkowa będzie 06.gif
zuza1313 przytul.gif i dziękuję za odp, to wiem coś więcej, a temp. mierzę, ale teraz przez podróż nie miałam jak i już mam przerwę, a do tego dopiero zaczynam, więc póki co to dla mnie trochę "czarna magia" icon_wink.gif
butek no to trzymam &&&&&&&&&&& i czekamy na wieści z wizyty
kasiaaa82
CYTAT(butek @ Mon, 30 Aug 2010 - 04:57) *
wiecie ja sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć icon_eek.gif


no to czekamy na dobre wieści &&&&&&&
butek
no to wieść niesie że wreszcie się udało ................ icon_biggrin.gif jutro mam badania i 10 kolejna wizyta ... aż boję się cieszyć
klekotka
słoneczko przytul.gif Zobaczysz, że przyjdzie czas i na Ciebie. Tulam

zuza przytul.gif

A ja wczoraj umierałam z bólu. M chciał mnie nawet zawieźć na pogotowie. Nie wiem co sie dzieje, ale bolało mnie podbrzusze tak,. że nie mialam siły dojść do toalety. Po 2 panadolach i 3 godzinach snu w pozycji embrionalnej byłam juz w stanie stanąć na nogach, ale nie było mi zbyt wesoło icon_rolleyes.gif
komunikacja
CYTAT(butek @ Mon, 30 Aug 2010 - 15:06) *
no to wieść niesie że wreszcie się udało ................ icon_biggrin.gif jutro mam badania i 10 kolejna wizyta ... aż boję się cieszyć

Butek czy ja dobrze zrozumiałam?Jestes w ciąży?
zuza1313
Butek, to WIELKIE GRATULACJE !!!!!!


Klekotka, może jednak lepiej udaj się do lekarza, na wszelki wypadek, bo taki ból ie jest normalny.
Justyś3107
Raptem nie bylo mnie dwa dni a tu takie dobre wieści Butek Gratuluję Ci z całego serca brawo_bis.gif
A ja próbuję odsypiać po weekendzie, byliśmy na weselu impreza.gif zabawa na 102
słoneczko82
Butek moje gratulację spokojnych 9 miesięcy!!!! brawo_bis.gif
Ja nawet nie jestem przejęta naszym nie powodzeniem wiem że kiedyś i na nas przyjdzie pora...Teraz nie był jeszcze nasz czas.
Pogodziłam się z tym wszystkim ,nawet chyba już tak bardzo mi nie zależy...
Byłam dzisiaj na wizycie u dr. i był bardzo zdziwiony że nam się nie udało prawie łzy w oczach miał 41.gif 23.gif nigdy z takim czymś się nie spotkałam...
Od dzisiaj z mężem zaczynamy serie witaminową Prenatal ProBeyby może dzięki witaminką się uda. Cena koszmarna 120zł (za 15 dni) ale czego się nie zrobi dla upragnionej fasolki 03.gif
pozdrawiam
agulek8
CYTAT(klekotka @ Mon, 30 Aug 2010 - 14:08) *
A ja wczoraj umierałam z bólu. M chciał mnie nawet zawieźć na pogotowie. Nie wiem co sie dzieje, ale bolało mnie podbrzusze tak,. że nie mialam siły dojść do toalety. Po 2 panadolach i 3 godzinach snu w pozycji embrionalnej byłam juz w stanie stanąć na nogach, ale nie było mi zbyt wesoło icon_rolleyes.gif


znam to znam...mam właśnie taki ból co miesiąc w okolicy owulacji.....może i u ciebie to właśnie to?
ale lepiej iść się przebadać....

co do BUTKA to wydaje mi się,że chodzi o jakieś badania...a nie (jeszcze) ciąże....no ale mogę się mylić icon_rolleyes.gif
ja poczekam na oficjalny komunikat o II krechach i wtedy pogratulujÄ™ 29.gif
Arbus
No ja bym się na badania aż tak nie radowała, soł niniejszym domniemam i GRATULACJE Butkowi (Butkowej? Butce? O matko i córko, jak się do Ciebie, Kochana Butek zwracać? icon_wink.gif Pan Butek jest, zatem Pani Butek, bo Butkowej to tak z ludowa brzmi, to nie, a Butce jeśli ta Butek, a przecież właśnie ta.. masz jakieś preferencje? icon_wink.gif składam 06.gif
milutka
Butek serdeczne gratulacje icon_smile.gif

Dziewczyny ja tak na chwilkę, jutro jadę do Poznania na IUI, trzymajcie kciuki icon_smile.gif mam nadzieję, że po 2 tygodniach ujrzę dwie kreski icon_smile.gif fajnie by było, bo mogę już Wam powiedzieć, że moja o 7 lat starsza siostra będzie miała trzecie dziecko icon_wink.gif starsze córki mają po 13 i 16 lat, ale rewolucja u nich no nie icon_lol.gif
słoneczko82
Milutka trzymam mocno &&&&&&&&&
Tusia8
Dzień dobry


Przede wszystkim

Butek, wielkie gratulacje dla Ciebie!

Słoneczko, ciepłe myśli przesyłam, mogę sie tylko domyślać, jak Ci ciężko.

Milutka, kciuki zaciskam, jak tylko mocno potrafiÄ™!!!

A ja jutro miałam testować, ale wczoraj miałam jakieś plamienie, więc zapewne w tym cyklu również "nicia", jak to mówi moje dziecko icon_wink.gif

Jeszcze @ nie ma, ale powinna być 2 września, więc ma jeszcze czas 21.gif

Trochę mi przykro, że znów się nie udało, eh icon_sad.gif
Justyś3107
słoneczko przytul.gif
Milutka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& wedle życzenia
Buziaki!!!!!!!!
Justyś3107
Tusia8 przytul.gif
Fiefiora
Butek - gratuluje serdecznie!

Milutka zaciskam mocno kciuki!
Arbus
POWODZENIA!, Milutka. Niech siÄ™ uda!
adzia25
Butek GRATULUJĘ serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Milutka &&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte
Tusia8 przytul.gif
Madziara.
Witam dziewczyny po krótkiej nieobecności. Wróciliśmy z niedzieli na poniedziałek do domku i jeszcze po drodze zajechaliśmy po córcię mojego ukochanego, tak więc przypominam sobie jak to jest gdy małe dzieciątko jest w domku.
Wczoraj rozpakowywałam nasze torby i cały dzień robiłam pranie. Mierzenie temperaturki na razie zawiesiłam bo nad morzem bardzo nieregularnie chodziliśmy spać, a teraz nawet po 5 razy w nocy wstaję icon_eek.gif
Dzisiaj wizyta u gin ciekawe co powie, według moich odczuć owulacja u mnie była w czwartek wieczorem (ból z prawej strony i to tak silny że chwilami się zginałam), a kumpela mi powiedziała, że niby czy jest owu czy jej nie ma to tak boli icon_question.gif

agulek8 &&& ciągle mocno zaciśnięte żeby były te II kreseczki

słoneczko82, Arbus, Tusia8 przytul.gif i &&& zaciskam. Nowy cykl nowe szanse

butek impreza.gif impreza.gif impreza.gif GRATULACJE !!! i spokojnych 9 miesięcy życzę

milutka zaciskam bardzo mocno &&&



Ola81
Dziewczynki fluidki od mojego synusia



milutka dziś już będzie miała inseminację. Ma 4 pęcherzyki. Pregnylu juz nie będzie miała podawanego bo nie trzeba. Kciuki żeby jej się udało &&&&&&&&&&&&&&
Latte_macchiato
Trzymam mocno zaciśnięte &&&&&&&&&&& 06.gif
Ola81
milutka juz jest po podaniu. Teraz leży. Jutro maja ocenić. I albo do domu albo powtórka insemki.
komunikacja
CYTAT(Ola81 @ Tue, 31 Aug 2010 - 14:36) *
milutka juz jest po podaniu. Teraz leży. Jutro maja ocenić. I albo do domu albo powtórka insemki.

Zatem trzymamy kciuki mocno i oby się udało..
Przesyłam fluidki od mojego maleństwa dla wszystkich oraz w szczególności dla milutkiej.
adzia25
Milutka no to trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&& musi się udać
No i poczęstuję fluidkami, może przyniosą mi szczęście (ojjjj jak bym chciała) blagam.gif
asiaaa
milutka mocno zaciskam &&&&&& niech wreszcie siÄ™ uda!
iwona987
ja poproszę o aktualizację kolejna @ 27.08 i kolejny cykl <to już 18>
kciuki dla milutkiej i pozostałych starających
Justyś3107
Milutka wieżę że Ci się udało icon_smile.gif
Butek jak tam wizyta i badania?... zdaj jak najszybciej relację, umieram z ciekawości icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif
Arbus
Oj, tak Butek, Butek! i z tej niewiedzy podupadam na zdrowiu icon_wink.gif (zakicham się na amen! Czy katar naprawdę tydzień, słownie siedem dni trwać musi?)
Iwonko! Trzymaj siÄ™ !
agulek8
MILUTKA i ja trzymam kciuki.....

a ja od dzis zaczęlam brać luteinę - teraz tylko czekanie i nadzieja zostały.... icon_rolleyes.gif
słoneczko82
Olu LillAnn1 Å‚apiÄ™ fluidy i chowam do wora...
Milutka oby się udało trzymam mocno&&&&
Kasiu82 Zaczęłam 5min. temu plamić więc proszę o aktualizację 31.08.2010@ 9 cykl starań
biedronka83
Milutka musi się udać!!!!! Kciuki zaciśnięte bardzo mocno!!! Za resztę oczywiście też trzymam Jeszcze niedawno tu spędzałam mnóstwo czasu..
MoniZ
to ja tez dolaczam sie do kciukow dla milutkiej&&&&&&&&&&
i kciuki za wszystkie starajace sie dziewczyny &&&&&&&&&&&&&&
zuza1313
milutka trzymam mocno kciuki ,żeby żołnierzyki dotarły gdzie trzeba i wypełniły swoje zadanie icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&


Słoneczko, ja też juz zaczęłam plamić, chociaż rano miałam tempkę powyżej 37 , ale może to z przemęczenia.
słoneczko82
Zuza mi jakieś 30min. temu pojawiła się krewka więc już jest @
Madziara.
milutka &&&ciągle mocno zaciśnięte, wierzę, że teraz się Tobie uda

LillAnn1, Ola81 łapię i ja fluidki i oby jeszcze w tym cyklu przyniosły upragnioną fasolinę

Byłam dzisiaj u gina potwierdził że była owulacja ale zaraz przypomniał sobie o wynikach badań ukochanego tak więc nie pozostaje nic innego jak oczekiwanie do testowania. Zastanawia mnie tylko dlaczego nic nie kazał mi brać, np duphastonu, za tydzień znów mam się mu pokazać. W ogóle jakaś infekcja mi się przyplątała ale wypisał receptę dla partnera, na tą infekcję. Powiedział, że zakłada że się nam powiodło a w tym wypadku nie mogę nic brać kazał tylko przez 3 dni smarować się maścią. Jak bym chciała żeby się teraz udało już blagam.gif
Nie dosłyszałam nazwy tej infekcji jaką on podejrzewa i na podstawie wypisanego leku zaczęłam szukać w necie co to może być i wyczytałam że z powodu takiej infekcji dochodzi do poronień, ciąż pozamacicznych i bezpłodności 41.gif
Ja jak zwykle już na zapas się martwię.
A tak w ogóle to ile czasu po owulacji można zrobic betę żeby nie było za wcześnie icon_question.gif
kasiaaa82
witajcie kochane byłam dziś u mojego gina i wszystko ok, wiec mogę przesłać pierwszą porcję fluitków
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


iwona, słoneczko przytul.gif
milutka to juz trzymam kciuki
ale ta nasza butka nas trzyma, klaps się należy

Arbus
Madziara. Po przeczytaniu poniższego tekstu o to samo Panią Przemiłą-Laborantkę i Pana Nowego-Doktora pytałam. Oboje potwierdzili zgodność poniższego z prawdą. Wklejam zatem:

"Zagnieżdżenie rozpoczyna się w około 6tym dniu po zapłodnieniu i proces ten trwa do około 12tego dnia. Hormon ciążowy w nielicznych ilościach produkowany jest już od chwili rozpoczęcia procesu implantacji, jednak często wzrasta do poziomu wykrywalności dopiero po zakończeniu procesu zagnieżdżania.
Dodatkowo należy przyjąć, że stosunek nie równa się zapłodnienie.
To jest tak: Test wykonany po 2tygodniach od stosunku, z wynikiem pozytywnym - oznacza ciążę jednak test negatywny wcale tej ciąży nie wyklucza, bo może być za wcześnie".

Nie moje to słowa były, stąd i w cudzysłowie się znalazły.
Justyś3107
Butek wiem że jesteś aktywna nie trzymaj nas już w niepewności 02.gif 29.gif
Justyś3107
Butek wiem że jesteś aktywna nie trzymaj nas już w niepewności 02.gif 29.gif
Madziara.
Witam staraczki
Dzisiaj mój ostatni dzień urlopu i aż mi się nie chce wracać do pracy 29.gif
Zadzwoniłam do laboratorium żeby zapytać czy wykonywane jest badanie beta i ile kosztuje i szok icon_eek.gif.Badanie kosztuje 45 zł a na wynik czeka się aż 3 dni:!:
We wtorek mam wizytę u gina i myślałam, że uda mi się gdzieś tego dnia zrobić betę i z nią iść do lekarza, ale w tym wypadku poczekam chyba do terminu @
i zrobię zwykły test.
Wcześniej jak robiłam betę w innym laboratorium płaciłam 21 zł i czekałam 1 dzień na wynik. Skąd takie rozbieżności icon_question.gif

kasia82 cieszę się że u was wszystko dobrze i częstuję się fluidkami
Arbus
Madziara. to za cierpliwość i powodzenie zaciskam mocno.
Ola81
Niestety milutki pęcherzyki nie pekły. Czekają do jutra. Nie wie czy będzie miala robioną jeszcze jedną insemkę.
Tusia8
Witam

Milutka, zaciskam nadal kciuki...


A ja poproszÄ™ o aktualizacjÄ™- @ 1.09...

icon_sad.gif
adzia25
Milutka kciuki dalej zaciśnięte- musi się udać &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Tusia8 przytul.gif
Madziara. zaciskam &&&&&&&&&&&&&&& oby wredota już nie się pokazała (przez 9 miesięcy)
Butek ???

A ja zaczynam schizować idiot.gif , mierzę temp. "obserwuje" i chyba popadam w paranoję, bo co zaboli, co zakłuje, to już myślę, co to, który to dzień.......... 37.gif Czy ja nie mogę robić czegokolwiek "na pół gwizdka"..... Ale co tam i z tym dam radę 08.gif
Chciałam się nieskromnie pochwalić 02.gif że wyszorowałam całą kuchnię (łącznie z szafkami) uporządkowałam całe mieszkanie pomyłam podłogi i .... zaraz padnę. Ale taki power nie trafia mi się często, więc musiałam wykorzystać przypływ energii 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.