To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
klekotka
milutka ja w dalszym ciągu zaciskam&&&&&&&&&& Oby pęcherzyki pękły.
PS. Nie mogą Jej dać czegoś na pęknięcie? icon_rolleyes.gif

Arbus kuruj się kochana. Mój dzieć od wczoraj tez jakby z lekka "zakichany" a dziś pierwszy dzień w przedszkolu tup_tup.gif

butek ale nas trzymasz w niepewności. Nieładnie nienie.gif


CYTAT(adzia25 @ Wed, 01 Sep 2010 - 13:06) *
Chciałam się nieskromnie pochwalić 02.gif że wyszorowałam całą kuchnię (łącznie z szafkami) uporządkowałam całe mieszkanie pomyłam podłogi i .... zaraz padnę. Ale taki power nie trafia mi się często, więc musiałam wykorzystać przypływ energii 06.gif

To ja tez się nieskromnie pochwalę, że wczoraj i przedwczoraj zrobiliśmy Młodej przemeblowanie w pokoju, włącznie z wymianą mebli. Wszystko to razem z M. dźwigaliśmy na I piętro (i to nie w klepkach), po czym trzeba było poustawiać, wyregulować, pomyć i poukładać rzeczy i zabawki. Ale jestem z siebie dumna. Nawet M,. stwierdził, że nieźle mi idzie z tym wnoszeniem mebli i moglibyśmy założyć firmę przeprowadzkową 03.gif 04.gif
Dzisiaj jeszcze dokupimy Nadusi stoliczek i krzesełka w Ikei i pokoik będzie jak nowy 06.gif
A wieczorem w ramach odstresowania czeka mnie prasowanie - całe 5 pralek 37.gif (a kolejne 5 się pierze i suszy) 29.gif
Justyś3107
Milutaka oby te małe wredoty pękły, twarde sztuki z tych ,,baloników'' &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& z całych sił
Butek wallbash.gif
A ja mam małego doła jutro mijają 2 miesiące od straty mojego aniołka aniolek.gif i trochę mnie wzięło 32.gif
Madziara.
Justyna Szymlek przytul.gif
A co do milutkiej to ja zrozumiałam, że nie ma potrzeby nic podawać na pęknięcie.
Oczywiście ciągle &&& mocno zaciśnięte.
Ola81
klekotka właśnie że nie mogą , nie wiem dlaczego.
agulek8
klekotka moje małe też dziś pierwszy dzień w przedszkolu 06.gif

a jutro odbieram Go trochę wcześniej i idziemy zaszczepić się na pneumokoki = oby nie było powikłań icon_rolleyes.gif blagam.gif
Madziara.
CYTAT(Ola81 @ Wed, 01 Sep 2010 - 13:08) *
Niestety milutki pęcherzyki nie pekły. Czekają do jutra. Nie wie czy będzie miala robioną jeszcze jedną insemkę.



Kurczę, czytając jakos nie zauważyłam tego posta icon_redface.gif

Też dalej mocno trzymam &&& za milutke komu jak komu ale mogłoby się już jej udać, żeby tylko można było to oddałabym swoją kolejkę byleby jej się udało.
słoneczko82
kasiunia82 ciesze się że wszystko jest dobrze brawo_bis.gif i ja się poczęstuję fluidami niech przyniosą mi szczeście brawo_bis.gif
Milutka cały czas zaciśnięte &&&&&& Nie rozumiem dlaczego nie mogą jej podać pregnylu?
Butek nie trzymaj nas tak długo w niepewności nienie.gif
klekotka moje gratulacje Nadii siÄ™ pewnie bardzo podoba
adzia25 blagam.gif ja też będę miała taki zryw w niedziele mam wolne jak na razie robię pranie więc wszystko przede mną
Tusia8,Iwonka,[b]Madziara.[/b] przytul.gif
słoneczko82
kasiunia82 ciesze się że wszystko jest dobrze brawo_bis.gif i ja się poczęstuję fluidami niech przyniosą mi szczeście brawo_bis.gif
Milutka cały czas zaciśnięte &&&&&& Nie rozumiem dlaczego nie mogą jej podać pregnylu?
Butek nie trzymaj nas tak długo w niepewności nienie.gif
klekotka moje gratulacje Nadii siÄ™ pewnie bardzo podoba
adzia25 blagam.gif ja też będę miała taki zryw w niedziele mam wolne jak na razie robię pranie więc wszystko przede mną
Tusia8,Iwonka,Madziara przytul.gif
zuza1313
Milutka, trzymam kciuki ,żeby pękły &&&&&&&&&&&&&&&&7
Fiefiora
Milutka - trzymam mocno!
Ola81
Niestety u milutki jeszcze nie pękły pęcherzyki. Dwa idą już na stracenie bo są za duże, zostały jej jeszcze 4. Koło 11 będzie miała powtórkę z insemki. A podobniez pregnylu jej nie podadzą bo przy takiej ilości pęcherzyków może zaszkodzić.
Justyś3107
Milutka pewnie już po kolejnej insemce och... oby teraz było ok, a jak ona się czuję, w sensie psychicznym?
Teraz kciuki nie wystarczą teraz to tylko siła wyższa może pomóc blagam.gif
adzia25
Milutka mam nadzieję że teraz to już formalność i za jakiś czas pochwalisz nam się pięknymi II, trzymam za to &&&&&&&&&&&&&&&&
Halllllo, gdzie siÄ™ Wszyscy podziali 32.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
słoneczko82
Milutka oby się powiodło &&&&&&&&
Olu to milutka miała 6 pęcherzyków???
Ola81
milutce pękł jeden pęcherzyk. Reszta juz za duża. Ma jeszcze na prawym jajniku 20 mm. Więc jeszcze ma nadzieję że on peknie. Dziś wraca do domu, więc więcej sama napisze icon_smile.gif
słoneczko82
milutka to teraz czekamy 2 tyg. I czekamy na informacjÄ™ o II kreseczkach &&&&&&&&&&
Madziara.
milutka trzymam dalej &&& za II kreseczki na teście
rosaline
milutka trzymam kciuki za II kreseczki, kto jak kto ale Ty tu pierwsza powinnaś się ich doczekać icon_smile.gif

A ja poproszę o aktualizację 26.08 @ i drugi cykl starań
kasiaaa82
milutka ja też trzymam kciuki za Ciebie i przesyłam specjalną porcję fluidków
klekotka
milutka dołączam się do kciukasków&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Arbus
Tam, gdzie tak wiele osób jednocześnie kciuki zaciska, myśli pozytywnie i dobrze życzy, tam udać się musi!
kasiaaaaa
A więc dołącze i ja. Kciuki zaciśnięte do bólu. icon_smile.gif

Ja na sierpień musiałam niestety zawiesić starania, bo wylądowałam w szpitalu totalnie odwodniona. Tak więc czekam na @, ma przyjść 13 września, a potem wracamy do starań. Strasznie mi było szkoda tych dni płodnych, które właśnie się skończyły, a podczas których siedzieliśmy sobie grzecznie z mężem i oglądaliśmy tv. 21.gif No ale ginekolog powiedział, że odradza, więc w trosce o zdrowie swoje i ewentualnie poczetego dziecka wolałam go posłuchać.

Hmm, czy u Was też jesień? icon_confused.gif
Arbus
Tak, powietrze już jesienią pachnie. A gęsia skórka o kurtce przypomina.
Nie wspomnę o ... (tego słowa po tygodniu, który właśnie mija, nie wypowiem). Aaaapsik!
kasiaaaaa
CYTAT(Arbus @ Fri, 03 Sep 2010 - 19:42) *
Aaaapsik!

Sto lat! 03.gif
Arbus
CYTAT(kasiaaaaa @ Fri, 03 Sep 2010 - 20:51) *
Sto lat! 03.gif


A dziękuję bardzo 06.gif
słoneczko82
Kaiunia82 jeśli mogę to się poczęstuję fluidami icon_redface.gif
Justyś3107
Ja także zaciskam kciuki Milutka czekamy na II kreseczki 43.gif
Butek zaglądasz tu jeszcze, czekamy na wieści!!!!??????
milutka
CYTAT(Madziara. @ Wed, 01 Sep 2010 - 23:18) *
żeby tylko można było to oddałabym swoją kolejkę byleby jej się udało.


41.gif Dziękuję Ci bardzo, ale mnie wzruszyłaś 41.gif To bardzo miłe z Twojej strony, nie wiem co napisać..


Bardzo Wam dziękuję wszystkim za wsparcie, jest mi bardzo miło i jest mi raźniej, bo wiem, że nie jestem sama w tej swojej walce icon_smile.gif

A ja w sumie miałam 5 pęcherzyków(wcześniej myślałam, że 6) dwa były po prawej stronie i trzy po lewej.

Po prawej stronie jeden pękł a drugi już przerósł, ten co pękł, to wiedziałam już rano, że pękł bo czułam charakterystyczne kłucie, no i usg to potwierdziło.

Reszta była mniej więcej wymiarów 33, 21, 25 i chyba niedawno ten 21 pękł, bo mnie strasznie kłuje i boli też lewy jajnik.

Endometrium chyba troch małe było, bo tylko miało 10.

Pregnylu nie podali, bo najpierw pierwszego dnia lekarz powiedział, że powyżej 20mm ni podają zastrzyku a jak wczoraj pytałam się przy IUI lekarki to powiedziała, że za dużo tych pęcherzyków i też powiedziała, że po przekroczeniu 20mm się nie podaje, bo można zaszkodzić, no ja się nimi kłócić nie mogłam icon_wink.gif

Teraz pozostało czekać do 16 września i wykonam betę wtedy.
matylda315
Milutka &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za betÄ™ blagam.gif
kasiaaaaa
milutka tak czytam, co napisałaś i powiem Ci, że brzmi to bardzo optymistycznie. icon_smile.gif Myślę o Tobie cały czas i nie puszczam kciuków. icon_smile.gif
Madziara.
milutka trzymam dalej &&& za betÄ™

U mnie dzisiaj ładna słoneczna pogoda, ale rano było jesiennie i bardzo zimno.
Arbus
Kobiety-Wiedzące, pomóżcie! Ja do tych niedoinformowanych w tym temacie należę, dlatego o pomoc proszę.
Czytam i czytam i doczytać, a właściwie przekonać się nie mogę.
Jak kształtuje się beta? Nie tyle o normy mi chodzi, tyle o wykrywalność hormonu hcg.
Otóż, beta hcg mojej Znajomej w 5 tc. wyszła ok. 12,0 ; innej Bliskiej w 6 tc. wyniosła 5,5.
Wiem, że hcg nie zawsze wykryć się daje tak szybko, jak byśmy chcieli. Ponoć najwcześniej wykrywalna jest już w dniu zagnieżdżenia, a najpóźniej nawet 7 dni po nim.
Czy jest możliwy wynik beta hcg <5 po terminie spodziewanej @ ? Na forach dziewczyny piszą, że testy negatywne wychodziły mimo ciąży (i nie chodziło o super wczesną ciążę, ani też tę w drugą stronę). Czyżby tyle testów było trefnych? Albo czy na badanie krwi się nie wybrały? Brak odpowiedzi na te pytania wprowadza mętlik w mojej, i zapewne nie tylko mojej, głowie.
Madziara.
Arbus niestety ja w tym temacie nie pomogę mogę co najwyżej wpisać tu normy dla poszczególnych tygodni. A co do @ i takiego wyniku wiem z własnego doświadczenia że nawet będąc w ciąży okres może się pojawić. Ja bynajmniej robiłam akurat zwykły test ciążowy zaraz po skończeniu @ i wyszedł pozytywny i lekarz potwierdził ciążę.

Zadzwoniła do mojej siostry znajoma, która jest biedna a właśnie urodziła 4 dzieciątko. Chciała odkupić łóżeczko więc oddałam swoje, dorzuciłam jeszcze wanienkę pieluchy, przewijaj i inne drobiazgi, ciekawe czy i u mnie przez to się sprawdzi zabobon i zajdę w ciążę.
adzia25
Milutka za piękną betę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A u nas dziś ze 30 st 11.gif , no ale my mieszkamy w południowo- zachodniej Francji, to tu normalne, jesieni póki co nie widać. Mam nadzieję, że mi się uda - posyłam Wam trochę słonka....
Moje testy dalej bladziochy 32.gif , mam nadzieję, że to się jeszcze zmieni blagam.gif

Arbus przykro mi, nie pomogę Ci. Ja też z tych niedoinformowanych 37.gif
Madziara. oj oby się sprawdziło 02.gif &&&
Jak byłam w Polsce,( a propos zabobonów) to moja ciężarna kuzynka, "wymacała" mi kolana, a ja jej brzuch 08.gif .A co tam trzeba próbować wszystkiego 06.gif

buniaaa
Podsyłam troszkę fluidków dla Ciebie Milutka i reszty załogi icon_wink.gif
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
adzia25
buniaaa to ja się chętnie poczęstuję 02.gif mam nadzieję, że przyniosą mi szczęście blagam.gif
milutka
Bunia jeszcze 17 dni i rozdwoisz się icon_smile.gif dzięki za fluidy icon_smile.gif

Arbus niby <5 to brak ciąży, ale, mnie na przykład zawsze wychodzi 1,2< ja bym powtórzyła betę.

Madziara chyba myślisz o Butek , skoro mylisz ją z Arbus icon_wink.gif

No właśnie, co tam u Butek słychać hmmm...
słoneczko82
Milutka no to trzymamy &&&&&&&&&&
Madziara. brawo_bis.gif
bunia i ja się poczęstuję niech mi przyniosą szczęście
buniaaa
CYTAT(milutka @ Sat, 04 Sep 2010 - 23:30) *
Bunia jeszcze 17 dni i rozdwoisz się icon_smile.gif dzięki za fluidy icon_smile.gif

Za max 17dni 37.gif jak to szybko zleciało... oby Tobie szybciutko zleciał czas do 16tego czyt. dwóch kreseczek a potem na wątku ciążowym &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Justyś3107
a ja poproszÄ™ o aktualizacjÄ™ @ 05.09.2010 03.gif
Mój M już sie lepiej czuję jest 3 tygodnie po zabiegu, więc akurat jak będę miała dni płodne( za jakieś 10-18dn,i ostatnio miałam owulację gdzieś w 19 dc czy to możliwe?? tak mi wychodzi z tępki i śluz miałam wtedy obfitszy) to będziemy mogli zabrać się w końcu do roboty icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif
Bunia sczęśliwego rozwiązania rollbaby.gif rollbaby.gif
Arbus ja niestety aż tak poinformowana nie jestem, ale na poprzednim wątku wrzucałam posta z tabelą bety nie wiem czy to ci coś wyjaśni, ale poszukaj w moich postach icon_smile.gif
Arbus
CoÅ› do poczytania w bardzo wolnej chwili 06.gif
Najwcześniejsze i najpóźniejsze dwie kreski
kasiaaaaa
Arbus nie otwiera siÄ™. 32.gif
Arbus
Już icon_smile.gif Dwa razy zahttpowałam icon_wink.gif
Agnieszka_82
Dziewczyny, przesyłam fluidki od mojej 4 tyg córuni

Milutka - o Tobie myślę wyjątkowo ciepło, musi się udać ! Martynka zaciska swoje piąstki za kolege/koleżankę ! &&&
słoneczko82
Agnieszka_82 przepiękne maleństwo brawo_bis.gif
Poczęstuję się fluidami od Królewny teraz na pewno się uda icon_smile.gif
Ja i wszystkie dziewczyny na tym wątku kiedyś takie cudo będziemy miały!!! Musimy tylko w to wierzyć z całych sił a na pewno się uda...
Bunia za szczęśliwe rozwiązanie &&&&&
milutka
Agnieszka Martynka ma już 4 tygodnie icon_eek.gif Niedawno była jeszcze w brzuchu i chyba przegapiłam Twój poród icon_redface.gif Serdecznie Ci gratuluję, córeczka jest prześliczna icon_smile.gif
adzia25
Witam się poniedziałkowo icon_razz.gif

Agnieszka_82 Martynka jest przecudna- i ja poczęstuję się fluidkami na szczęście

My wczoraj byliśmy na pikniku, a po nim pojechaliśmy ze znajomymi nad wodę poszaleć, no i chyba trochę za dużo wina wypiłam impreza.gif , bo dziś czuję się średnio 37.gif ale przy okazji dostałam od koleżanki namiar na fajną panią dr, więc muszę się umówić. Mam tylko nadieję, że nie będę musiała długo czekać
Przyjemnego poniedziałku Wszystkim życzę!
klekotka
Arbus za dużo czytasz nienie.gif A swoją drogą to coś mi "podejrzana" jesteś w tym cyklu

milutka oby beta pokazała swoje. Ja coś czuję, że jednak będa bliźniaki icon_lol.gif 03.gif

Agnieszka Martynka jest cudowna

buniaa wow, Ty juz na ostatnich nogach. Szczęśliwego rozwiązania.

a ja byłam w weekend na grzybobraniu i musze przyznać, że było bardzo udane./ W domku postaram się w kleić fotki z okazami. Jest co podziwiać icon_wink.gif
Arbus
Klekotka, Klekotka! Czujesz pismo nosem 06.gif
Uzewnętrzniać jeszcze się nauczę...
Zapeszać nie chciałam bo cykli to już nie 3, a 53 walczymy. Ale to nowy początek, nowe podejście było, dlatego od nowa liczyć zaczęliśmy.
Mój Nowy Pan Doktor pogrubiającą się śluzówkę odnotował. Po tygodniu z 15 na 25 mm przybrała. I po dłuższym badaniu "Kropeczkę" zauważył, którą mam na zdjęciu usg. I Duphaston zapisał. Nie chcąc się cieszyć za bardzo nikomu nic mówić nie chciałam, żeby później płaczu nie było.
Cykle mam zawsze 24-27 dniowe, a tu 33 i cisza. Testy wyszły tak słabiutkie, że o majaki się posądzałam, ale o to samo Mr Arbusa oskarżyć bym musiała.
Tak czekałam poniedziałku, bo dziś betę wykonać miałam i tym samym Cud potwierdzić.
I zaczęłam plamić 41.gif. Zadzwoniłam do Magika. Jutro rano test mam zrobić, Duphastonu nie przerywać i z wieściami do niego zadzwonić.
Ale ja już wiem, że to @ bo tak samo boli i temperatura niska.

Jak się czuję? Pisać przecież o tym nie trzeba...
matylda315
Arbus trzymam kciuki i wspieram myślami icon_smile.gif będzie ok icon_smile.gif

Daj znać co z betą...&&&&&



ups...sorki ...nie wiedziałam 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.