To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

atrakcje w świętokrzyskim

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
wiem o jaskini Raj, Chęcinach, Bałtowie, Tokarni i górach oczywiscie, czy jest jeszcze coś o czym powinnam wiedzieć?
agak
W Kielcach Kadzielnia, Muzeum Zabawek. Można zajrzeć do Oblęgorka, Samdomierza, Chęcin, Krzyżtoporu (zamek), Zagnańska (Dąb Bartek).
Święty Krzyż i Świętą katarzynę pewnie sobie już zapisałaś.

SÄ… jeszcze Åšw(ietne) kielczanki. icon_biggrin.gif
grzałka
świetne kielczanki to ja sobie obejrzę jak będę w okolicy bez dzieci, na kontakt z moją tornado-trójką nikogo narażać nie zamierzam icon_wink.gif

znalazłam jeszcze Kurozwęki, ale nie mogę się połapać czy to dla turystów czy jakieś imprezy dla firm
fifafo
Kurozwęki jak najbardziej dla turystów i super labirynty maja icon_smile.gif baseny jakieś np w Morawicy czy Nowinach icon_smile.gif
agak
W Kurozwękach są bizony i inne zwierzęta, można też tam domowy obiad zjeść.

Na spotkanie to ja park kielecki proponujÄ™. Dzieci biegajÄ… a mamy odpoczywajÄ….
Inanna
Na spotkanie to najlepsza chyba jednak kawiarnia w Muzeum Zabawek.
grzałka
szczerze wątpię żeby mój mąż przeżył spotkanie w kawiarni
truska
Wrzucam link do stronki
Moze byc pomocny
Swiętokrzyskie
_rybka
Bilety do jaskini Raj trzeba rezerwować sporo wcześniej.
W Kurozwękach mozna przejechać się wsród bizonów, zwiedzić pałac, jest mini zoo i labirynty. Dzieciakom powinno się podobać.
Może zaciekawi je wizyta u garncarza? ( Chałupki koło Morawicy)
Krzemionki Opatowskie?
W Ćmielowie można zwiedzać fabrykę porcelany.
W Świętej Katarzynie Muzeum Minerałów ( jak lubią).
Fajny pomysł to paszporty turystyczne, moje zbierało pieczątki i było zachwycone.
Tu link:
https://www.sejmik.kielce.pl/swietokrzyski-...zny-,21378.html
truska
Swietny pomysl z tym paszportem
Muszę moim dzieciaczkom taki sprawić 06.gif
grzałka
to poproszę jeszcze o informacje co może się spodobać dzieciom w samych Kielcach (muzeum zabawek i Kadzielnia to wiem)

i czy sÄ… jakieÅ› aquaparki w okolicy do 100 km?
agak
120 km - w Krakowie jest najbliższy aquapark
Niewielki znajduje się w Nowinach koło Kielc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.