To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rowerek trójkołowy na roczek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Piśka
Witam,
Chcemy Jasiowi kupić na roczek rowerek trójkołowy tego typu
https://allegro.pl/item1149802755_super_row...nie_muzyka.html

Co polecacie, bo sama nie wiem co kupić?
Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? W ogóle warto kupować?
mamuśka81
My mamy identyczny icon_smile.gif Też kupiony na roczek. Używany właśnie jak synek miał roczek, potem dwa. Nastepny "sezon" młody miał 2,5-3 lata i głupio już na takim rowerze zasuwać 29.gif . Także rowerek leży w piwnicy a Krzyś jeździ na zwykłym rowerze z bocznymi kółkami.
Bardziej trafiony zakup to samochód do odpychania się nogami (też na roczek dostał)- do tej pory jeździ na nim jak szalony (po domu niestety-to jego wóz strazacki z głośną na nasze nieszczęście syreną 37.gif )

jeśli rowerek to raczej na coś takiego bym się zdecydowała, przynajmniej dłużej posłuży i 3 latek też pojeździ i nie będzie wyglądał śmiesznie z tymi baldachimami itp itd
https://allegro.pl/item1160433372_rowerek_g...wys_kurier.html
semi
mamy podobny-Tosia dostała od chrzestnego:). Radochy jest mnóstwo, uwielbia swój rowerek, ale jest to zdecydowanie zakup na jeden sezon. w przyszłym roku kupimy laufrad, teraz jest jeszcze za krótka;) nawet na najmniejsze.
agnese
ja osobiście nie trawie takich rowerków, jak dla mnie zawalacz miejsca i na krótko, jak juz rowerek to z pedałami w miejscu jak w normalnych rowerach a nie na kole, trójkołowce też takie bywają
truska
Mamy taki ale tez nie polecam icon_evil.gif
Pedaly powinny byc po srodku a nie na przednim kole
Dziecko nie mam szansy na nim popedalowac
Mój trzy letni Wiktor nawet na takim nie daje rady
Weronika oczywiscie smiga ale po domu
bo na dworze to ona taki dziecinnym rowerkiem nie bedzie jedzic
Ma swojego 4 kolowca icon_biggrin.gif

Piśka Mysle ze powinnas poszukac inny rowerek
Piśka
Dzięki za odpowiedzi, dużo mi pomogłyście. Na przyszły rok będę szukać rowerka z pedałami pośrodku, a nie przy kołach.
anita b.
Rowerek magic z łańcuchem:
https://www.bangla.pl/poza-domem/rowery-hul...uchem-p2915.htm

Polecam, jest super. Moje dziecko dostało go na drugie urodziny, ale wczesniej też byłby dobry.

grubassek:)
my mamy takie rowerki- sa swietne- moim chlopakom jakos pedaly na przednim kole nie przeszkadzaja- swietnie dajÄ… sobie rade i bezproblemowo do nich siegajÄ…
ogolnie rowerek bardzo fajny i wygodny
Agnelka25
Julcia też mam taki rowerek przejeżdziła mi już drugi sezon teraz rowerek czeka na małego a Julci na wiosnę kupimy większy . Nie zagraca nam mieszkania bo trzymamy go w piwnicy:-)
Pysiaczek
Ja nie jestem zadowolona z tych rowerków - Julia malo jeździla a teraz na szczęście zawala miejsce w wózkowni - oddamy kolejnemu dziecku - ku udręce jego rodziców, bo mama niska to pojeździ ale tato wysoki to plecy będą go na pewno boleć... Wada tych rowerkow jest taka ,że rączka jest za krótka...niestety.
grubassek:)
CYTAT(Pysiaczek @ Sat, 28 Aug 2010 - 15:46) *
Ja nie jestem zadowolona z tych rowerków - Julia malo jeździla a teraz na szczęście zawala miejsce w wózkowni - oddamy kolejnemu dziecku - ku udręce jego rodziców, bo mama niska to pojeździ ale tato wysoki to plecy będą go na pewno boleć... Wada tych rowerkow jest taka ,że rączka jest za krótka...niestety.

a nie ma tam regulowanej rÄ…czki? my mamy taki gdzie mozna reulowac, nawet 2 metrowa osoba nie musi sie schylac 06.gif
grubassek:)
CYTAT(Agnelka25 @ Wed, 25 Aug 2010 - 12:03) *
Julcia też mam taki rowerek przejeżdziła mi już drugi sezon teraz rowerek czeka na małego a Julci na wiosnę kupimy większy . Nie zagraca nam mieszkania bo trzymamy go w piwnicy:-)

angelka a widzialas te rowery bez pedałów? takie przygotowujące do jazdy na dwoch kółkach?podobno sa fajne- tylko zastanawiam sie do ktorego roku życia są one przydatne...
Pysiaczek
Własnie my mamy taki bez regulacji - niestety, chociaż ja, jeszcze w płaskich klapkach jakos dawałam rade ale juz w koturnach nie bardzo - niby pare centymetrów a robi różnicę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.