To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rwanie i leczenie zębów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

laila
jak to jest ? można czy nie ? chodzi mi głównie o znieczulenie , bo przeczytałam ze czasem trzeba dziecko na jakieś 2 do 4 h odstawić od piersi , więc może jednak to szkodliwe ?leczyłyście i wyrywałyście zęby karmicielki ? bo zastanawiam się czy nie poczekac aż zakończę karmienie ale mam takiego jednego u*****liwca co mnie boli jak diabli czasem
jaAga*
Leczyłam zęby zaraz po porodzie, bo w trakcie ciąży nie można mi było (teoretycznie) rtg zrobić. Ze znieczuleniem miejscowym, kanałowo- oczywiście karmiąc piersią - nikt mi nie odradzał, skutków ubocznych na dziecku nie zauważyłam.
laila
dziękuję , w ciągu tygodnie zepsuł mi się ząb mądrości i od wczoraj trzyma taki ból ze o piórkuje chyba
Anilka
no właśnie wczoraj leczyłam ósemeczkę i poinformowałam, że karmię i pan doktor powiedział, że to znieczulenie jest bezpieczne i dla mnie i dla dziecka, więc mogę spokojnie karmić. W pierwszej ciąży miałam usuwanego zęba i dostałam też jakieś inne znieczulenie, fakt słabsze ale bezpieczne dla dzieciątka w brzuchu.
laila
dziękuję , w sumie jeszcze nie byłam teraz się boję już o co innego przynajmniej od strony znieczulenia mnie pocieszyłaś icon_smile.gif
Agga
A co można brać przeciwbólowego przy karmieniu? Czy tylko paracetamol,czy coś mocniejszego jest bezpieczne?
Od rana mnie cholernie ząb boli,a paracetamol nie bardzo działa. Dentysty boję się jak ognia i znieczulenie by mi było potrzebne przed wyjściem z domu,bo inaczej bym chyba nawet nie doszła do dentysty icon_redface.gif .
bumbum
laila też słyszałam że po znieczuleniu należy najlepiej odciągnąć pokarm ale to było ponad 3 lata temu,teraz wystarczy poinformować że się karmi piersią i znieczulenie jest chyba inne jak się nie mylę
KochanyKacperek
hej oczywiscie ze mozna dostac znieczulenie w karmienia piersia.ja nie dawno bylam u dentysty i wyrwal mi zeba ale nie bez znieczulenia.tylko owcszem uprzedzilam lekarza ze karmie piersia.gdy wrocilam od dentysty to karmilam malego i bralam antybityk duomox-on jest polecany dla matek karmiacych
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.