To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Telefon na karte

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Adriannna
Jak w tytule - ktora siec oplaca sie najlepiej. Bede w PL przez najblizsze 3 miesiace i chce sobie na ten czas zorganizowac telefon na karte. Nie wiem jednak, na ktorego operatora sie zdecydowac. Zalezy mi glownie na sms-ach, ktore bede wysylala do roznch sieci w PL no i oczywiscie duzo z nich bede slala za granice - glownie do UE, ale takze do Brazylii. Czy ktos z was orientuje sie, ktora siec pod tym wzgledem ma najlepsza oferte? Szukam w internecie, ale cos nieudolnie mi to wychodzi bo jak do tej porz znalazlam jedynie oferte Heya dla Unii Europejskiej...natomiast na bieganie po wszystkich salonach niebardzo moge sobie pozwolic. Bede wam wdzieczna za wszelkie podpowiedzi.
Tigerek
Mam od lat w Plusie i najtaniej mi wychodzi. Mam na kartÄ™.
Adriannna
Tigerek, a smsy za granice czesto slesz...bo u mnit to bardzo istotne, zebt te smsowanie mi jak najtaniej wychodzilo.
Tigerek
Wysyłam do Anglii. Nie odczuwam jakoś mocno.
konwalia
Ada play fresh się reklamuje sms'ami (również tymi za granice) za 9 gr icon_wink.gif
rysa154
tu masz o roamingu w uni europejskiej
https://lajfmajster.pl/2010/07/22/na-wakacj...zych-operatorow



Adriannna
Dzieki dziewczyny za odzew. Jutro wybieram sie na spacer po salonach jednak. Najciekawsze oferty poki co znalazlam w Heya i Play-u, ale nie wiem czy przypakiem tam nie ma obowiazku wykupienia co miesiac jakiegos kredytu (tak mi sie o uszy obilo). Cztery lata temu mialam na karte w Plusie wlasnie - tak jak Tigerek wspomniala i bylam zadowolona w sumie...no zobaczymy. Na cos zdecydowac sie musze icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.