To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poród w Rzeszowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

banyk
Witam wszystkie mamy z Rzeszowa i okolic.
Mam niecałe 2 miesiące do terminu porodu i coraz więcej pytań rodzi się w mojej głowie. Pierwsze dziecko rodziłam w szpitalu na Szopena. Ogólnie wszystko poszło sprawnie i nie narzekam, ale teraz postanowiłam rodzić na Lwowskiej.
Moje pytania:
-czy w szpitalu na lwowskiej można mieć "swoją" położną?
-czy są tam położne które potrafią prowadzić poród z ochroną krocza i w pozycji innej niż na plecach?

Jak ktoś ma jakieś doświadczenia to będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam.
wrona_j
Cześć!
Ja rodziłam na lwowskiej, ale miałam cesarkę. O ile się nie mylę to położnej "swojej" mieć nie można. A co do porodu z ochroną krocza to pewnie część położnych potrafi a czy jest to stosowane to nie jestem przekonana. Chodziłam tam do szkoły rodzenia w 2006 roku a to już trochę czasu i może się coś pozmieniało. a i poród taż raczej w pozycji na plecach.
banyk
No tak z tego co się zorientowałam to swojej położnej nie można mieć chyba w żadnym rzeszowskim szpitalu ( na nie jestem pewna jak jest teraz w miejskim) A ochrona krocza... no cóż wszystko zależy na kogo się trafi.
mamarzena
banyk który szpital wybrałas ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.