To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Konsultacje ubraniowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Carrie
Zaopatrzyłam się w piaskową (taki stonowany kolor ;"nude" chyba) marynarkę, dopasowaną, na dwa guziki, rękawy 7/8.Co założyć pod spód? Do pracy of course.Mimo szczerych chęci dostaję obłędu oglądając ubrania.



Aha jako dół do marynarki mam czarną ołówkową spódnicę, brązową spódnicę tulipan i eleganckie wąskie spodnie w kolorze khaki no i czarne podobne.

Help me 02.gif
ciao
A jakbys tak fotke zapodala?Mysle ze bedzie nam wtedy lepiej doradzic.
Mafia
Ale to nie musi być bluzka koszulowa?
Założyłabym do brązowej spódnicy - brązowy top.
Do czarnego dołu, to praktycznie każdy "kolor" może wystawać. Kwestia w czym się dobrze czujesz i czy nosisz jeszcze do tego biżuterię i jaki masz dress code w pracy.
ciao
Mi osobiscie nie podobaja sie zadne koszulowe bluzki do zakietow,kojarza mi sie ze stylem ubierania naszych mam.Jak najbardziej beda pasowaly topy.
Nic wiecej nie wymysle procz tego co napisala Mafia brazowy topik do spodnicy a z reszta mozna zaszalec.Na pewno nie zalozylabym czegos szarego albo kremowego.
Mafia
ciao, też nie lubię bluzek koszulowych, ale są firmy, w których tak trzeba się ubierać. icon_smile.gif
Carrie
Nie, pod tą marynarkę koszula odpada.Nie lubię i nie mam az takich rygorystycznych zasad.Poza tym ta marynarka jest naprawdę dopasowana i mało co tam wlezie pod spód.Strój ma być biznesowy.
Czyli co - nieśmiertelny top?Taki typowy bez rękawów?Może macie jakieś ciekawe wzory?
chaton
Dla mnie do tego bezu pasuje wszekiego rodzaju braz, pomarancz i czerwien, zalezy, jak pdwazna jestes. icon_wink.gif
Czarny srednio. icon_neutral.gif
mamami
Ja sie zastanawiam jak będzie wyglądał ten rękaw 7/8 gdy nic spod niego nie będzie wystawać. Może lepsze byłyby takie topy z długim rękawem jednak i koniecznie z okragłym dekoltem, bo w szpic pod marynarkę to dla mnie tak średnio pasuje.
Co do koloru to przychylam się do zgaszonego pmarańczu, wszelkich oliwek i takich mocniejszych zieleni. ładnie ozywiłby całość.
grubassek:)
wg mnie do takiej marynarki pasuje jednokolorowy top (raczej nie biały). do tego pasoały by tez fajne eleganckie dopasowane rybaczki-czarne
AsiaKG
A coś takiego? Niby eleganckie ale nie aż tak bardzo?

koszula-falbanki

grubassek:)
o tez ładnie- śliczna ta bluzczka
użytkownik usunięty
A ja bym do niej nosiła t-shirty z nadrukami i jeansy, albo jakieś luźniejsze spodnie, ale nie wiem czy można u Ciebie tak?
renata19750702
Zdecydowanie najlepsze będą bluzeczki bliskie ciała - nie tylko topy, te z krótkim rękawem też. Do tego jakieś korale, wisiorek itp. Bardzo fajnie do takich marynarek i topu wyglądają cienkie apaszki lub szaliczki.
AsiaKG
Carrie ja tez myślałam o jakichś jeansach plus koszulka np. taka albo taka

No ale podpisze sie pod jully-nie wiem czy u Ciebie tak można 06.gif
grubassek:)
no wlasnie wszystko zalezy od tego gdzie pracujesz...icon_smile.gif
Carrie
CYTAT(jully @ Thu, 26 Aug 2010 - 12:27) *
A ja bym do niej nosiła t-shirty z nadrukami i jeansy, albo jakieś luźniejsze spodnie, ale nie wiem czy można u Ciebie tak?


nie można
żadnych ubrań o sportowej konotacji

ale Twoja koncepcja zostanie wykorzystana na inną okazję - dzięki!

renata - no właśnie na myśl o topach wstrząsa mną.Dzisiaj spróbowałam z białą rozpinaną bluzką z krótkim rękawem (bez takich udziwnień jak ta czarna zalinkowana) i spódnicą khaki taką rozkloszowaną.Sama byłam zaskoczona,że tak to się komponowało.

Mam wstręt do jednolitych uniformów i ogromną ochotę pobawić się ubraniami w miarę możliwości.No i nie wyglądać przy okazji jak własna ciotka.To chyba najistotniejsze. Tym bardziej Wasze uwgi są dla mnie cenne.
grubassek:)
teraz jest tak ogormny wybor w eleganckich bluzeczkach,spodniach i spodniczkach- ze w pracy mozna wyglądać naparwde świetnie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.