To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Po jakim czasie dostalyscie miesiaczke ???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monaliza23
Ile uplynelo czasu od poronienia czy zabiegu. Jak dostalas pierwsza miesiaczke i czy byla bolesna czy tez nie ??
I dodatkowa jezeli piersi urosly , po jakim czasie powrucila do stanu przed ciaza ??
ciepła
6 tygodni po (łyżeczkowanie), bezbolesnie.
Joanna
Berta
Miesiączka była ok. 35 dni po zabiegu, była dłuższa i obfitsza niż zwykle, nie była bardzie niż zwykle bolesna. Piersi wróciły do "stanu poprzedniego" mniej więcej w tym samym czasie, bądź krótko po miesiączce.
wilga_kasia
U mnie miesiączka była po 4 tygodniach od poronienia.
joannaz
hej, ja właśnie miesiączkuję, czyli okres dostałam po dokładnie 4 tygodniach po poronieniu.
Joanna
Użytkownik usunięty
28 dni... czyli jakby idealny cykl...
Pozdrawiam
[użytkownik x], mama Julki icon_biggrin.gif
Ptysiak
ja miesiaczke dostalam 5 tygodni po zabiegu
Anita53
Ja dostalam 3 tyg po zabiegu. Dosc obfity 5 dniowy.
anonimowy
a u mnie minie od Å‚yzeczkowania dzisiaj jest 57 dni i jeszcze nie mam miesiÄ…czki icon_sad.gif
zaczynam sie juz martwić ,ale w ciązy nie jestem bo test ujemny wyszedł
gogo0674
CYTAT(Anonymous)
a u mnie minie od Å‚yzeczkowania  dzisiaj jest 57 dni i jeszcze nie mam miesiÄ…czki icon_sad.gif  
zaczynam sie juz martwić ,ale w ciązy nie jestem bo test ujemny wyszedł


ten gość to ja icon_smile.gif
gość
u mnie to były prawie dwa miesiące!
iff
dokladnie w 65 dzien po zabiegu dostalam okres
Basia29
Ja dostałam okres po 4 tygodniach, gorzej jest teraz bo niby wczoraj dostałam, a przez cały następny dzień nic, czy to normalne już sama nie wiem?
Gwendoline
oprocz tego ze po poronieniu krawilam caly miesiac normalny okres dostalam po 2 miesiacach
rybcia16
Ja okres dostałam równo miesiąc po poronieniu.A teraz mam bardzo nie regularne cykle.
Nataliczka
jak to w końcu jest? kiedy się dostaje okres? jak mam sobi emniej więcej wilyczyć czy coś żeby przygotowac się... od poronienia minęło 32 dni, a od zabiegu 20... czy coś w tym stylu... to zalezy od organizmu czy coś?
jaaagoda
to zalezy.ja dostalam okresu po miesiacu od zabiegu.ja kobiety ktore okres dostaja pozniej.nie wiem dokladnie do kiedy trzeba czekac.napewno ty nie masz sie czym martwic,okres przyjdzie,zobaczysz.a jak dostaniesz pierwsza miesiaczke to niech cie nie zdziwi ze moze byc bardziej obfitsza od normalnej oraz mozesz zauwazyc skrzepy-niech cie to nie martwi.
musisz uzbroic sie w cierpliwosc i czekac.kiedy twoj organizm troszke sie uspokoi,dostaniesz okresu,ale kiedy???to sie okaze icon_wink.gif
Nataliczka
aha... a co do tych skrzepów, to co to będzie właściwie, jak poroniłam skrzep był szczątkami dziecka a to? icon_sad.gif
jaaagoda
twoja macica bedzie sie jeszcze oczyszczala.wcale nie musisz miec skrzepow...ale moga sie pojawic.tak ja u mnie.a co do skrzepow,to sama dobrze nie wiem,ale wydaje mi sie ze to pozostalosci po ciazy...
pozdrawiam wink.gif
Nataliczka
ale myślałam że po zabiegu nic już nie będę mieć, a tu jeszcze coś zostanie? przecież to nie dobrze jak pozostaną tak jakieś pozostałości po kosmówce, itd... nie wiem co mam o tym myśleć... icon_sad.gif
Vera
Nie przejmuj się tym wszystkim za bardzo (wiem łatwo mówić, ale sama przez to wszystko przeszłam). Co do miesiączki-może się pojawić 4-6 tygodniu od zabiegu. Może być bardziej obfita, ale nie musi. Może być bolesna, ale nie musi. ja widać reguły nie ma. Jeśli tylko nie gorączkujesz, to wszystko pewnie jest OK. Głowa do góry!
Nataliczka
nie, nie... wszystko jest ok, właśnie u mnie szybko wszystko się skońcyło, po zabiegu nie krwawiłam, już tego samego dnia było już czysto, no ost jakieś kawałeczki mi wyleciały ale tylko raz i już jest ok...
nie wiem... może te panie co miały późno okres po ok 2 m-cach to nie wiem, stresowały się, czy tam diety prowadziły... no może one mi coś powiedzą...
a właśnie, teraz idzie lato, robi się coraz cieplej, będę pewnie mniej jeść bo wtedy nie chce się zbytnio jeść, to może mi w pewien sposób opóźnić okres a przy okazji gojenie się itp? to ma coś wspólnego z tym? czy mogę jakoś tam wpłynąć na szybsze gojenie się, bo to jest z pewnego pkt widzenia rana, w końcy antybiotyki brałyśmy po zabiegu... no i ona się goi...
tyle pytań, sorry ale nie wiem co mam robić a chce jak najlepiej.
jaaagoda
naprawde niczym sie nie martw!!!dostaniesz okresu,moze byc troszeczke inaczej ale to nic zlego. wink.gif
jaaagoda
a co do gojenia ran to tym tez sie nie przejmuj tak.nie mozesz przez miesiac wspolzyc,najlepiej do miesiaczki.jak dostaniesz okresu to nie uzywaj tamponow.rana moze sie zagoic w ciagu dwoch tygodni.upal czy okres nic do tego nie maja.
w razie watpliwosci pytaj!
Nataliczka
to znowu ja... dziś dostałam okres, po 29 dniach od zabiegu, a po 35 po poronieniu... narazie nie leci dużo krwi, ból się nasila... narazie jest jak przy normalnej miesiączce. Mam pytanie do was, czy mogę używać tamponów czy raczej przy tej pierwszej miesiączce mam używać podpasek a później już normalnie?
jaaagoda
mowilam ci zebys tamponow narazie nie uzywala.podpaski beda bezpieczniejsze.
Nataliczka
ok, dla pewności się spytałam, oczywiście cały czas używam tamponów, myślałam że będzie więcej krwi, a jest normalnie tak jak miałam, może nawet mniej... w kazdym bądź razie bardziej boało podbrzusze ale jest już dobrze, nic nie boli. Teraz czekam aż sie skończy i do gin na badania.
mamuśka.chłidzw
Nataliczka są czasem sytuacje kiedy kobieta nie może używać tamponów. np teraz zwiekszają ryzyko infekcji, po porodzie, przy nawracających infekcjach dróg rodnych.
Nataliczka
rozumiem, chcę aby wszystko było oki dlatego też się pytam. Ale później będę mogła ich używać czy też nie?
jaaagoda
pozniej tak.musisz sie spytac lekarza,to najlepsze rozwiazanie.
Nataliczka
hej
mam pytanie, jak miesiączkowałyście po poronieniu, tzn jak już wystąpiła ta pierwsza miesiączka po poronieniu/zabiegu, to czy czekałyście długo na kolejną czy wszystko wróciło do normy, bo bardzo jestem ciekawa, jak to jest.
iff
mialam pozniej normalne cykle w 4 zaszlam w ciaze
agnieszka 25
Ja dostalam @ 31 dni po zabiegu. Trwala 7 dni (u mnie to norma) i byla taka jak zawsze, tzn, nie skapa i nie obfita.
Moja kolezanka dostala 9 tygodniu po zabiegu, strasznie dlugo na nia czekala, bo normalnie to sie czeka od 4 do 6 tygodni.
MoniZ
JA DOSTALAM PO 29 DNIACH OD ZABIEGU TYLKO U MNIE BYLO CALKIEM INACZEJ TAK JAK ZAWSZE MIALAM BOLESNA MIECIACZKE I OBFITA TO TERAZ BOLI PRAWIE NIC NIE MIALAM MOZE PRZEZ TO ZE BIORE DUPFASTON MOZE PRZEZ TE TABLETKI
POZDRO
Karola24
Ja właśnie dziś dostałam okresu, zabieg miałam 13 czerwca więc minęło 34 dni, ale cieszę się że już go dostałam bo już od tygodnia bolał mnie bardzo brzuch. icon_smile.gif
Karola24
Teraz dwa lub trzy miesiące odpoczynku i ponowimy starania. Lekarz zalecił mi branie pigułek przez 3 miesiące więc się do tego zastosuje. Ale sama nie wiem czy robię dobrze icon_sad.gif
agnieszka 25
Ja bym na Twoim miejscu nie brala tabletek anty. Lepiej zabezpieczaj sie w inny sposob, np. prezerwatywa. Po co znow pakowac w siebie chemie, jak i tak po odczekaniu trzech miesiecy chcesz znowu probowac zajsc w ciaze.
Honey*
Mnie lekarz tez przepisal pigulki, bralam przez 5 miesiecy. Pozniej przerwalam bo chcialam ponownie zajsc w ciaze, i zaszlam w pierwszym cyklu.
jaaagoda
Gaby prosze napisz mi jakie bralas pigulki!
MoniZ
JA MAM TAKIE PYTANIE CZY JEST TO MOZLIWE ZE DWA DNI PO OKRESIE MOZNA NADAL BRUDZIC TROCHE SIE DENERWUJE CZY TO JEST MOZLIWE ZE NIE DO KONCA SIE WYCZYCILAM CZYZBY COS TAM JESZCZE ZOSTALO.
jaaagoda
nie sadze ze to przez to.
alusia27
CYTAT(moni28)
JA MAM TAKIE PYTANIE CZY JEST TO MOZLIWE ZE DWA DNI PO OKRESIE MOZNA NADAL BRUDZIC TROCHE SIE DENERWUJE CZY TO JEST MOZLIWE ZE NIE DO KONCA SIE WYCZYCILAM CZYZBY COS TAM JESZCZE ZOSTALO.

Moni28, ja miałam podobnie, i przy najbliższej wizycie u lekarza powiedziałam o moich objawach i przypisał mi płukankę Tantum Rosa i dodatkowo czopki dopochwowe. Ale to od razu jest na nadrzerkę, bo przed ciążą inny lekarz stwierdził, że nie będziemy jej leczyć (podobno niegroźna, bo niewielka).
Teraz chodzę do innego gin, i cieszy mnie, że w czasie, gdy trzeba odczekać z następną ciążą, zajął się leczeniem (to co, że mała nadrzerka, ja wolę, żeby była wyleczona, tym bardziej, że nie wiadomo, czy to nie było przyczyną poronienia).
Tobie radziłabym zapytać lekarza o te plamienia, ale nie powinnaś się zbytnio martwić, macica potrzebuje sporo czasu, żeby się oczyścić (jest to nawet kilka cykli).
Pozdrawiam wink.gif
MoniZ
HEJ ALUSIA 27
DZIEKI BYLAM U GINA I NIC TAKIEGO NIE WYKRYL LEKKIE ZAPALENIE SPOWODOWANE KAPIELA W JEZIORZE. A BOLE MAM PRZEZ TO ZE MAM CYKL JAJECZKOWANIA CZY COS W TYM RODZAJU . STWIERDZIL ZE MOZEMY SIE STARC O DZIDZI. ZOBACZYMY .
JESZCZE RAZ DZIEKI JEST JUZ WSZYSTKO OK POZDRAWIAM
alusia27
Moni, cieszę się, że nie masz komplikacji icon_wink.gif Życzę dobrych starań, no i oczywiście dzidziusia icon_wink.gif z resztą, to życzenia dla nas wszystkich i dla mnie samej też, chociaż ja jeszcze muszę trochę zaczekać. Bądźmy cierpliwe i dobrej myśli icon_wink.gif
MoniZ
dziekuje bardzo !!!!!!
i razem z toba dokladam sie do tych zyczen!!!!!
najwazniejsze byc cierpliwym.
pozdrawiam wszystkich
Małgorzata30
Witajcie.
W piątek mineło równo 6 tygodni jak poroniłam i własnie w piątek dostałam pierwszego okresu po poronieniu.
Jest lzejszy jak te które miałam przed ciążą, mniej mnie bolał brzuch w pierwszych 2 dniach a kiedyś było naprwdę ciężko.

Piersi do swojego poprzedniego stanu wróciły mi po około 2-3 tyg. od poronienia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.