To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nowy ośrodek już ruszył

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mizba
Witam wszystkich!
Może ktoś jest zainteresowany szkoleniem dla Kandydatów na rodziców adopcyjnych, znalazłam ciekawą ofertę https://twoja-adopcja.pl/index.php?option=c...isane-przez-nas

Kawałek przeklejam:
OdpowiadajÄ…c na potrzeby zgÅ‚aszajÄ…cych siÄ™ osób Fundacja Dziecko – Adopcja – Rodzina w Otwocku, uruchomiÅ‚a w dniu 20 lipca Niepubliczny OÅ›rodek Adopcyjno – OpiekuÅ„czy. OÅ›rodek – jak zapowiada Prezes Fundacji – ma być alternatywÄ… dla obecnego systemu regulujÄ…cego przysposobienie dziecka.

OÅ›rodek jest odpowiedziÄ… na zapotrzebowanie spoÅ‚eczne, które wielokrotnie zgÅ‚aszane byÅ‚o przez użytkowników forum internetowego, prowadzonego przez FundacjÄ™ portalu spoÅ‚ecznoÅ›ciowego Twoja-Adopcja.pl - mówi Pani Prezes – Beata DoÅ‚Ä™gowska – oÅ›rodek bÄ™dzie alternatywÄ… dla obecnego systemu.

Pozdrawiam,
Jolka
mea03
mizba, czy może jesteś zorientowana, jak długo się czeka w tym ośrodku na dziecko? My mamy kwalifikacje, ale czekamy już dwa lata i nic, zupełna cisza.
mizba
mea03 tego nie umiem powiedzieć bo po prostu nie wiem. To zależy jakie macie preferencje wobec dziecka/dzieci. Jeśli ośrodek ma informacje o dzieciach, dla których możecie zostać rodzicami, to kontaktuje się z Wami, zaprasza na rozmowę i przedstawia posiadane informacje o dziecku. Jeśli zdecydujecie się na kontakt i "zatrybi" (pospolicie mówiąc) to później już leci. Oczywiście nie można tu mówić o jednym czy dwóch kontaktach z dzieckiem, trzeba być pewnym, bo później mogą wyjść takie kwiatki, o jakich słyszałam ostatnio i mną wstrząsnęło.
Wiem, że ośrodek działa sprawnie i wielu rodziców już znalazło dzięki temu ośrodkowi swoje słoneczka. Zawsze warto jest spróbować i dać sobie dodatkową szansę.
Uściski
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.