To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Architekt wnętrz poszukiwany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lutnia
Szukam sprawdzonego i dobrego architekta wnętrz, chodzi mi o kogoś kto projektuje bardzo nowocześnie a jego usługi nie są w najwyższym przedziale cenowym.

Mieszkanie ma 80 m.kw. chcemy wpuścić tam kogoś z miotaczem ognia (tzn. skuć tynki, zerwać podłogi) i zrobić na błysk, projekt nie musi dopasowany być do naszych wizji wnętrza, czy stylu życia tylko po realizacji robić wrażenie na ludziach lubiących sterylność, wygodę i luskus, bo mieszkanie będzie do wynajęcia.

Znacie kogoÅ› takiego?

Graz
Znamy icon_smile.gif
Wysyłam PW.
Graz
O, masz pełna skrzynkę, więc podam linka tutaj:

https://www.domplusdom.pl/mebel/magda-mrozowska
Ammm
My nasz dom projektowaliśmy tu: www.konceptor.net, jak wyszło możesz zobaczyć w moim wątku na "dom i mieszkanie"
monte
CYTAT(Ammm @ Mon, 09 Aug 2010 - 21:34) *
My nasz dom projektowaliśmy tu: www.konceptor.net, jak wyszło możesz zobaczyć w moim wątku na "dom i mieszkanie"

O, dzięki Ammm. icon_smile.gif
I rozumiem, że jesteście zadowoleni ze współpracy?
monte
Dopiero doczytałam, że oni specjalizują się we wnętrzach - a sam dom projektował Wam ktoś inny?

Ja gorąco polecam Bartka Sobieckiego, który robił nam nasze wnętrza, są w jego galerii.

EDIT: poprawiam link bo otwierała się strona stylizacji, a nie projektowania wnętrz
Graz
a które? ta szklana wanna? icon_wink.gif
monte
CYTAT(Graz @ Mon, 09 Aug 2010 - 22:57) *
a które? ta szklana wanna? icon_wink.gif

Nie. Naszą łazienkę poznasz po drzwiczkach dla kotów. icon_wink.gif
Poza tym ja już kiedyś wklejałam te fotki gdzieś na forum.
A swoją drogą jak już wreszcie do nas dotrzesz, to zobaczysz, że żadne pomieszczenie nie wygląda jak na zdjęciach - tak sterylnie było wyłącznie podczas sesji. icon_twisted.gif
Lutnia
Dziękuję pięknie wszystkim i za privy i posty.
Jesteśmy na etapie przeglądania ofert.

www.RaumEvolution.pl
Pracownia architektury wnętrz RaumEvolution zajmuje się projektowaniem różnorodnych wnętrz, kierując się oczekiwaniami i budżetem klienta.

Nasza oferta obejmuje między innymi architekturę wnętrz, projektowanie oraz realizacje mebli dostosowanych do danego wnętrza, optymalizacje nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem (tzw. Home Staging) oraz Inwentaryzacje wnętrz.

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w architekturze wnętrz, bierzemy udział w targach wyposażenia wnętrz, doskonalimy swoje umiejętności na szkoleniach organizowanych przez wiodących producentów wyposażenia wnętrz.


Zapraszamy na https://www.RaumEvolution.pl%20" rel="nofollow" target="_blank"> https://www.RaumEvolution.pl
tolala
"Hej!

edit


Chciałam wysłać na prw, ale masz zapchaną skrzynkę.

Pozdr.
Grażyna7
Projektem mojego M zajęło się studio projektowe RAMA RAMA z Gorzowa, ale siedzibę mają też gdzieś w Warszawie. Mają głowy pełne pomysłów i potrafią je wcielić w życie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.