To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Centrum Heweliana - Gdańsk

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joanaz
Serdecznie polecam wszystkim mieszkańcom i wizytującym.
Centrum mieści sie w fortach na górze Gradowej. My trafiliśmy tam przypadkowo zwiedzając forty i szukając WC.
Warto tam pójść - wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych - świat nauki, prawa fizyki i chemii podane w przystępny sposób w formie zabawy.

Joanna
Siunia
I ja polecam.
Wspaniale spędzony czas dla całej rodziny.

- Siunia
chyka
Ja również polecam icon_smile.gif
angielk
ja również potwierdzam

poprawna nazwa to CENTRUM HEWELIANUM

Warte zobaczenia są zarówno interaktywne wystawy jak i cały odrestaurowany teren fortyfikacji.
Åšwietne miejsce na spacer, punkt widokowy na miasto i stocznie.
grzałka
też tam w koncu dotarłam i potwierdzam zdanie poprzedniczek- fajne i warto, całość najlepiej
Fiona89
Ja również polecam bardzo icon_smile.gif
Ammm
A co lepsze - Hewelianum czy Centrum Eksperyment w Gdyni (tak to siÄ™ chyba nazywa)?

Będę w ten weekend w Trójmieście z dziećmi i szukam atrakcji. A może ktoś chce się wybrać w sobotę po południu?
Dor
Experyment jest zamknięty. Przeprowadzają się do nowej siedziby.
Oprócz Hewelianum warto zobaczyć https://www.cmm.pl/osrodek-kultury-morskiej jest tam fajna wystawa interaktywna
i https://www.blekitnylew.pl/zwiedzanie.html.
Ammm
W końcu udało się nam zrobić tylko ten ośrodek kultury morskiej - dzieciom się podobało, dzięki! Inne atrakcje na następny wypad.

I ogólnie było cudownie!

PS. Polecam restauracje Thai Thai w hotelu Bayjonn (czy jakoÅ› podobnie) w Sopocie. Pycha.
Ammm
W końcu udało się nam zrobić tylko ten ośrodek kultury morskiej - dzieciom się podobało, dzięki! Inne atrakcje na następny wypad.

I ogólnie było cudownie!

PS. Polecam restauracje Thai Thai w hotelu Bayjonn (czy jakoÅ› podobnie) w Sopocie. Pycha.
Kubikowa
Tak, ja też icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.