To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

yaz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

*ewcia84*
hej czy ktoras z was brala t e tabletki?mozecie cos powiedziec z wlasnego doswiadczenie-jakies skutki uboczne zle samopoczucie?prosze o podpwiedz bo sie zastanawiam nad nimi
naples
Nie brałam, bo biorę inne, ale skutki uboczne mogą być różne, ale to także kwestia indywidualna.
Poza tym zrób odpowiednie badania, aby dobrać odpowiednie dla siebie tabletki, to skróci sprawę "dopasowania" i dobierania na zasadzie prób i błędów icon_wink.gif
kini5
Moja kuzynka je bierze ale na nic nie narzekała więc chyba jej pasują 06.gif
renata19750702
CYTAT(Sam @ Sun, 15 Aug 2010 - 15:38) *
Biorę i są to jedyne tabletki, które mi spasowały. Wreszcie icon_smile.gif dobrze się czuję, nie ma skutków ubocznych - dla mnie bomba icon_biggrin.gif


A jak z libido? Mi po Harmonecie zeszło do zera, dlatego pytam... Też szukam czegoś nowego.
LilySnape
Czasem zanikał mi okres. Nie lubiłam ich przez to.
naples
Przy tabletkach nie ma okresu, jest krawienie z odstawienia, przecież odstawiasz tabletki na 7 dni, aby pojawiło się krawienie... icon_wink.gif
Poza tym opinii można wysłuchać, ale i tak zawsze jest to kwestia indywidualna, na każdą z nas cokolwiek może reagować inaczej, niejednokrotnie lepiej bądź gorzej.
bel
czytam wasze opnie właśnie biorę 1-sze opakowanie i jestem ciekawa jak będzie kiedy wezmę tabletki placebo kurcze oby było oki mam niewielkie plamienia i czasem ból głowy ale czuje się oki i libido tez mi nie spadło zobaczymy co dalej dziewczyny jak się czułyście po dłuższym ich stosowaniu??
LilySnape
CYTAT(naples @ Sun, 22 Aug 2010 - 10:33) *
Przy tabletkach nie ma okresu, jest krawienie z odstawienia, przecież odstawiasz tabletki na 7 dni, aby pojawiło się krawienie... icon_wink.gif
Poza tym opinii można wysłuchać, ale i tak zawsze jest to kwestia indywidualna, na każdą z nas cokolwiek może reagować inaczej, niejednokrotnie lepiej bądź gorzej.

Krwawienie z odstawienia? icon_surprised.gif
icon_lol.gif icon_wink.gif
Oj, nazywam to umownie okresem, co nie zmienia faktu, że go nie było, nie trafiłaś na niewyedukowaną w tym względzie 29.gif
naples
CYTAT
Krwawienie z odstawienia? icon_surprised.gif
icon_lol.gif icon_wink.gif
Oj, nazywam to umownie okresem, co nie zmienia faktu, że go nie było, nie trafiłaś na niewyedukowaną w tym względzie 29.gif

Tak, jak napisałam i jak to w ulotce zostało napisane icon_wink.gif
Każdy nazywa to umownie okresem i wcale nie twierdzę, żeś niewyedukowana w tym względzie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.