To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co warto kupić w NETTO?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szczurki2
Jak w temacie. Otworzyli mi pod oknem. Byłam. Nic szczególnego oprócz tłumu ludzi.
Może macie jakieś sprawdzone produkty?
green
uwielbiam tam kupować moje ulubione cukierki Daim mniam mniam i produkty sezonowe (ostatnio koszyczki do przechowywania z trawy morskiej)
LilySnape
JakoÅ› za Netto nie przepadam.
Gdy serwują odzież, to jest to zwykle badziewie.
Co mnie tam najbardziej radowało, to nawilżany papier toaletowy, który można wrzucać do sedesu (Tammy czy jakos tak) - super do poprawki po zwykłym papierze na pupie dziecka, jak nawilżane chusteczki ale nie trzeba latać z nimi do kosza na śmieci icon_biggrin.gif
Lubię też mrożoną pietruszkę stamtąd, lizaki z witaminami Nimm2 tam mają, kosmetyki w promocyjnych opakowaniach, ale np. takie warzywa u tym sklepie (w moim mieście) to mizeria - brzydkie, stare, podpsute. I bardzo mały ruch jest w tym sklepie.
Ogólnie bardzo rzadko tam chodzę.
Tigerek
Wędzone kiełbaski drobiowe (takie cienkie jak kabanosy) po 9,99 za kg, kluski i ciasta gotowe Henglein (francuskie np), serki smakowe twarogowe Buko, chlebek Pita, tost wielozbożowy, to tak na pierwszy rzut. No i sezonowe często fajne icon_smile.gif - ciuchy faktycznie paskuda, ale inne gadżety niczego sobie.
semi
Mam Netto blisko domu i w porównaniu z innymi pobliskimi sklepamijest tańsze, więc kupuję tam zwykłe produkty - jogurty ze zbożami jakiejś niemieckiej firmy, masło, ser żółty w plastrach, cukier, mąkę, herbatę tetley, czasem jakies słodycze, favitę mlekowity, danio itp. i papier toaletowy. Warzywa są zwykle beznadziejne, nieco lepiej jest z owocami.
Ketmia
A ja przepadam za kruchymi ciastkami z cukrem, takie z dziurką w środku. Nie pamiętam nazwy. Zdaje się za 1,99.
szantrapa
Lody Bambino w czekoaldzie 10 szt. za 4.99, mama kupuje jakiś ser żółty w kostce i jest pyszny, sercy pleśniowe Marcia coś tam, my kupujemy parówki wędzone Wiwatki z Drobimexu, odzieży nie kupujemy ale sezonowe często. A nawet jakieś fajne skarpety dla dziewczyn też mi się nieraz trafiły.
Moja mama jeździ tylko do Netto, a kawałek (inna miejscowość) ma icon_smile.gif
A ja pracowałam w Netto, to była pierwsza moja niesezonowa dorosła praca, godzona ze studiami dziennymi icon_smile.gif I to było pierwsze Netto w Szczecinie icon_smile.gif
LilySnape
Przypomniało mi się, że mają tam fajne pampersy Mobi. Tanio.
Tigerek
CYTAT(Ketmia @ Sun, 15 Aug 2010 - 23:50) *
A ja przepadam za kruchymi ciastkami z cukrem, takie z dziurką w środku. Nie pamiętam nazwy. Zdaje się za 1,99.



Jak przy słodyczach to do tego markizy sernikowo-chałwowe i ajerkoniakowo-czekoladowe icon_biggrin.gif - też koło 2 zł. Często mają promocje na te wielkie pierniki, pycha.

Często mają w ofercie tygodnia super promocje chemiczne albo spożywcze, aczkolwiek ja najbardziej korzystam z przemysłówki i gadżetów salonowo-kuchennych itp. : super ciśnieniomierz za 39 zł, piękne szklane talerzyki z wzorkiem po 1,2 zł, miseczki do lodów - 6 sztuk 12 zł. Praktycznie w cotygodniowej ulotce znajdę coś dla siebie i domku (urządzamy się jeszcze troszkę) czy do wszamania icon_wink.gif .
joa133
a ja żałuję,że Netto jest tylko na Pn Polski. Jak byliśmy na urlop to kupowałam w Netto - sądzę,że jest to coś ala Lidl?


Polecam artykuły sezonowe t[pu szkolne,ozdobne dziurkacze,spinacze,były fajne maszyny do szycia i akcesoria

icon_smile.gif
joanaz
Lody augusta w litrowych opakowaniach po zdaje sie 6 zł. Truskawkowe, czekoladowe. Pycha.

joanna
Tigerek
Cienkie wędzone kiełbaski drobiowe, 9,99 za kg. Rewelacja, konkretny smak, dobrze przyprawione, super do zapiekanek, pasztecików, sosów, do chleba, zawinięte z paskiem papryki w ciasto francuskie - wszechstronne icon_smile.gif
grubassek:)
CYTAT(Tigerek @ Mon, 06 Sep 2010 - 16:48) *
Cienkie wędzone kiełbaski drobiowe, 9,99 za kg. Rewelacja, konkretny smak, dobrze przyprawione, super do zapiekanek, pasztecików, sosów, do chleba, zawinięte z paskiem papryki w ciasto francuskie - wszechstronne icon_smile.gif

a ja nie widzialam tych kielbasek.... szukałam w lodowkach przy parowkach... moze juz dzisiaj nie bylo....
a kupilam ciasto francuskie...i myslalam ze bedzie dobra kolacyjka...
tyczka
Podczytuję z czystej ciekawości icon_smile.gif Jak ten asortyment się różni w zależności kraju icon_wink.gif
Tigerek
One są w paczkach po kilogramie około, warto zapytać obsługę icon_wink.gif - u mnie jest to po prostu między paczkowanymi kiełbasami.
semi
popieram, kiełbaski sa boskie-koleżanka przyniosła je tydzień temu na impreze i jest to dla mnie prawdziwe Nettowe;) odkrycie. pycha!
Graz
Bywam tam podczas wakacji w Międzyzdrojach, co pamietam z tego roku: ciastka-szarlotki - pycha, mini-ciasteczka maslane z czekoladowymi dropsami (a ciasteczka same w sobie maleńkie, jak dropsy własnie), pitta dobra.
basiaw
Qrcze ja w netto tylko mąkę diamant do tej pory kupowałam, a widzę że można też inne produkty icon_smile.gif
agaa.
U mnie też otworzyli Netto ale szczerze mówiąc jak na razie nic dla siebie tam nie znalazłam, może źle szukałam 04.gif
Muszę się zaopatrzyć w te kiełbaski co piszecie
grubassek:)
CYTAT(Tigerek @ Mon, 06 Sep 2010 - 16:48) *
Cienkie wędzone kiełbaski drobiowe, 9,99 za kg. Rewelacja, konkretny smak, dobrze przyprawione, super do zapiekanek, pasztecików, sosów, do chleba, zawinięte z paskiem papryki w ciasto francuskie - wszechstronne icon_smile.gif

wreszcie znalazlam te kiełbaski- okazuje sie ze jednak nie byloich u nas jakies dwa tygodnie w netto
posmakowałam i faktycznie sa pyszne
chaton_ania
Ja w netto kupuje zazwyczaj ryby icon_smile.gif takie w puszkach i sloikach.
I ciastka takie z dziura w srodku za 2 zl. Pycha.
MamaJulki
CYTAT(joa133 @ Mon, 16 Aug 2010 - 12:58) *
a ja żałuję,że Netto jest tylko na Pn Polski. Jak byliśmy na urlop to kupowałam w Netto - sądzę,że jest to coś ala Lidl?

icon_smile.gif


ja mieszkam na południu i jedno w moim mieście a kolejne się buduje
naples
CYTAT(MamaJulki @ Thu, 21 Oct 2010 - 22:07) *
ja mieszkam na południu i jedno w moim mieście a kolejne się buduje


Dokładnie, u mnie na śląsku też jest tego sporo i ciągle powstają nowe markety icon_wink.gif
pati.n
ja nie mam netto pod nosem, nawet nie wiedziałam o takim sklepie, ale dzięki Waszemu wątkowi nabyłam, a właściwie nabyto mi super suszarkę do prania-rozmiarowo idealnie pasującą icon_smile.gif Dzięki!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.