To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pojedyncze sofki/fotele do spania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mazia
Mam taką ciasnotę w pokoju chłopaków, że nic innego nie wymyśle, jak zakup takich właśnie łóżek do spania (choć i na to nie bardzo mam miejsce). W każdym razie czy możecie polecić mi producenta takowych lub pomożecie znaleźć sklep, w którym mogę takie spania zakupić?
Tigerek
Ja kupowałam w Abrze icon_wink.gif

https://www.abra-meble.pl/

Jakość w porządku, cena - płaciłam za sofkę 2-osobową 450 zł. W sklepie jest o wieeele więcej możliwości innych obić bez dopłat.
gozar
Dzisiaj natrafiłam na coś takiego. Ciekawe.
~anula~
Gozar, miałam coś takiego ma młodzieńczych lat, tylko w bardziej siermiężnym wykonaniu oczywiście. Bardzo dobrze mi si spało, a składa się i rozkłada szybko i wygodnie.
Tigerek
Przejrzałam z ciekawości i w tej cenie można całkiem fajne modele znaleźć - dla siebie coś większego też znalazłam icon_razz.gif
ciao
Mazia ja widzialam w BRW swietne fotele-sofy.Byly rewelecyjne,otwieraly sie jak wersalka a do tego mialy pojemnik na posciel.Obicia mozesz sobie wybrac takie jak Ci pasuja.Patrzylam na nie pod katem Szymonka i Matusia.Twojej tesciowej tez sie bardzo podobaly 06.gif
mazia
Dziewczyny dzięki za podpowiedzi. Niestety wszystko co proponujecie jest ciut duże. Ciao bylam w BRW i nie ma nic coby nas zainteresowalo gabarytowo.
Na szczescie udalo mi sie ynalezc to cyego szukalam i juz nawet zamowilam 2 sztuki.
chaton_ania
Ja mam maly naroznik Patataj. Rewelacja jak ma sie malo miejsca icon_smile.gif ale widze, ze juz masz to z glowy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.