To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pomysłu mi potrzeba :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorott
Weronisia została zaproszona na urodziny do kolegi z przedszkola

Bartuś kończy 6 lat a ja nie mam pojęcia czym bawią się chłopcy w tym wieku icon_sad.gif

pomożecie...a czasu mału i kasy niestety też icon_sad.gif

podrzućcie pomysłami...plissssssss
joa133
ja bym kupiła jakaś książkę do czytania (są teraz fajne w pewnym sklepie za 5zł/szt -można kupić 2 różne-chodzi mi o sklep kaufland )+ coś słodkiego i małe autko i prezent super.
rysa154
proponuje jakaś gre planszowa...np.ze scooby doo, zygzakiem czy cos innego na ten wiek...gdzies był taki wątek na forum....
Tigerek
Ja kuzynowi kupiłam ostatnio domino z samochodzikami i cyframi (kupowałam w Tesco, firma Aleksander).
Mafia
Auto w większości przypadków jest dobre. Coś ze spidermenem z akcesoriów szkolnych, jeśłi chłopiec zaczyna karierę ucznia. Piłka też jest zawsze mile widziana.
Ponadto gry planszowe - miś, pszczoły i miód, chińczyk, monopoly w wersji dla dzieci itp.
Truśka
Może jakiś mały zestaw klocków magnetycznych? jak się spodoba to można dokupić większe zestawy.
Dorott
dziękuję bardzo za pomysły...wczoraj czytałam ale zapomniałam podziękować icon_smile.gif

Weronika mówi, że koniecznie auto...Bartek podobno mówi w przedszkolu, że najbardziej chce na urodziny dużo nowych autek icon_smile.gif

kupiłyśmy więc taki zestaw w intermarche resoraków z wyrzutniami:




a do tego bluzeczkę i duży zestaw pisaków icon_smile.gif

joa133
super prezent a chłopczyk powinien się bardzo ucieszyć!
grubassek:)
fajna gra planszowa lub ciekawa książka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.