To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KWIETNIUSIE 2011 :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79
doroonia

MAMUSIE KWIETNIUSIE 2011



Urodziły - czyli kwietniowe Mamy

3.01.2011 - agawhite - synka WOJTUSIA - 845g i trzymamy kciuki, żeby szybko i zdrowo rósł!
10.03.2011 - annad - córkę ZOFIĘ ANNĘ - 2470g
19.03.2011 - iwanka - synka
21.03.2011 - Jully - synka LEO - 3600g
22.03.2011 - mikkowska - synka ALEKSANDRA
aniakuleczka -05.04.2011 - córkę Helenkę
Wenua - 06.04.2011 -synka Emila
Agnieszka1108 -06.04.2011 - córkę Haneczkę
Megan011 -09.04.2011 - córkę
MiE - 12.04.2011 - synka Mikołajka
Ciepła 13.04-2011 - córeczkę Jagodę
Olencja 16.04.2011 - córeczkę Zosię
Doronia 18.04.2011 - córeczkę Joannę
Maksima - 20.04.2011 - synka Oliwiera, Danile czy Timura
kasiaaa82 - 27.04.2011 - synka Szymona





paula22, Kasia28x pamiętamy o Was

Witam serdecznie przyszle mamuski icon_wink.gif

Nazywam sie Dorota, mam 22 lata, a w kwietniu urodzi sie nasza druga dzidzia icon_smile.gif

Zapraszam do wspolnego przezywania tych niezwyklych 9ciu miesiecy icon_smile.gif


ROZEZNANIE W MIESIĄCACH CIĄŻY

I miesiąc - 1-4 tydzień ciąży
II miesiąc - 5-8 tydzień ciąży
III miesiąc - 9-13 tydzień ciąży
IV miesiąc - 13-17 tydzień ciąży
V miesiąc - 18-22 tydzień ciąży
VI miesiąc - 23-27 tydzień ciąży
VII miesiąc - 28-31 tydzień ciąży
VIII miesiąc - 32-35 tydzień ciąży
IX miesiąc - 36-40 tydzień ciąży
gozar
gratuluję icon_smile.gif
spokojnych i bezproblemowych 9 miesięcy icon_smile.gif

kwietniówka 2009
kasiaaa82
gratuluję pierwszej kwietniówce, życzę cudownych chwil przy głaskaniu się po brzuszku, a potem u boku różowiutkiego bobaska

pozdrawiam
captain.jmw



MAMUSIE KWIETNIUSIE 2011


jully
PTP 30 marzec przewidywania chłopczyk

annad
PTP 30 marzec przewidywania dziewczynka

mikkowska
PTP 1 kwiecień przewidywania mały tajniaczek

iwanka
PTP 1 kwiecień przewidywania chłopczyk

aniakuleczka
PTP 5 kwiecień przewidywania dziewczynka

wenua
PTP 12kwiecień przewidywania mały tajniaczek

agnieszka1108
PTP 13 kwiecień przewidywania dziewczynka

MiE
PTP 16 kwiecień przewidywania chłopczyk

agawhite
PTP 17 kwiecień przewidywania mały tajniaczek

Ciepła
PTP 17 kwiecień przewidywania mały tajniaczek

Olencja
PTP 20 kwiecień przewidywania mały tajniaczek

kasiaaa82
PTP 27 kwiecień marzenia dziewczynka



izabelunia prosimy o aktualizację

iwonaryki, doroonia prosimy o kontakt

paula22, Kasia28x pamiętamy o Was
doroonia
Witaj agawhite icon_smile.gif W takim razie zycze spokojnej i bezproblemowej ciazy icon_wink.gif

Poczekam jeszcze na reszte kwietniowek i powpisuje nas w pierwszym poscie icon_wink.gif

Anai_
Gratuluje icon_smile.gif
Spokojnych 9 miesiecy.
No i wielu Kwietniowek 2011 icon_smile.gif co bys miala z kim pisac icon_smile.gif

Kwietniowka 2006
ewita 77
Spokojnych 9 m-cy dziewczyny.

Kwietniówka 2009
MiE
No to nie musialam jednak zakladac watka icon_smile.gif I ja bym chciala dolaczyc do grona kwietniowek icon_biggrin.gif
gosiagosia
gratulacje icon_smile.gif
captain.jmw
MiE icon_smile.gif Miło cię widzieć icon_smile.gif
Dziękujemy za życzenia i gratulacje.
Oby ta odsłona była dla nas wszystkich szczęśliwa icon_smile.gif
_Mała_Mi_
Gratulacje Dziewczynki icon_smile.gif))) Żeby ten czas był dla Was najpięknieszy ze wszystkich icon_smile.gif)))
sonia18a
Doroonia jeszcze raz gratulacje dla Ciebie- Adrianek będzie dumnym starszym braciszkiem icon_smile.gif

Mie za Ciebie szczególnie zaciskam kciuki &&& życzę powodzenia icon_smile.gif

i pozostałym kwietniówkom życzę dużo siły, spokojnych i bezproblemowych ciąż i zdrowych, kochanych dzieciaczków icon_smile.gif
GRATULACJE!!!!

kwietniówka2009 i sierpniówka 2010
MiE
sonia bardzo dziekuje za cale wsparcie icon_smile.gif
vabien23
GRATULUJE PIERWSZYM KWIETNIÓWKOM - piękny miesiąc !!!
Bezproblemowych 9-ciu miesięcy i szalonych rozmówek z forumowiczkami icon_smile.gif)
GRUDNIÓWKA 2010
Ola81
Gratulacje i spokojnych 9 miesięcy!!!!
GRUDNIÓWKA 2010
Agga
Gratulacje i spokojnych już 8 miesięcy icon_biggrin.gif .

MiE za Ciebie szczególnie trzymam kciuki i wszystko będzie dobrze.

wenua
Dolaczam do was kwietnioweczki!

Termin z miesiaczki 12.04.2011 icon_smile.gif Ciesze sie ze bedziemy tu pisac i mam mocne postanowienie wytrwac i urodzic zdrowe dziecko icon_smile.gif
Hania-17
Ogromne gratulacje dziewczyny, życze spokojnych 9 miesięcy.

MiE ko9chana tobie to szczególnie będe kibicować. Trzymajcie się

Sierpniówka 2007 Grudniówka 2010
captain.jmw
Udało mi się w końcu umówić z jakąś położną, przez telefon była bardzo miła.
Wszystko mnie tu dziwi póki co. O ile rozumiem, że położna prowadzi ciąże a doktor to jak coś się dzieje (jutro idę zapisać do jakiegoś GP tzn. lekarza pierwszego kontaktu) to zdziwiło mnie, że pierwsze takie spotkanie jest między 8 a 10 tygodniem ciąży, mnie umówiono na 6 września na 10.30.
Niech i tak będzie.
Wcześniej mam nadzieję widzieć się z polskim ginekologiem.
A co u Was dziewczynki?
NIUNKA
Gratuluje wszystkim kwietnióweczkom tym ujawnionym i tym jeszcze nie.

Doroonia mam nadzieję, że dołączy do Ciebie dużo zaciążonych forumek

Mie za Ciebie szczególnie trzymam kciuki &&&&&&&&&&&

Wenua masz super termin.

agawhite jak masz jakieś pytania dotyczących angielskiej służby zdrowia i sposobu prowadzenia tu ciąż to pisz na priwa

Listopadówka 2007 i Lutówka 2011 .... urodzona w kwietniu 06.gif
Żabolek
Gratuluję wszystkim kwietniówkom! Tym ujawnionym i tym nieujawnionym też!
I zycze szczęsliwych 9 miesiecy!

kwietniówka 2006
wenua
hello,

Boszz mdlosci mnie dobijaja. Sa caly czas i nic nie pomaga ani migdaly, opaski uciskowe, sucharski icon_sad.gif koszmar.
Mialam popisac ale ide utulic do snu Olisie
Fiefiora
Gratuluje wszystkim kwietniówkom i życze spokojnej ciąży i zdrowych dzieciaków!

Wenua i MiE - Wam szczególnie kibicuje i trzymam mocno kciuki!

Wenua
- Gratulacje i kciuki od Ewika icon_smile.gif
doroonia
Dziekuje wszystkim kibicujacym icon_wink.gif
Ja tez mam straszne problemy z nudnosciami,jestem glodna a jak popatrze na jedzenie to zaraz mi sie podnosi... Niech to juz przejdzie...
wenua
dziekujemy wszystkim!

Fief dzieki i pozdrow Ewika. A wogole co co ona nie ma dostepu do neta? I co u niej i dziewczynek?

Kolejny dzien mdlosci i jest coraz gorzej. I tak jak mowisz doroonia jak cos zjadam to od razu mi niedobrze.
Poza tym ha ha mam obrzmiale piersi. No i generalnie mam ochote na pikantne i kwasne.

Siedze z Olisia w domu bo jest chora. I wlasciwie to z jednej strony dobrze bo sie tak w pracy nie musze meczyc a z drugiej to 2,5 letnie dziecko nie bardzo pozwala usiasc na tyleczku.
captain.jmw
A ja nie mam apetytu, jem z rozsądku z kolei jak nie zjem to mnie muli ale i tak niezbyt na jedzenie moge patrzeć, tak niefajnie i tak niezbyt.
Piersi mam troszkę powiększone i ciut bardziej tkliwe, nie jest źle.
Ale ja już stara jestem to u mnie wszystko inaczej 29.gif
Ze zmęczeniem póki co nie jest źle ale też i mało co robię, zobaczymy jak wrócą dzieci i zacznie się szkoła i codzienny kierat.
O ile przy moich synkach wcinałam kapustę i ogórki kwaszone/kiszone na kilogramy (już z daleka czułam zapach z beczek w hipermarkecie) to teraz na słoik z kiszoną kapustą nie mogę patrzeć i musiałam go przestawić, nawet cytryna mi nie smakuje.
Miłego dzionka dziewczynki i jeszcze raz dziękujemy za wszystkie życzenia icon_smile.gif
doroonia
Ja tez mam piersi nabrzmiale i urosly juz.Ja w sumie nawet niewiem do jakiego edzenia mnie bardziej ciagnie...jem i ogorki i czekolade,w zasadzie wszystko.Jak bylam w ciazy z synkiem to jadlam kilogramami ogorki kiszone i kapuche,jadlam nawet kwasne niedojrzale owoce icon_razz.gif Zobaczymy co ta ciaza mi przyniesie icon_smile.gif
beata1104
Gratuluje i życze spokojnych 9-ciu m-cy

Kwietniówka 2009
AsiaKG
Gratuluje i spokojnej ciąży!!!! 06.gif
MiE
Dzieki Wam dziewczyny za mile powitanie i za wszystkie kciuki...

Ja raz mam apetyt raz wcale, za duzo nerwow i problemow chyba...
Dzis mam wizyte u gina, bo pozniej on sie urlopuje 4 tyg... wiec prosze o kciukasy
Piersi powiekszyly mi sie tylko troszke za to wc musze miec w poblizu i latam co chwile siusiu....
ostatnio jakies pobolewania brzucha mam, licze ze gin mnie dzis uspokoi
captain.jmw
MiE odezwij się zaraz po wizycie, koniecznie.
^mis^
Gratulacje dla wszystkich kwietniówek. Samych radości, zero mdłości i super łatwego, szybkiego porodu. Powodzenia dla wszystkich fasolek.
Kwietniówka 2010
Tośka
a ja już myslałam, że wątek "kwietniówki 2011" w ogóle się nie pojawi...

Gratuluję tym ujwanionym i tym , co się jeszcze ukrywają
Malmao
doroonia, agawhite, MiE, wenua - ogromne gratulacje i mocno trzymam kciuki!
bobi
GRATULACJE i życzę spokojnej i bezproblemowej ciąży. brawo_bis.gif
Listopadówka 2010
captain.jmw
Ponownie dziękujemy icon_smile.gif

Wróciłam z kolejnej przychodni. Do lekarza pójdę wtedy, kiedy moja położna zadecyduje, że jest taka potrzeba (mam jej opowiedzieć moją historię ginekologiczno-położniczą), i będzie to lekarz pierwszego kontaktu zwany gp, nie żaden gin, bo o tym z kolei decyduje gp.
Muszę jakoś wytrwać do 6 września kiedy to położna przyjdzie do mnie i organizować polskiego gina.
Poprzedni zalecił mi duphaston, który biorę, na szczęście trochę go mam, to powinno wystarczyć albo do wizyty u polskiego (muszę policzyć tabletki) albo chocby do tego. Natomiast za tydzień mam wizytę u pielęgniarki, która pobierze mi krew, mocz do badania i zmierzy ciśnienie. Dobre i to póki nic sie nie dzieje i oby nie działo.
Zmęczona dziś jestem a pogoda taka piękna...
Może wieczorem na jakiś spacer nad ocean sie wybierzemy z pieskiem...
Katka82
Serdecznie gratuluję wszystkim Kwietniówkom 2011 icon_smile.gif
Lipcówka 2009
Olencja
Witam i ja.
Prawdopodobnie także w kwietniu zostanę mamą. Ostatnią @ miałam 13 lipca, 3 testy pozytywne, kalkulatory internetowe wyliczają mi datę na 20.04.
Do lekarza się wybieram 24.08, także zobaczymy co mi powie...
iwanka
Ja również dołączam do kwietniówek (termin mam na 02.04.11).
To moja trzecia ciąża, mam już dwóch synków no i marzy mi się córeczka icon_smile.gif

Dziś byłam u lekarza, ponieważ 2 dni temu pojawiło się u mnie jednorazowe brązowe plamienie. Na szczęście z maluchem wszystko w porządku, serduszko pięknie bije. Dostałam luteinę no i nakaz oszczędzania się.


Oby do kwietnia icon_smile.gif bo niespecjalnie lubię chodzić w ciąży icon_wink.gif
wenua
Witajcie Iwanka i Olencja-gratuluje i oby ciaze was zbytnio nie wymeczyly icon_wink.gif

Agawhite u mnie tez nie ma gina. Chodzi sie do poloznych i podobnie jak u ciebie to one decyduja o otrzebie kontaktu z ginem. U nas pierwsze USG jest w tyg 20 aczkolwie ja wyczytalam ze jest prywatny zespol poloznych do ktorych sie zapisalam i tam robia USG w 10 tyg. Ja mam spotkanie z polozna w przyszly piatek a potem na USG 14.09.

Apetytu zadnego, na sama mysl o jedzeniu mi niedobrze ale jak tylko zaczynam byc glodna to mdlosci robia sie coraz wieksze. Kupilam sobie wczoraj cole i herbate imbirowa. Cola troche pomaga , her pogarsza sprawe ohyda 450[1].gif

MiE odezwij sie jak tam po wizycie. martwie sie.

Agawhite mowilas ze chlopcow nie ma to sama jestes? Ja chcialabym byc sama i nie pracowac, pewnie bym przesypiala cale dnie zeby tylko nie czuc mdlosci.
MiE
hej, ja juz wczoraj internetu nie wlaczylam...
Na badaniu wszystko ok, ciaza potwierdzona, choc serduszka jeszcze widac nie bylo, no ale to za wczesny tydz i sie z tym liczylam...
Mialam wymazy pobierane i sterte dodatkowych badan po poprzedniej ciazy musze zrobic tak zapobiegawczo no ale najwazniejsze ze jest wszystko dobrze icon_smile.gif
jeni27
WSZYSTKIM KWIETNÓWKA OGROMNIE GRATULUJĘ I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH PEŁNYCH CIELA MIŁOŚCI I SPOKOJU CIĄŻY ORAZ SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA icon_smile.gif

MiE Kochana niesamowicie się cieszę ,że Ciebie tu widzę BARDZO BARDZO MOCNO ZACISKAM KCIUKI ZA CIEBIE I MALEŃSTWO... I z niecierpliwością czekam na Was w wąteczku 2011 przytul.gif
captain.jmw
Witam Was dziewczynki icon_smile.gif

MiE - to najważniejsze, że wszystko jest w porządku, cieszę się icon_smile.gif Oby tak dalej icon_smile.gif

wenua - prawie cały miesiąc byłam sama, w sensie bez straszych dzieci, mąż od 6.30 do gdzieś 6.15wieczorem poza domem, więc też jakby sama ale nie narzekam, potrzebowałam spokoju i spokoju icon_wink.gif , owszem tęskniłam za dziećmi (wracają w niedzielę) ale musiałam odpocząć od wszystkiego.
Obecnie nie pracuję i nie zamierzam, w poprzedniej ciąży (tej którą straciłam) pracowałam, w sumie ze 3/4 tygodnie ale miałam kontakt z chemikaliami i jednak pewnych rzeczy nie udało się uniknąć, niby lekkie a jednak... Nie mogę jednak napewno stwierdzić, że winą była praca, choć wpływ może miała również.
Teraz zamierzam odpoczywać i robić tylko to co konieczne, a jak same wiecie - w domu zawsze jest co robić, zwłaszcza jak już ma się dzieci.
Może jestem dziwna 29.gif ale jestem tak przewrażliwiona, że spradzwam moje objawy ciążowe ileśtam razy na dzień, patrzę czy mi piersi nie oklapły, zastanawiam się czemu mi niedobrze na widok jedzenia skoro w ciążach z chłopcami żarłam non stop... I niestety za każdym razem w toalecie też sprawdzam...

iwanka - a ja lubię chodzić w ciąży, zwłaszcza jak już dzidziuś się rusza icon_smile.gif i oszczędzaj, się oszczędzaj...dobrze, że wszystko ok.
mnie bez różnicy płeć, wiem natomiast, że mąż oszalałby ze szczęścia, gdyby była to dziewczynka ale i dla niego najważniejsze jest aby dzieciaczek był zdrowy, bez względu na płeć

Olencja, doroonia i reszta dziewczynek- meldować się co u Was icon_smile.gif




doroonia
No to i ja sie melduje icon_wink.gif Widze ze nasze grono sie powieksza,wiec witam nowe kwietnioweczki:)
Bylam wczoraj u lekarza.Z dzidzia wszystko w porzadku,zrobl mi USG ale serduszka jeszcze nie zobaczylam bo za wczesnie.Jak ja juz bym chciala drugi trymestr...mam dosyc tych mdlosci,ciaglego zmeczenia i swoich humorkow icon_razz.gif
xxyy
Spokojnej ciazy zycze i szczesliwego rozwiazania dziewczyny icon_smile.gif
MiE
wenua ja mdlosci to Ci bardzo wspolczuje... ja na szczescie teraz nie mam, ale w obu poprzednich sie z Nimi meczylam...

doroonia super ze wszystko ok

agawhite ja tez co chwile biegam i sprawdzam wkladke, tez mam strach w oczach, ale staram sie byc dobrej mysli... mam nadzieje ze wszystkie kwietniowki beda mialy szczesliwe ciaze

jeni27 wielkie dzieki

iwanka najwazniejsze ze po plamieniu nie ma juz sladu

a ja bylam na cmentarzu, zakupach i sie zmeczylam 21.gif w tej ciazy mecze sie strasznie, a jak za dlugo stoje to od razu slabne 37.gif
Agnieszka_82
Kwietnióweczki - Gratuluję Wam z całego serduszka i trzymam kciuki ! icon_smile.gif
Szczególne kciukasy za naszą kochaną MiE - będę codziennie o Tobie myślała i przesyłała pozytywne fluidki ! &&&
buniaaa
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH KWIETNIÓWEK !!! SPOKOJNEJ CIĄŻY ŻYCZĘ icon_smile.gif
MiE &&&&&&&
MiE
tyle osob trzyma za mnie kciuki ze chyba teraz juz musi byc dobrze co?

ja wszystkim calym serduchem dziekuje...
NIUNKA
CYTAT(MiE @ Thu, 19 Aug 2010 - 12:47) *
tyle osob trzyma za mnie kciuki ze chyba teraz juz musi byc dobrze co?

ja wszystkim calym serduchem dziekuje...

Jasne że MUSI i BĘDZIE .... wszystkie w to głęboko wierzymy 06.gif 06.gif 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.