To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bakuganowy zawrót głowy ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewqa
chrześniak zażyczył sobie na urodziny bakugany , które widział u starszego kuzyna. ogladam więc sobie te bakugany w necie i ...... stwierdzam,że to dla mnie czarna magia.znlazłam różne , w różnych cenach. dowiedziałam się,że są "oryginalne" i "nieoryginalne" ,ale jak mam poznać które są które? czy tylko po cenie? po wielkości?
zaznaczam,że chrzesniak nie ma jeszcze żadnego bakugana, więc chociaż na ich nazwach nie muszę się znać 06.gif
pomóżcie !
Użytkownik usunięty
ewqa, co nieco o bakuganach wiem icon_biggrin.gif

Oryginalne bakugany oczywiście odróżnisz od podróbek po cenie. Podróbki są z kiczowatego plastiku i nie otwierają się i nie składają jak trzeba - moje Dziecko dostało w czasach fascynacji bakuganami - wywaliliśmy niemal natychmiast. Oryginał odróżnisz poza ceną po jakości. Podróbki widać z daleka, tak jak i podróbki lalek barbie itd., itp.

Bakugany, te oryginalne też, są różnej wielkości. Ja nie wiem, o co z nimi chodzi w filmach, bo ich nie oglądam, dzieci moje też nie oglądają. Ale na pewno są i duże, i małe.
justine1980
Po napisie tez można poznać.Musi być napisane Bakugan a nie np. Baku-gan bo taką podróbę trafiłam
olakinga
dziewczyny a co to sÄ… te bakugany ???
Użytkownik usunięty
CYTAT(olakinga @ Wed, 18 Aug 2010 - 08:11) *
dziewczyny a co to sÄ… te bakugany ???


Smoki japońskie. Każdy ma jakąś moc, każdy z czymś walczy. Julka miała fisia na punkcie Dragonoida... czy jakoś tak icon_smile.gif
pcola
Przerabiamy aktualnie fascynacjÄ™ Bakuganami 37.gif
Jest to zarówno kreskówka, jak i gra - masz składane w kulę figurki
z magnesem, które mają różne moce (ognia/ziemi/wody/światła/powietrza/ciemności)
- do tego sÄ… specjalne karty - dwa rodzaje (karty otwarcia - z metalowym rdzeniem
oraz karty specjalnych mocy).
Mamy jedną podróbkę kupioną na jakimś jarmarku i różni się od oryginału jakością
wykonania ale nie jest to dramatyczna różnica (bardziej kwestia estetyki).
Z naszego doświadczenia wynika, że najszybciej psują się bakugany wykonane z
przeźroczystego plastiku (trudno je złożyć i się kruszą).
Są różne zestawy, oraz pojedyncze egzemplarze.
Mika
mają być takie icon_wink.gif https://www.bakugan.com.pl
i "firmowe" -nie pamiętam kto je wypuszcza, Cobi?
prawdziwy bakugan ma kartę z opisem i magnesową która "otwiera" bakugany
majÄ… punkty mocy (chyba)
boszzz mam tego tony w domu icon_lol.gif i tak jak Jasiek może się rąbnąć w tabliczce mnożenia tak nie pomyli się w ich nazwach icon_lol.gif
Anton przejmuje uwielbienie po bracie
i zupełnie nie rozumiem tej fascynacji icon_wink.gif
ewqa
dziękuję za pomoc, trochę mi się rozjaśniło icon_smile.gif
Malgood
a jak siÄ™ w to gra??
mój Wojtek też kilka ma, ale nie mam pojęcia o co chodzi z tą grą.
Za instrukcje będe bardzo wdzięczna icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.