To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kombajn ksero-skaner-drukarka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MaPI
Ceny kombajnów kuszą, ale warto? czy lepiej kupić normalną drukarkę?
rysa154
ja mam kombajn i sobie chwale, pozatym,ze zajmuje dużo miejsca
szantrapa
My mamy, ja z niego nie korzystam, ale A. klnie straszliwie, żałuje, że oddał drukarkę i skaner osobne. Może zależy od modelu/firmy.
olakinga
ja też mam taki "kombajn" - zajmuje trochę miejsca ale chyba nie dużo więcej niż jakaś tam zwykła drukarka, my korzystamy z opcji skanowania i drukowania - nie kserowałam jeszcze niczego;
Tigerek
Mamy kombajn, korzystamy wszystkich funkcji. Trzeba się ciut znać na tym, żeby wiedzieć, co wybrać - kupiliśmy jeden z nowszych modeli HP, tusz nabijamy sami, koszt nabicia wychodzi jakieś 7 zł i jest super icon_smile.gif
Gremi
ja mam canona MP490 i jestem bardzo zadowolona. Drukuje szybko i ladnie, skanuje swietnie i kseruje rownie dobrze. Jesli nie macie na celu wykorzystywac tego w firmie to do uzytku domowego jak najbardziej polecam.
gozar
Mam HP F4500 series. Fajna sprawa. Ze wszystkich trzech funkcji jestem zadowolona. Jedyny minus to drogie tusze.
MaPI
CYTAT(Tigerek @ Wed, 18 Aug 2010 - 10:20) *
Mamy kombajn, korzystamy wszystkich funkcji. Trzeba się ciut znać na tym, żeby wiedzieć, co wybrać - kupiliśmy jeden z nowszych modeli HP, tusz nabijamy sami, koszt nabicia wychodzi jakieś 7 zł i jest super icon_smile.gif



ooo, a jaki to model?

Do domu brałabym jakiś tanszy z tanim tuszem, a gdybym chciała do firmy to jaki wybrać?

tolala
Ja też mam. Używam czasami częściej, czasem przez miesiąc nie dotykam, ale jak trzeba jest i się przydaje. Wniosek: jestetm zadowolona.
krolewienka
mam HP DeskJet F2290. zajmuje tyle miejsca co zwykła drukarka (może trochę więcej, ale niewiele). na domowe potrzeby - dla nas wystarczająco. ale raczej nie drukuję zdjęc - nie mam takich potrzeb. drukarka, skaner i ksero działają bez zarzutu. i kosztował naprawdę rozsądne pieniądze.
beata1104
Mam HP Deskjet F4180 korzystamy najczęsciej z ksero i drukarki, zeskanowałam także stare zdjęcia do kompa icon_smile.gif w efekcie jestem zadowolona
semi
mamy HP, nie wiem jaki to model. Korzystam głownie z drukarki i ksero, czasem ze skanera. sparwdza się rewelacyjnie.
mon17
ja mam drukarke HP i sobie chwale a takiego kombajnu to nawet nie miałabym gdzie postawić mam małe mieszkanie i zreszta nie potrzebuje icon_wink.gif
Dorotka25
Mam Lexmarka, wykorzystuję go często (pracuję w domu) i korzystam z wszystkich funkcji. To b. wygodne drukować dokumenty prosto z pendrive'a albo fotki z karty pamięci. No i ekspresowe skanowanie dokumentów (skanuję mnóstwo przy mojej pracy). Jedynie ten koszt tuszu...mój kombajn to "względna"' nowość i jeszcze nie ma zamienników, więc tusz na ok. 510 stron kosztuje ok. 100 zł...... Podoba mi się też to, że nie blokuje się jak zabraknie któregoś koloru, i można drukować samym czarnym.
naples
Miałam Brothera DCP-145, atramentówkę i bardzo dobrze mi służyła, teraz już służy rodzicom icon_wink.gif
Bardzo często z niej korzystaliśmy, to na szybko coś skserować- super sprawa, bez załączania komputera, to znów zeskanować i nie mówiąc już o drukowaniu podstawowych rzeczy. Płaciłam za nią ok. 300zł, ale wybrałam ją ze względu na tanie tusze-zamienniki (ma standardowo 3 kolory i czarny), a ostatnio zakupiłam 10 tuszy (2x3kolor i 4xczarny) za 50zł, więc rewelacja, zważywszy, że wcześniej miałam Canona ip 2200 i niejednokrotnie przepłacałam za tusze, bo nowe kosztowały 150zł, a drukarka kosztowała 300zł...
Miejsca zajmuje to nieco więcej niżeli normalna drukarka, ale warto zakupić, o ile będzie się korzystało ze skanera i ksera.
Tigerek
CYTAT(gozar @ Wed, 18 Aug 2010 - 11:06) *
Mam HP F4500 series. Fajna sprawa. Ze wszystkich trzech funkcji jestem zadowolona. Jedyny minus to drogie tusze.

Do HP tak samo jak oryginały wchodzą ActiveJet'y. Samo HP je polecało kiedyś icon_smile.gif
mamapiotrusia7
Przede wszystkim czy chcesz kombajn atramentówkę czy laserówk? icon_smile.gif . Ja polecam ten drugi rodzaj bo niestety tusze jak ich nie używasz przez jakiś czas wysychają. Ja mam Brothera 7300 bardzo fajny chociaż spory ale tani w eksploatacji.
agnese
ja mam brother i tez sobie bardzo chwale, korzystam z wszystkich funkcji - zamiast orginalnych tuszy wkładam zamienniki - jakoś się nie rózni a cena korzystniejsza
u rodziców mam epsona i tego kombajnu zdecydowanie nie polecam - tzn mojego konkretnego modelu bo sie nie sprawdzał - bardzo czesto drukował tylko połwę strony i musiał miec bardzorówniutko położone kartki
do domu jak najbardziej kombajny, ale do rpacy gdzie bym miała duzo kserować raczej bym się zdecydowała na oddzielne urządzenia
MaPI
Dzięki, czyli już wiem że warto, teraz tylko porównam ceny kombajnów i tuszy.
gozar
CYTAT(MaPI @ Thu, 19 Aug 2010 - 08:19) *
Dzięki, czyli już wiem że warto, teraz tylko porównam ceny kombajnów i tuszy.

Jesli to do biura to zwróć uwagę czy drukarka ma WiFi. Bardzo przydatne do połączeń sieciowych. Możesz podłączyć bezprzewodowo do drukarki kilka komputerów. Ten model który mam ma akurat taką opcję.
Tigerek
CYTAT(MaPI @ Wed, 18 Aug 2010 - 11:09) *
ooo, a jaki to model?

Do domu brałabym jakiś tanszy z tanim tuszem, a gdybym chciała do firmy to jaki wybrać?

Mam HP Deskjet F2280. Są już nieco nowsze modele. Daliśmy za nią ok 190 zł w Media Markcie. Firmowe tusze drogie, ja kupiłam zestaw do nabijania w domu - można nabić naboje bez utraty jakości do 5-6 razy, potem można kupić pojemnik np z Active Jet (mają często stoiska w hipermarketach różnych) - koszt pojemnika to ok 75 zł zamiast 150 icon_smile.gif
MaPI
CYTAT(gozar @ Thu, 19 Aug 2010 - 09:28) *
Jesli to do biura to zwróć uwagę czy drukarka ma WiFi. Bardzo przydatne do połączeń sieciowych. Możesz podłączyć bezprzewodowo do drukarki kilka komputerów. Ten model który mam ma akurat taką opcję.


dzięki za informację, chociaż narazie kombajn do domu, bo chyba początkowo biuro w pokoju będzie icon_wink.gif
MaPI
CYTAT(Tigerek @ Thu, 19 Aug 2010 - 11:01) *
Mam HP Deskjet F2280. Są już nieco nowsze modele. Daliśmy za nią ok 190 zł w Media Markcie. Firmowe tusze drogie, ja kupiłam zestaw do nabijania w domu - można nabić naboje bez utraty jakości do 5-6 razy, potem można kupić pojemnik np z Active Jet (mają często stoiska w hipermarketach różnych) - koszt pojemnika to ok 75 zł zamiast 150 icon_smile.gif


dzięki icon_smile.gif
Tigerek
Jeszcze dodam, że paczka do samodzielnego nabijania kosztowała ok. 30 zł a starczyło na 3 nabijania icon_smile.gif - w sklepie komputerowym się dostanie bezproblemowo icon_smile.gif
Agnelka25
My także mamy HP Deskjet F2280 kupując miałam wątpliwości bo była tania (200zł) ale sprawuje się świetnie. Więc polecam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.