To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

staniki dla nastolatki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

olakinga
dziewczyny jakie staniczki dla nastolatki ???

Natala ma rozmiar 80 A ( no w małe B też wlezie), w staniczkach bawełnianych chodzi już od ponad 2 lat.... ale właśnie wlazła na etap że chce takie "dorosłe" mieć... ja uważam że te bawełniane sportowe bez drutów są najlepsze dla niej, ona chce push-upy nosić...
jeni27
Kochana własnie te bawełniane to sa o kant tyłka icon_smile.gif Aby ładnie kształtowały się piersi potrzebne sa porządne biustonosze własnie z fiszbinami icon_smile.gif

Moja 13 latka nosi rozmiar miseczki B :0 Zazwyczaj kupuje jej biustonosze ze sztywnymi miseczkami i z fiszbinÄ… icon_smile.gif
olakinga
CYTAT(jeni27 @ Wed, 18 Aug 2010 - 12:08) *
Moja 13 latka nosi rozmiar miseczki B :0 Zazwyczaj kupuje jej biustonosze ze sztywnymi miseczkami i z fiszbinÄ… icon_smile.gif


kurczę a mi się właśnie wydawało że takie bawełniane , "luźne" są najlepsze... w naszej mieścinie nie ma porządnego sklepu z bielizną z doborem staników icon_sad.gif osobiście zawsze nosiłam staniki miękkie z fiszbinami...... a jakichś konkretnych marek kupujesz?? ja noszę głównie Triumpha ale jak dla mnie dla 13-latki są to za drogie staniczki... i jeszcze jedno pytanie kupujesz jej takie sztywne staniki typu push up ??
jeni27
Ja nie kupuje córce firmówek ponieważ jej ciągle te piersi jeszcze intensywnie rosna i uważam zakup drogich staników za bezsensowny. Firmówki bedziemy kupowac jak juz przestaną rosnąćicon_smile.gif teraz puki co w jej rozmiarze mozna wiele ładnych staników kupić za bardzo przystępną cenę icon_smile.gif Jeśli chodzi o push-up takich nie kupujemy ,kupujemy ze sztywną miseczką ,ale na efekty sprawiające wrażenie wydatnego biustu 13 latka ma jeszcze sporo czasu icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.