To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

picie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamuśka81
Czy 7 miesięczne niemowlę musi dostawać coś do picia? Moja mała nie chce pić nic z butelki. Czy podawanie piersi co ok godzinę, czasem częściej, wystarczy ?
joa133
ja dawałam już w tym wieku coś dzieciom do picia, generalnie wodę mineralną dla dzieci, albo kompocik, sok z wodą...
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ika
CYTAT(użytkownik usunięty @ Mon, 23 Aug 2010 - 22:27) *
cytowany post usunięto


Ale faktycznie ma szansę nie wybrać icon_smile.gif Mój syn nauczony w niemowlęctwie picia wody, do dziś pije głównie wodę. Oczywiście teraz, mając prawie 9 lat, pije też inne rzeczy, ale nigdy gazowane. Nie chce i nie lubi. Ta więc coś jest w tych "dobrych nawykach".
Tuni
PierÅ› wystarczy.
W razie dopajania stawiam na wodÄ™ niegazowanÄ…, jak poprzedniczki icon_smile.gif
Dabriza
Moja roczna Ania dopiero niedawno zaczęła pić cokolwiek poza piersią..i uwielbia wodę 06.gif Kinia piej soki i wodę mineralną, lubi też bardzo kompoty.
Agaami
Ja karmiłam Maję wyłącznie piersią przez pół roku. Później zaczęłam wprowadzać herbatki i soczki, ale w wieku 7 miesięcy to było może kilka łyczków dziennie, a reszta picia to było nadal mleko z piersi. Także myślę, że nie ma się czym martwić. A wodę to szczerze mówiąc Maja dopiero polubiła w tym roku czyli w wieku ok. 2 lat.
Anilka
Ilonka do tej pory na pije właściwie jedynie pierś, bo ilość wody jaką w ciągu doby wypija nie przekracza chyba 10 ml icon_wink.gif Po prostu nie chce woli pierś. Podpiszę się pod Iką, moja Paula jak ktoś jej coś leje do picia i wydaje jej się podejrzane 03.gif to pyta czy aby nie gazowane, bo ona nie lubi gazowanego 06.gif co oczywiście jej mamę bardzo cieszy 06.gif
Agnieszka Kamila
dopóki karmiłam Tomka piersi TEZ NICZEGO NIE PIL ani z butelki ani z kubeczka, jak go odsgtawiłam długo mielismy problem zeby napił sie czegokolwiek poza mlekiem mod. zaczał pic przez przypadek z butelki po kubusiu play i było mu zupełnie obojętne co w tej butelce miał liczyło się tylko to ze pije tak samo jak jego szescioletnia kuzynka
wroc
moje dziecko piło tylko pierś przez ok 6 miesiecy, potem w zasadzie jadło inne rzeczy, bo piło głównie moje mleko
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.