To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Siła wyparcia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Arwena.
W sumie nie dziecko tylko babcia ale rozbawiło nas setnie

Siedzimy sobie przy kawie, dookoła tłum dzieci w różnym wieku, w tym Ruda najmłodsza i najgłośniejsza. Mój mąż rzuca się utemperować dziecko, przynosi je, stawia karnie przed sobą i klaruje:
-słuchaj Ruda!
Na co z drugiej strony stołu podrywa się oburzona babcia:
Czemu tak do niej mówisz! Przecież ona nie jest ruda, ona jest brunetką!
pcola
Babcia daltonistka ! 04.gif
Ciocia Magda
och te babcie sÄ… naprawdÄ™ nie do przebicia icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
jaAga*
Dobre 06.gif .
Mariena
Może babcia ma przykre wspomnienia w związku z samym słowem "ruda"?
Bo wiem dobrze, że moja mama zareagowałaby podobnie - ona jako dziecko była ruda i piegowata - a dzieci potrafią być okrutne, więc miała wiele przykrości tylko dlatego, że ma taki a nie inny kolor włosów.
Dirty Diana
Bardzo mi siÄ™ babcia podoba!
Ciocia Magda
A mi się jeszcze przypomniało przy okazji przemówienie w Sejmie Jarosława K. - "nikt nie będzie nam wmawiał, że białe jest białe a czarne jest czarne". Można by dodać "a rude - rude" 03.gif
krolewienka
CYTAT(Magda EZ @ Mon, 23 Aug 2010 - 17:09) *
A mi się jeszcze przypomniało przy okazji przemówienie w Sejmie Jarosława K. - "nikt nie będzie nam wmawiał, że białe jest białe a czarne jest czarne". Można by dodać "a rude - rude" 03.gif



miałam dokładnie to samo skojarzenie 06.gif piękne icon_smile.gif
Lorien
CYTAT(Mariena @ Mon, 23 Aug 2010 - 11:40) *
Może babcia ma przykre wspomnienia w związku z samym słowem "ruda"?


Kiedyś rudzi mieli przerąbane icon_wink.gif Ja też usłyszałam pytanie a propos Lilki i jej włosów: "przyzwyczaiłaś się już, że jest ruda? jakoś to przebolałaś cooo?" 29.gif
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Thu, 26 Aug 2010 - 14:22) *
Kiedyś rudzi mieli przerąbane icon_wink.gif Ja też usłyszałam pytanie a propos Lilki i jej włosów: "przyzwyczaiłaś się już, że jest ruda? jakoś to przebolałaś cooo?" 29.gif


Przecież Lilka jest przecuuuuuuuuuuuuudna! Zabiję wszystkich, którzy powiedzą inaczej! z_choinka.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.