To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy to już zgaga?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mama_misia
Kochane,co sie dzieje,kiedy tylko napije sie ostatnio mocnej kawy ,mój żoładek wariuje.
Robi sie nagle taki wydety,jakbym co najmniej wypiła nie szklankę,ale wiadro kawy i zaraz po wypiciu czuje mega palenie w przełyku,które mam wrazenie idzie do uszu.
Bibi:-)
Pewnie to zgaga. Zbadaj sobie żołądek i nie tylko, bo może musisz podleczyć dietą.
Tusia8
Galaretkę z siemienia lnianego polecam na zgagę. Kilka dni i powinno być lepiej. To tak doraźnie. Do galaretki można dodać kilka kropli soku z cytryny, wtedy lepiej "wchodzi" icon_wink.gif
mama_misia
Piłam przez długi czas siemie ,ale na jego efekty jednak trzeba troche czekac.Nie ma to jak tabletka-która bądz co bądz szybko sobie poradzi ze zgaga.
Tusia8
No niby tak, ale tabletka to jednak chemia...Ale w takim razie można Rennie, albo cuś icon_smile.gif
Bibi:-)
Tabletki na zgagę ok., ale jeśli są już i inne dolegliwości, to warto to sprawdzić. Przynajmniej ograniczyć ostre przyprawy, kawę, ketchup itp.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.