To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Laktator Avent - części

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Pękła mi jedna część laktatora (ręczny Avent). Orientujecie się, czy można gdzieś dokupić części?? Bo obawiam się, że będę nowy laktator musiała kupić icon_sad.gif a mamy kiepski moment na takie wydatki. Pękła niestety taka "głupia" część - z gwintem, kawałek, który łączył butelkę z laktatorem.
W dodatku - nie wiem, czy ma to znaczenie - miałam starszą wersję, Aventu, a nie Avent Philips, produkcja jeszcze przed fuzją tych firm. Mój sprzęt służył mi przy Oskarze, więc miał prawie 9 lat.
Muszę coś wymyślić szybko, bo zostałam bez laktatora, a czasami muszę wyjść bez Nutki...
kalarepa78
Nie wiem, czym się róznią te modele, ale części do laktatora Aventu kupowałam w "Calineczce" na Grochowskiej.
Carrie
Jak nie znajdziesz to mogę pożyczyć Ci mój laktator TT.Ma taki wymienny gwint,żeby można przykręcić inne butelki, nir tylko TT.
AsiaKG
Ja też mam TT- jak Carrie pisze dołącza się do niego odpowiednią końcówkę i zapodajesz butle Aventu.
Jak chcesz odsprzedam za 25 zł- Mało używałam przy Lenie a Nine karmiłam tylko 6 tygodni.
Macio
Ika jest hurtownia w Wawie, zaraz Ci podeślę namiary,
myszka
Kupowałam na allegro.
Ika
Dzięki, dziewczyny, jak zwykle jesteście niezastąpione icon_biggrin.gif Zaraz podzwonię w poszukiwaniu części, a gdyby się nie udało, to się odezwę do posiadaczek zbędnych laktatorów icon_biggrin.gif
Elak
Ika jak pstrykniesz fotkę, to będę mogła ocenić czy przypadkiem nie mam takiej części. Też mam w domu stary po Michale więc z 1999 06.gif .
Tylko ja za miesiąc będę dawać go bratowej, ale na szybko może ci wystarczy, zanim gdzieś dokupisz. 08.gif
monte
Skoro jest taki wątek i tyle zorientowanych Dziewczyn, to się podłączę (mogę, Ika, mogę?) - wiecie może, czy jest w Warszawie jakiś serwis Aventu? Bo mój elektryczny leżał sobie spokojnie po okresie karmienia Soni i kiedy chciałam go użyć ostatnio po prostu w ogóle nie zadziałał. Co prawda nam z Nadią już się raczej nie przyda, ale chciałabym go zreperować, żeby nie stał się złomem bo prawie nieużywany był.
Ika
CYTAT(monte @ Mon, 30 Aug 2010 - 13:19) *
(mogÄ™, Ika, mogÄ™?)


Taka mÄ…dra baba a takie goopie pytania zadaje 29.gif

A przy okazji, monte, Wasz tunel ciągle jest u mnie... Sonia z niego wyrosła, zaraz i Nadia wyrośnie icon_biggrin.gif
monte
CYTAT(Ika @ Mon, 30 Aug 2010 - 15:51) *
A przy okazji, monte, Wasz tunel ciągle jest u mnie... Sonia z niego wyrosła, zaraz i Nadia wyrośnie icon_biggrin.gif

To będzie w sam raz dla Lenki. icon_wink.gif

A tak na serio, od środy wracam do niewolnictwa, znowu nie będę miała jak się spotkać. icon_sad.gif Ale coś w końcu wymyślimy!
Ika
Wiecie co... uzyskałam informację, że po fuzji z Philipsem, zaprzestano sprzedaży części - by uniknąć "drugiego obiegu" i zlikwidować kupowanie używanych laktatorów... icon_confused.gif I że już są nie do dostania icon_confused.gif
Agnieszka Kamila
bez sensu, czyli jak sie cos popsuje albo zgubi to trzeba kupic nowy laktator, no to mnie za pare miesiecy czeka taki zakup ( to małe białe cos bez czego laktator nie działa) a szukałas na allegro, moze można kupic tanio jakis zdekompletowany i akurat ta czesc ktorej szukasz bedzie dobra
Ika
CYTAT(Agnieszka Kamila @ Thu, 02 Sep 2010 - 20:15) *
a szukałas na allegro, moze można kupic tanio jakis zdekompletowany i akurat ta czesc ktorej szukasz bedzie dobra


Szczerze - nie chce mi się icon_confused.gif Wkurzyli mnie. Wolę kupić od Asi jej TT. Asia, masz do niego tę końcówkę do Aventu...?
AsiaKG
CYTAT(Ika @ Thu, 02 Sep 2010 - 21:08) *
Szczerze - nie chce mi się icon_confused.gif Wkurzyli mnie. Wolę kupić od Asi jej TT. Asia, masz do niego tę końcówkę do Aventu...?


Mam;))))
Ale oczywiście wyślę Ci dwie z końcówką TT też i jak chcesz dołożę butlę TT teżicon_wink.gif)) I nieużywany kubeczek do nauki picia przez malucha;))))
Ika
CYTAT(AsiaKG @ Fri, 03 Sep 2010 - 07:07) *
Mam;))))
Ale oczywiście wyślę Ci dwie z końcówką TT też i jak chcesz dołożę butlę TT teżicon_wink.gif)) I nieużywany kubeczek do nauki picia przez malucha;))))


Super icon_biggrin.gif To dawaj konto, kwotę z przesyłką i niech się Philips wypcha Aventem icon_biggrin.gif
Pysio
ja mam aventu ten stary model, jak napiszesz czego potrzebujesz to postram się wygrzebać (bo trzymam go w pawlaczu)
emilly
CYTAT(Ika @ Mon, 30 Aug 2010 - 00:06) *
Pękła mi jedna część laktatora (ręczny Avent). Orientujecie się, czy można gdzieś dokupić części?? Bo obawiam się, że będę nowy laktator musiała kupić icon_sad.gif a mamy kiepski moment na takie wydatki. Pękła niestety taka "głupia" część - z gwintem, kawałek, który łączył butelkę z laktatorem.
W dodatku - nie wiem, czy ma to znaczenie - miałam starszą wersję, Aventu, a nie Avent Philips, produkcja jeszcze przed fuzją tych firm. Mój sprzęt służył mi przy Oskarze, więc miał prawie 9 lat.
Muszę coś wymyślić szybko, bo zostałam bez laktatora, a czasami muszę wyjść bez Nutki...


Ika wyślij mi zdjęcie co potrzebujesz dokładnie,a ja spróbuję Ci załatwić. Pół rodziny w Avencie pracuje 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.