To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rajstopy Yorker

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

truska
Czy warto kupic rajstopki firmy Yorker (Yo)
bo na allegro sa w przystepnej cenie
ale nie chcę się naciąć na jakiegos bubla
LilySnape
Kupiłam kiedyś takie rajstopki frotte synowi. Byłam zadowolona. Zmechaciły się, ale to jak każde rajstopy, ogólnie dałabym im 4+/5 pkt icon_wink.gif
Agnieszka Kamila
ja kupiłam kiedyś ale nie frotowe tylko takie zwykłe bawełniane, rozciągnęły się na tyłku po pierwszym praniu icon_sad.gif, osobiscie polecam gattę i wolę
McJAGNA
Truska - warto - mamy je w ofercie od około 5 lat.

Moim przetestowanym zdaniem sa całkiem niezłe - a testowałam i Wole (bo tez sprzedajemy) i Gattę i Gramark, i Syntex czyli Chili.

Oczywiście nalezy pamietac że jest to import a taka Wola czy Gatta (btw Gatta i Wola to jest to samo połączyły sie juz dawno te firmy )to polski produkt ale stosunek ceny do jakości jest taki, że sama czesto wybierałam Yorkera - i jeszcze mają bardzo fajne getry (40 DEN) z koronką niczym się nie różnia od tych z Woli i bardzo fajne rajstopki też 40 DEN.

Pozostaje jeszcze kwestia wzornictwa - te kolory i wzorki są naprawde ładne a Wola w tamtym roku zrobiła taką ambitna kolorystykę dziewczęcą - brązy, beże, szarości, ekri no smutnawe to było i koniec. Chociaż gatunkowo ok no ale cena.

A ja np lubie wesołe wzorki i dzieci.
McJAGNA
I jeszcze jedno - rozmiarówka - polskie firmy robia rozmiary uczciwiejk niz te importowane czyli jezeli dziecko ma 120 to na bank z Yorkera bierzesz rozmiar 128/134, ja tak robie zawsze biore rozmiar większe.
Agnieszka Kamila
co do wzornictwa się nie wypowiem bo kupowałam chłopięce więc mogły być brązy i beże icon_smile.gif
może akurat felernie trafiłam na tego yorkera hmm nie wiem, co do ceny zazwyczaj kupuję przecenioną gattę bo mam w okolicy outlet więc na cenę nie mogę narzekać
szantrapa
My kupujemy. Ale ja dla Olki biorę 116/122 ( nosi rozmiar 110) a dla Lu 104/110 ( nosi 98). Nie narzekamy na jakość.
chaton_ania
To ja chyba pechowo trafilam, bo szlak je trafil po pierwszym praniu.
pati.n
miałam, sprawdziły się - kupuje ponownie icon_smile.gif
Tuni
Yorkery uwielbiam, wg mnie lepsze od woli np (którą kupowałam wcześniej) mają dosyć dużą zawartość bawełny i nie są bardzo uciskające.
Faktycznie trzeba kupować nieco większe.
Mira1
Ja w korzystnej cenie polecam Wam Lady Tina https://www.ladytina.pl/pl/oferta/dzieciece/ Nie rozciÄ…gtajÄ… siÄ™ i nie mechacÄ… icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.