To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zapalenie cewki moczowej - jak się tego szybko pozbyć?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bagietka
chyba w weekend przeziębiłam pęcherz i cewkę moczową, bo boli mnie przy siusianiu, no i jakoś niewyraźnie się czuję icon_sad.gif wiecie, jak się tego szybko pozbyć?
Dabriza
Droga bagietko przede wszystkim to zrób sobie badanie moczu a w razie bakterii mocz na posiew z antybiogramem. Także nie obędzie się bez wizyty u lekarza-zwłaszcza jeśli Twoim doleglowościom towarzyszy gorączka. To co możesz sama w domu to dużo pić, zażywać witaminę C, ewentualnie dostępny w aptece bez recepty preparat na bazie żurawiny.
Żurawina doskonale niweluje dolegliwości układu moczowego. powodzenia i dużo zdrówka!
Tigerek
Domowo icon_question.gif Nasiadówki w naparze z kory dębu albo nagietka.
renata19750702
CYTAT(Tigerek @ Mon, 30 Aug 2010 - 21:44) *
Domowo icon_question.gif Nasiadówki w naparze z kory dębu albo nagietka.


Ale tylko złagodzi obajwy. Jeśli to już zapalenie, to tylko lekarz.
rysa154
polecam żurawine...vitabutin bodajże sie to nazywa
jeni27
a zapalenie cefki moczowej to moja zmora...lekarz ,posiew moczu ( medycyna odstępuje już od robienia posiewu moczu corazżadziej się to praktykuje) 06.gif furagin+ wit C za każdym razem kiedy do lekarza szłam icon_smile.gif Teraz to już rzadkośc kiedy mi się ta uciążliwa dolegliwość pojawi ,ale jeśli i boli bardzo to furagin zawsze mam w apteczce...i przy zapaleniu cefki gorączki nie ma chyba ,że to już jest zapalenie pęcherza lub nerek...wtedy tylko lekarz.

Poza tym zapalenie cefki moczowej to najczęsciej przyczyna jest zatarcie (zainfekowanie) nie przeziębienie np. przy podmywaniu sie ...Nie wolno podmywac się mydłem i niektóre żele do higieny intymnej tez potrafia zrobic swoje...najlepiej podmywac się czysta sama wodą bez dodatków płynów.Stare sposoby to picie wywaru z kwiatu jasnoty można się nim tez podmywać,nasiadówki z kory dębu,rumianki i nagietka,podmywanie się woda z soda lub octem( nie piecze w brew pozorow ,a zakwasza środowisko które przy infekcjach jest zasadowe) picie kompotów i soków z jabłek i żurawiny (działa moczopednie)
iwonaiga
Szybko pozbyć się tego nie da. Więcej o leczeniu jest tutaj: [edit: moderacja]
Zazwyczaj stosujÄ™ siÄ™ azytromycynÄ™ lub doksycyklinÄ™.
Nessi
Ała, miałam też kiedyś. Lekarz antybiotyk przepisał i na następnym dzień jak ręką odjął, już nie bolało. Leki oczywiście wybrałam do końca.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.